Двете трети от пътя измина, нашата СЕПТЕМВРИйска дружина!

  • 12 334
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Привет, мамчета!  Simple Smile

Леле, Иринка, какви преживявания! Както и другите момичета са казали, важното е че всичко е свършило добре.  Praynig

Ане, като казваш за плодовете и аз съм като теб. Омитам всичко що е плод. И после ми става тежко, защото нямам насищане. Онзи ден с мъжа ми най-накрая си купихме цитрус преса, поне да разнообразявам малко като ги правя на сок. Иначе откакто са излезнали черешите всеки ден ям. А ти казваш че предния път си се предозирала, какво значи това?

Juliko, Sheila, добре дошли.  Hug

Lucicity, аз също засега нямам проблем с подвижността. Но и при мен се получава така, че като се разшетам повечеко из вкъщи и ми се свива корема. Гледам повече да почивам, примерно пусна прахосмукачка - почивка. След това забърша праха - пак почивка. После минавам пода с влажна четка - пак почивка. После друго и така. Лошото е, че единственият ден в който почиваме двамата със съпруга ми е събота и тогава предпочитаме да излезнем навън по разходки и срещи с приятели вместо да чистим двамата. Той ми помага милия, добре се справя.

Хайде, хубав ден от мен, че мен ме чакат задачки в службата Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 658
Ха добър ден в новата тема Laughing
Мариам  Hug
Шейла,също  Hug
Иринка,това с малкия,дето раzкаzваш
 скоро го преживях и... Shocked ,абе тия деца....
Аz тия дни нещо не мога да смогна да пиша,ама чета,не иzпускам.Имахме гости,вчера пък на басеин..
Ох и мене ме натискат едни меланхолии,как ми понатежава,а няма кой да ми помгне  Confused .Как остава малко,а дали ще смогнем..Абе общо вzето същата работа кат вас..
И сега да питам и аz,че от няколко дни раzногледа станах от колички,но колкото повече гледам,май толкова повече не мога да иzбера.Мъжа ми само гледа тъпо и каzа като иzмисля най накрая да кажа.А аz не мога  Rolling Eyes
Та ето http://cgi.ebay.de/ABC-Design-Kinderwagen-Astro-inkl-Tragewanne- … dZ1QQcmdZViewItem ,това,или това http://cgi.ebay.de/ABC-DESIGN-ALU-KOMBI-KINDERWAGEN-3-TEC-4-TEC- … dZ1QQcmdZViewItem ??
Втората ми харесва,но я няма беz бебешкото там както се каzва и не zнам как ще иzглежда.Въzможно ли е да няма ограничител,това,което се слага отпред,когато детето е по голямо и седи?А на обявата няма ни тел.ни нищо,та човек да пита..Някой ако има мнение да каже,моля...
Айде стига ви zанимавах..

# 47
  • Мнения: 3 926
Деси, да разбирам, че те притеснява дали количката има борд или няма Simple Smile Всъщност наличието на борд обикновено разглезва децата. ПРи 6 колички, пардон, вече 7 Wink се сещаш, че съм бутала всякакви варианти Grinning Лично за мен без борд децата се возят много по-културно. Седят си закопчани и си се облягат назад... по-лесно заспиват. Ей, с тоя борд ти казвам - или ще го гризат, или ще висят на него... или пък ще го омажат с каквото ядат... Тъй че е важно да ти харесва и да е удобна количката, пък за борда... с него и без него Wink Тези, които имат, обикновено може да им се маха, тъй че все тая Wink Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 413
Ето ме днес с отчет, който обаче е от миналата седмица. Пускам го сега, защото заради поредицаta от неприятни ситуации.

Та миналата седмица на 29.05. бях на лекар, всичко с беби е наред, всички органи се развиват идеално, имериха малък Теди цели 0.963 кг  :y06: . Взеха ми цитонамазцка и вагинален секрет и сега в четвъртък ще излязат резултатите.
Аз съм добре, не ходих на погребение, че не било хубаво и не трябвало. Моя мъж ни заведе с бебо на разходка до Ловече, за да се разсея и разведря. Беше много красиво, ако ви е интересно ще пусна снимки. Препоръчвам го на всички- Деветашката пешера и Крушунските водопади!  :emot2:

А вчера по случай 1-ви юни, малък Теди се сдоби с едно гащиризонче-ританки от Джъмбото.
Освен това дойдоха и нещицата от La Redute  Heart Eyes , по късно ще ви пусна снимчици.

Да ви разкажа за нашия татко - вчера като бяхме в Джъмбо, да пзарауваме подаръци, нашия бъдещ татко само се заглеждаше в момчешките играчки. А той хич не обича да ходим заедно в този магазин, защото аз съм страшна блейка, и искам всичко да разгледам. Вчера обаче си бяхме сменили ролите  hahaha  Аз повтарях: "Хайде! Тръгвай!", а той зяпа колички, самолети с дистанционно, мотори, мечове, пушки и роботи.  Joy Crazy

# 49
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
От мен едно Здравейте за днес - ще ви чета, че сте пописали последните 2 дни. А аз като се сабудя по обяд... Embarassed докато ви изчета, 2-3 страници изписвате.
Да ви питам, момичета, при вас как е със съня??? При мен вече 2 месеца безсънието е мноооого голямо и в крайна сметка не мога да заспя преди 3 нощем, и съответно - трудно ставам преди 13 на обяд.  Embarassed  Само аз ли съм така, или ще ме поуспокоите, че не съм единственото сумнамбулче тук?
 Hug на всички, които не се бяха отбивали скоро при нас.

# 50
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен!

Разбрах, че среща заформяте .... приемате и новобранки, нали?  Wink Ама пусто на 8 пътувам от морето и не знам как ще ми се отрази и пътуване и среща. Ама ако е по-късничко - към 19 да речем, ме бройте. Вероятно обаче ще дойда с баткото,  та ако има някое и друго хлапе ще се радвам да ги запознаем и да си играят.
Говорите за почивки и море и вече хич не ме свърта в пустата София. Ще почиваме от 22 юни на Лозенец, а пък сега една командировка до Албена имам, та след 3 дни ще видя моренцето. В тая връзка са ме нагазили срахове - по-скоро за почивката в края на юни - я дайте име и контакт на някой лекар от Бургаско, та ако нещо недай си боже има, да съм подготвена с човек.

Мирката кога си утре на консултация? Че и аз така, ама в 8.15 трябва да съм там. Дали ще се уцелим?


Целувки!   bouquet

# 51
  • Мнения: 25
Здравеите и от мен!!!
Да си призная не съм ви изчела до краи ама в  село Обзор голям зор с нета!!!
Да кажа и аз че ходих на преглед в Варна при лекарката при която ще раждам и сам много
доволна!!! newsm10 Момата е добре расте ,е тя и мама расте!!!
 Hug Гуш от мен и като ви изчета пак ще пиша!!!

# 52
  • Мнения: 1 666
Един бърз въпрос - коя шарка беше опасна при бременност и как се установяваше дали има проблем?
Помня, че в някоя от първите теми се разискваше, някои от вас имаха болни деца и правиха изследвания, ама като не ми е трябвало и не съм го запомнила. То и сега не става въпрос за мен, де, ама за близък човек е.

# 53
  • Мнения: 934
Els,
Опасна е рубеолата и то най-вече в първия триместър! Варицелата, ако си я карал особено си имаш доживотен имунитет и нещата не са толкова опасни. Дано всичко с близката ти е наред!

# 54
  • Мнения: 571
Привет и от мен  bouquet
Абе да питам как се справяте с тая жега бе???Мале в нас е като в парник и цяла нощ не можахме да спим с мъж ми!!!Що пот се изля от мен сигурно съм заслабнала  Crazy
А на връх това и започнах някак съвсем ненадейно и неочаквано да покашлям ooooh! ooooh!Това пък как и защо стана не знам!!КАкво мога да пия хомеопатично да пресека нещата???
Ехее срещичка май ще заформим на големите пупи HugСупер  Heart Eyes
А и още нещо да питам-видях че ви мерят бебоците колко са големи!!!На мен ми казаха колко е голяма беба само на ФМ та мисълта ми е специално ако помоля доки утре да я измери дали ще се съгласи и как става това измерване Hug
Нели Начева аз съм в същото положение!!!Особено тази нощ не можах да мигна-жега и кашляне...а сутрин не мога да отлепя!!!Пък ме тормозят да съм ставала да съм яла не било хубаво да спя до 13ч без да съм закусила ooooh! ooooh! ooooh!

# 55
  • Мнения: 822
Здравейте мами сладурани Simple Smile

Аз пак съм болна  Cry  Писна ми вече... Мариам, стискам ти палци да се оправяш миличка, моето май на бронхит отива... Аз от миналата сряда си кашлям де, ама в неделя и температура вдигнах и умирам от страх сега за бебо... Сега успях да я сваля до 37 С. Тази сутрин беше същата, но после се повиши до 37,7 и пих парацетамол (колко парацетамола на ден мога да пия?)...  Ужас е направо, гърлото ме боли, носа ми запушен и изобщооо  Sick   Лекарката ми ме успокоява, че нямало страшно за бебока, ама аз съм се притеснила много... Дано не му навредя, че няма да си го простя... Изписаха ми Биопарокс за пръскане в гърлото и носа и Проспан... Някакви отзиви?

# 56
Здравейте момичета,
виждам за среднощния живот си говорите и при мен е така тази нощ бяхме на нощно порти с малкия Марианчо едни танци му удари човека та до сутринта честно да ви кажа аз си мислех по-добре сега да ме буди отколкото като се роди дано тогава да си поспива нощно време.
А по повод жегите аз писах и преди известно време трудно се свиква аз има чувството, че ми е топло и за двамата, а сме едва началото на юни и ни предстоят доста по топли дни
Пожелавам бързо оздравяване на болните мами   bouquet

# 57
  • Мнения: 21
моарейн, оправяй се мила  Hug и само положителни мисли, Мариам и ти така   bouquet

# 58
  • Мнения: 945
Ох, теz жеги и мен много ме морят... Последните няколко дена тук стига до 30 градуса при средна влажност на въzдуха около 50%. При такава влажност ти е трудно да се иzпотиш даже. Вече 2 пъти ми става лошо, като единия път колежката ми бая си иzкара акъла като пребледнях иzведнъж.
Чак си мечтая zа 35 градуса в София с мнооого ниска влажност....

# 59
  • Мнения: 8 223
Аз пък искам да се оплача от времето. Вчера бяхме решили да водим малкия на пикник, ама като затрещя и задуха един гаден вятър се отказахме. После и дъжд заваля. Провали ни се разходката. Ама можеше и да е по-зле - да отидем в гората, да запалим огън и тогава да ни изгони дъждът. Така че се отдадохме на мързел и търкаляне следобед вкъщи. Поне успях да видя последния етап от Джирото, че с това ходене на работа почти нищо не можах да гледам от обиколката тази година. В събота водихме малкия на ягодобер на село. Що ягоди излапа...още една година и може да ни надмине по лакомия. Ние с бебо сме добре. Дотук и двете ми бремености си приличат като две капки вода. И качените килограми, и усещанията, форма на корема, подритванията - никаква разлика. Даже и настинката ми беше по едно и също време. И Виктор през цялото време го носех ниско долу. Никога не ме е сритвал в ребрата. Остава ми да чакам в 9-я месец да се появят гадните киселини отново. Ще видим как ще е като почнат жегите. Ама много не се притеснявам. Имам да ползвам доста отпуск, така че почне ли да ми става тежко си оставам вкъщи край телевизора и климатика. 

Общи условия

Активация на акаунт