Цялостно боядисване на коса на кичури

  • 2 366
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 119
От известно време си правя руси кичури ,но нещо започвам да се навивам да се боядсам един цвят може би руса.
Незнам обаче трябва ли да се обезцвети косата ми ,дали ще стане хубав цвят,много ли ще я изтощя. Мисля да отида на фризьор ,но ми се иска и тук да получа някой съвет какъв е бил резултата след боядисването.

# 1
  • Мнения: 168
една приятелка си направи кичури  и после реши да става цялата руса получи се но кичурите станаха зелени а останалата коса руса чувала съм и за изсветляване на косата и като сложиш светло кестеняво става зелено какви са боите не знам но консултация с фризьор ще ти спести ядове успех

# 2
  • Мнения: 957
Само добър фризьор..по възможност изпитан..

# 3
  • Варна
  • Мнения: 119
Зелени?? А тя сама ли се боядисва?

# 4
  • Мнения: 168
при фризьор ама преди кичурите беше с горе долу паднал цвят незнам с какво са правени кичурите но първо бяха по жълти после си ги направи по светли и после се появи направо бяло руса с тия зелени кичури абе някъде бях чела на какво се дължи ефекта на зеленото но не помня  знам и от басеините че става ако някой знае да сподели 

# 5
  • Мнения: 171
Преди време бях на кичури и после реших да я изруся цялата.Кичурите станаха много по-светли от останалата част от косата(русо почти до бяло).След няколко боядисвания се сляха и много не се забелязваха, но след извесно време пак "избиваха".По принцип на моята коса много не се задържаше русия цвят. Единствено те съветвам да отидеш при добър фризьор, който работи с качествена боя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт