Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юни 2008, 12:33 ч.

Какво не може да яде кърмачката

• 2 565
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Aз освен кофеин, бобови, цитрусови не хапвах сурови меса (пушени шунки, пастети и пр.), никакви морски дарове, суши (абе сурови риби и меса по принцип, заради токсоплазмозата), ограничавах се в млечните само до кашкавал (от всички други млека и сирена коликите бяха неудържими...). За сметка на това си хапвах люто и лук на поразия, не се отразяваше...
Но май наистина е строго индивидуално...

# 16
  • Пловдив
всичко си ям макар, че тук се начетох на доста ограничения  ooooh!
ограничила съм само пикантните подправки - къри и люто, които обикновено хапвам доста
пия сутрин кафе, вечер половин халба биричка Mr. Green
И аз така.Не се правя на по-праведна от папата,в крайна сметка и аз съм човек.
Само че спрях да ям леща,защото малкия получаваше жестоки колики от нея.Няколко пъти пробвах(Тома Неверни Mr. Green )

# 17
О за бирата и аз съм с вас  Mr. Green
Нищо не ограничавам ,нямам и намерение да го правя.Даже мъжът ми се смее да пасирам и една салатка на малкият ,за да му върви с биричката  Laughing
Не се притеснявай и си хапвай здравословно ,защото се отразява на бебока.Един съвет,засили храните съдържащи желязо,защото на нас ни падна много хемоглобина от липса на такива.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт