След две момчета, третото дали ще е момиче...

  • 7 603
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 400
По-ефтино ще ти излезе като си купиш тестове за овулация PeaceВидиш ли положителен тест-веднага мяташ мъжа си и после никакъв секс,докато не минат поне 3,4 дни.

# 46
  • София
  • Мнения: 62 595
По-ефтино ще ти излезе като си купиш тестове за овулация PeaceВидиш ли положителен тест-веднага мяташ мъжа си и после никакъв секс,докато не минат поне 3,4 дни.

Аха, само дето още няма тестове, които да показват вероятността да се зачене момче или момиче. Ама за пари какво ли не биха направили хората!

# 47
  • Мнения: 1 931
И наще са се надявали да го ошарят, но са с 3 момичета.
А кумувете им чак на 4-тото успяха да ошарят. Ние тук не можем да кажем това за вас.

# 48
  • Мнения: 4 447
Има други закони, мааалко по-различни от медицинските,
които определят какво ще бъде бебето. Пожелавам ти
момиче ! Hug

# 49
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз съм родила две момичета,сега чакам момче и още не ми се вярва WinkВ това няма закономерност,желая ви успех Hug

# 50
  • Мнения: 4 290
Оф, не знам. Аз имам друга теория - че когато много искаш детето ти да е определен пол, то по закона на Мърфи не те огрява.  Twisted Evil Особено ако е второ или трето. Аз сега толкова много искам момиче, че вероятно ще родя момче. За това лъжа всички, че ми е все тая. Може пък да помогне. Laughing Laughing Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 17 591
Ако държиш непременно на момиче, най- добре си вземи момиченце.

Ако си съгласна да рискуваш - пожелавам ти да е момиче... но и пак момченце да се случи, нали ще си е и то ваше, и него ще си обичате...

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Имам позната с две момчета и накрая момиченце.

Аз познавам две такива мами.

Ама сериозно ли лекарката ти каза, че има такъв медицински закон  hahaha

# 53
  • Мнения: 174
Имам познати в твоя случай- с 2 момчета и само за момиче говореха- радваха се на момиченца; наричаха, че ако имат момиченце ще направят еди- какво си... Случи се третото им е момиченце. Hug Бащата скачаше от радост! Eдно мед. лице ми казваше, че има някаква зависимост от времето на зачеване спрямо цикъла, но не мога да го кажа, ако някой е чувал да те посъветва.

# 54
  • Мнения: 111
Според майка ми аз съм правена по формула, за да съм момиче. Не знам каква е научната логика,но ще я споделя.... Рецептата важи за след първото дете. Ако примерно е момче, месеца,в който е заченато детето, е мъжки. Следващия е женски. Т.е ако зачеването е станало януари, то при следващото зачеване ако е през  февруари, ще се роди момиче. Март-момче, април -момиче и т.н... Майка ми е казвала, че доста нейн и приятели са постигали желания ефект. Дали е случайност или не, незнам. Може да опитате  Grinning

# 55
  • Мнения: 3 804
 ileo -не е защото моите и 3те за за4енати в мъжки месеци,а са моми4ета  Laughing,с това отговорих и на предния въпрос-при нас не се полу4и

# 56
  • Мнения: 111
Момичета, ще я попитам отново за точната рецепта, че нещо изчисленията ми не излизат. Веднага като разбера, ще пиша.

# 57
  • Мнения: 1 428
Не съм чувала за такава закономерност.Според мен не е вярно.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 585
Глупости! Не вярвам да има такива медицински закони.

Мъжът ми има двама братя и сестра, която е май-малка, но това не значи, че при всички се получава така.

Успех! Wink

# 59
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Няма такъв закон Crazy
Съседката ми има 2 момчета и едно бебе - момиченце.
Но каквото и да е третото дете, по-ценно от децата няма, така че аз ти пожелавам от все сърце успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт