Бебета ЮНИ 43

  • 13 953
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11
Честито на всички мами  Grinning да са им живи и здрави рожбичките!
А на останалите безпроблемно и леко раждане им пожелавам като моето Heart Eyes

# 286
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!
Трогнахте ме, да знаете! Много благодаря за поздравите! На всички да ви се връщат и всички да сме здрави и скоро да се радваме на прекрасни дечица!

Ето скромна виртуална почерпка от мен:

 - безалкохолен коктейл! Grinning

  и плодове по избор.
То в тази жега...

П.П. Леле, какъв дълъг пост написах, всъщност почти нищо не написах, а куп картинки сложих! ooooh!

Честито сладко бебче на мама Гали! Нека расте много щастлива, здрава и красива малката Диляна! Желая й едно приказно детство и много да радва мама и тати!



П.П. Леле, какъв дълъг пост написах, всъщност почти нищо не написах, а куп картинки сложих! ooooh!

# 287
  • Мнения: 13
 Two HeartsЧЕСТИТО РОЗОВО ВЪРЗОПЧЕ НА МАМА ГАЛИ! stork-girl stork-girl
ДА И Е ВИНАГИ ТАКА ТОЧНА И ИЗПЪЛНИТЕЛНА МОМАТА!
 babydust7

# 288
  • Мнения: 3 663
честито на галя! много здрава да расте диляна, много да ги радва и много усмивки да им носи, а на нея - бързо възстановяване!  Hug


аз ходих на преглед днес
бебето не расте, тоновете не са хубави, плацентата узряла за една седмица, контракции имам по 30-40 на ден сигурно, а разкритие няма и 2см и в петък ще ме вземат да си полежа в МД, за да правят записи всеки ден
супер тъпо ми стана, мислех, че този път ще ми се размине, но не би Sad
скапа ми се настроението, та и до НОИ не отидох..
сега се сетих, че и чаршафи не си нося, а за там ще ми трябват и ... абе баси деня ми е.. Sad

# 289
  • Мнения: 279
Тони, не се притеснявай Hug Всичко това е заради бебето. Недей да бъдеш тъжна. Скоро му се вижда края Wink

Сега по темата на Дари 75 - ми как така каучука не се слага в стерилизатора  newsm78 newsm78 newsm78
Ми бибероните като са от каучук как ще ги стерилизирам- отделно ли, ще се преваряват? ох нищо не разбирам..
Те и шишетата са ми с каучукови биберони и едната залагалка Rolling Eyes

Аз за изписването нямам кошче за кола Confused Всички ли сте си купели или има и като мен ?
Аз си мисля след това да се купува или варианта е докато съм в болницата да пратя майка ми да вземе .

# 290
  • Мнения: 176
Честито на мама Гали80! Я каква манекенка си има, а все се тревожеше да не роди голяма бебка  Mr. Green Да са живи и здрави, бързо възстановяване на мама и много радост с малката Диляна!

Мира, на теб честит рожден ден, и най-скоро - прекрасен подарък!
  smile3504

Дари, стана ми смешно с твоя стерилизатор, ама като нищо ще сме същата картинка - аз получих снощи моя и какво да гледам - няма упътване. И видите ли, аз - човека дето все се подиграва на американците как за всичко им трябва упътване (вкл. за как да си пуснем компютъра) - се обадих на магазина и ги насметох, да ми пращат веднага книжка щото не са ми ясни тия неща. Ми отде да знам как се процедира, то едно такова контейнер-сто, включва се в контакта, ама вода слага ли се някъде? Колко време се държат бутилките? Махат ли се преди това другите чаркове? newsm78

И също да питам пак Дари - имаш ли откъде да вземеш електрическа помпа, да пробваш с нея (защото съм чувала че са много по-ефективни от тези на ръка), може пък временен проблем да се окаже и да се закърмите успешно с бебонче.  Praynig

Катенце, ние имаме вече стол за кола (въпреки че нямяме кола  Crazy) защото тук по закон не изписват от болницата без такъв. После какво ще го правим този стол не знам, освен да държим бебо в него и да си въобразяваме че се возим.  Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 279
Трънче, то и тук има закон за това! Има глоби, а и за бебчето си е по-добре  Peace
Ние пък имаме кола , ама нямаме столче  Joy Ще вземем де  Flutter
Сега ще взема да прочета какво пише на нашия стерилизатор в упътването  Wink

# 292
  • София
  • Мнения: 225
Честито на Гали! Живо и здраво бебе.

Ние днес излизахме със столчето за кола - това ми се струва страшно неудобо за бебе. седи едно сгърчено вътре детето - то не мрънка, но гледката на мен не ми харесваше. Ще гледам да го избягвам това столче.
А мен май ме тресва следродилна депресия - днес незнам колко пъти ревах - как няма да се справя сама, пък корема ми как изглеждал, пък куп глупости. Ходих и до офиса да занеса болничен и всеки вика каква си прежълтяла - то верно на картоф го докарвам на цвят, сенките под очите ми ще стигнат до брадичката сигурно вече. Специално си купих прекрасно кремче за около очи, ама явно няма да помогне и то Weary. И ми става все по-гадно. Как се преодолява това чудо с депресията?
Наистина ме е страх как ще се оправя другата седмица като останем бе помощта на таткото.

# 293
  • Разград
  • Мнения: 377
Честита дъщеричка на мама Гали! Желая им много щастливи мигове!

# 294

Общи условия

Активация на акаунт