3ти месец без уголемени гьрди? Нормално ли е?

  • 2 535
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 546
И аз,уви, така и не се порадвах на бюст докато бях бременна... Tired Виж като започнах да кърмя имаше малко подобрение. Wink

# 46
  • Мнения: 593
При първата бременност ми се уголемиха още в началото, а при втората към края.

# 47
  • Мнения: 540
и моите през цялата бременност не се уголемиха за съжаление

# 48
  • Мнения: 173
Ами радвай се бе жена, така ще си спестиш стриите. Мойте се уголемиха мънииично като започнах да кърмя и после се върнаха пак на старото положение, но пък нямам нито една цепнатина. А моята кумица едва се забелязва че има гърди, а кърми доста повече от мен. Не си мисли за това а се радвай на бременността.  Hug

# 49
  • Мнения: 86
Страхотна тема, преди време доста се рових из форумите да прочета нещо и аз за пустите му гърди, от които едва не си изкарах акъла, че нещо с бебо не е наред, защото първите два месеца така наедряха и ме боляха, че вечер като се завъртах ми ставаше лошо от болка и си мислех, че е крайно време и да си купя по-голям размер сутиен. В един момент към 8 г.с. почнаха да спадат и да не са така болезнени. Някъде бях чела че това е първия признак че нещо с детето не е наред, хукнах по гинеколози, като една лекарка ми изкара акъла че детето е със спряла сърдечна дейност. Оказа се за щастие фалшива тревога , която друга лекарка опроверга. Благодаря на др. Калчева от Бургас. На въпроса ми Защо са спрели да ме болят, жената каза, че всичко си е строго индивидуално, може да болят, после да спрат, после пак да почнат и така. Бременност с бременност не си приличат, но тъй като на мене ми е първа бях полудяла от притеснение. Сори, че постинга ми стана толкова дълъг.

# 50
  • Мнения: 203
Спокойно имах позната на която изобщо не и се уголемиха и това не значеше че няма да има кърма..кърми още вече 6 месеца...Аз
лично усетих промяна още преди да разбера че съм бременна и да ти кажа не е много хубаво тъй като кожата леко ми се възпали и до сега, но поне нямам стрий  Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 521
И моите въобще не се уголемиха, а за болките имах, но ти не се притеснявай много е индивидуално. Наслаждавай се на бременността си  Peace

# 52
  • Мнения: 781
Миличка през цялата бременност гърдите ми не помръднаха от предишния си размер нито пък са ме болели някога.
Когато родих на третия ден ми слезе млякото и пораснаха  Whistling Whistling Whistling

# 53
  • Мнения: 7 474
Не се притеснявай излишно, нищо ти няма  Laughing

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 21:03 от L e o

# 54
На мен ми е за пьрви пьт и сьм в на4алото.... като 4е ли ми е трудно да го повярвам... Нямам корем, не ми се гади, не ме болият гьрдите, не са се увели4или.... Нямам тьрпение да отида утре на екограф и да видя беб4о и да ми кажат 4е вси4ко е на ред... 4етох в интернет 4е може и сьс седмици да не се усетис ако несто лосо е станало... Confused

# 55
  • Мнения: 6 274
Абсолютно нормално е.  Peace
С първата и втората бременност, ако не ми беше пораснал коремът, нямаше да кажеш, че съм бременна. Аз самата не се чувствах така - никое от изброените от теб състояния не ми беше познато, докато не забременях за трети път.

Общи условия

Активация на акаунт