Местим се във Варна

  • 3 229
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Местим се във Варна в средата на лятото. Чуствам се несигурна без люимите местенца за пазаруване на сметка,мястото където пия наистина свястно кафе,колегите и работата и училището на децата.
Но - налага се. Дайте бърз гид поне за първите два дни - за ориентация - квартирата ще е към пикадили

# 1
  • Мнения: 274
Във Варна има 7 магазина Пикадили из целия град  Confused
http://www.moreto.net/varna-gid.php

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Щом си до Пикадили, няма страшно. Кажи все пак кое Пикадили, че са много и на различни краища в града.

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
Не спомена от къде идваш.

# 4
  • Мнения: 2 759
Не спомена от къде идваш.
                      Защото няма пряка връзка с темата.

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Може пък да се окаже,че има връзка.

# 6
  • Мнения: 17 546
Завидях ти! Благородно.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Споко, няма да останете гледни.
Магазини на Пикадили, Бурлекс, Макао има . Има голям открит пазар, има и малки квартални магазинчета, кафенета за свястно кафе.... И ПЛАЖ!  Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 640
Добре дошли!

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Честито! Нов град, нов късмет!
Харесвам Варна, любимият ми град е.

# 10
  • Мнения: 3 622
Е всъщност не разбрахме до кое Пикадили ще е квартирата ви  Thinking

# 11
  • Мнения: 3 405
Два дни са крайно недостатъчни за Варна, особено през лятото  Grinning
Пикадили има на много, но все ключови места. Не знам как ще съвпадне обаче с училището, кафенето и колегите. Ако имаш късмет пак ще са наблизо.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Блазе ти Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 622
Сигурно и във Варна има места където правят хубаво кафе (аз не знам, защото не пия), свестни училища и колеги. Виж пазаруването е нещо, което (зависи от къде идваш, но общо взето от където и да идваш, тук е по-скъпо) няма да ти хареса. молове- 2 броя до момента+ търг. център. Детски кътове и площадки- има една-две... Хубави (най-вече централните) градини и учлища- с чакане или с връзки.  Tired
 
Какво друго..  newsm78 Май е това.

Мога да те разведа ако имаш нужда и ако мястото където ще живеете е в моята компетенция  Peace

# 14
  • Мнения: 152
...аре покажи се, че да видим новите си... съграждани!  Crazy Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт