За фотоапарат

  • 1 854
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
Мисля,че убедително води Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 675
Моя е Олимпус и сьм доволна Peace
Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
С Панасоник сме, доволна съм от него.Взехме го преди 2 год. и струваше 400 лв.Сега има вече доста по-добри модели

# 18
  • Мнения: 137
аз от вчера съм с канон powershot SX 100IS и съм супер доволна. прави снимки.....е,разбира се има още какво да се желае, ама на мен мечтата ми е пак канон,но огледално рефлексен, та не съм много критерий.но този е супер

# 19
  • София
  • Мнения: 2 298
Канон, а когато купувахме нашия, продавача изказа мнение, че моделите IXUS са по-добри защото са си оригинално японско производство.

# 20
# 21
# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Canon  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 306
Моят е Олимпус и го имам от 3г. В началото правеше хубави снимки, но сега май има по-добри модели, което е разбираемо. Аз също съм решила да си купя нов. Това, което ми казаха от магазина е, че трябвало да има оптичен зум. Повечето камери(включително тези на телефоните) имали цифров зум. При оптичния зум качеството е по-добро.

# 24
  • Мнения: 4 784
Не мога да гласувам, защото фаворита ми липсва в дадената анкета.
Сони е фирмата! От години използваме фотоапарати на тази марка. Пробвали сме и други, но бързо се отказваме и се връщаме към Сони. Това е все едно да си сменя Нокия-та с друг телефон!
http://www.imaging-resource.com/PRODS/T10/T10A.HTM#

# 25
  • Мнения: 3 313
аз съм за Samsung  Peace 

# 26
  • Мнения: 5 026
канон  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 443
canon, аз съм с 400D и съм много доволна. Но не е за хора, които искат да снимат клипчета с фотото си/просто не може  Naughty/. Апаратите от Д серията определено са за хора, на които снимането им е хоби и страст  Peace

# 28
  • Мнения: 178
Олимпус, имат много добри модели и в момента тече промоция със сърце Сваровски в магазин Фотосинтезис в МОЛ Скай Сити. http://www.photosynthesis.bg/?promo=1

# 29

Общи условия

Активация на акаунт