GET.bg измамници/Get.bg-моето НЕ!

  • 40 062
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз пък съм доволна от get.bg. 2003 година купих от там телефон и искам да ви кажа, че все още работи  Rolling Eyes. Каквото съм си поръчала от тях е дошло на време, както и е отговаряло на качеството  Peace.

# 16
Аз също си поръчах телефон от Гет.бг. До сега не бях пазарувал по интернет. Светкавично приеха и изпратиха поръчката, като още по-светкавично любезно ми отговориха на всеки мой и'мейл. И така, аз си получих пратката и все още радвайки се на новичкия и добре изглеждащ джиесем не знаех как след няколко минути ще разбера, че той изобщо не работи. Написах и'мейл до сайта и от там ме опътиха да изпратя покупката обратно заедно с гаранционната карта и написан на лист проблема с него. От тогава нямам отговор. Минала е една седмица. Надявам се, че няма да се забави много разрешаването на това недоразумение и че скоро неудобството от чакането ще си остане назад във времето. Ще ви информирам за стечението на обстоятелствата във връзка покупката и коректността на служителите не Гет.бг.

# 17
.. подозирам, че този саит зарежда от куфарни търговци - "гаранция" на стоките има само ако се разправяте 2 месеца по телефона и най-накрая отидете с пушка в мизерният им офис.. побеляха ми косите и изхарчих 80 лв. за телефон, за да си оправят бакиите.. Груби, незаинтересовани и некомпетентни служителки, но те са нищо пред "Шефа"...
Тези хора ми развалиха мнението за интернет-търговията.
ПАЗЕТЕ СЕ ОТ GET.BG!

# 18
  • София
  • Мнения: 606
Аз съм си купувала много неща от get.bg и си работят прекрасно. Купувам си телефоните от там и да ви кажа нямам да чукам да дърво нито един развален. Даже преди 2 години подарихме на брата на мъжа ми телефон и го купихме 2 дни преди Коледа. Успяха да ни го доставят. Аз лично съм доволна от тях.

# 19
Здравейте!

Интересува ме дали някой е успял да осъди тия мошеници?

В понеделник отивам в КЗП.

Ако те не помогнат, ще заведа дело.

след 40 дни престой на телефона ми в "двата им сервиза" казаха, че не е използван правилно с аксесоарите му.

Отказват да го поправят или да го заменят.

WTF?!?


Телефоните на ГЕТ.БГ нямат гаранция от производителя!!!!!!!!

Става дума за незаконен внос!!!!!!!!!!!!





Стойте на далеч от ГЕТ.БГ / GET.BG!!!

Ако имате излишни пари - по-добре ги дарете на нуждаещи се.

В ГЕТ.БГ, парите ви ще отидат по дяволите.

p.

# 20
  • Мнения: 1 881
Ттова искрено ме забавлява, хайде сега един полицай да дойде и въдвори ред:)

Много обичам такива гости с първо и второ мнение....

Аз съм твърдо за интернет магазините. Получих със страхотно обслужване телефон именно от get.bg, в размките на на 1 работен ден - без забележки и оплаквания:)
Да не Ви разказвам какви истории за телефони знам, купени от Германос, или Глобул, защо си мислите, че купувате различни телефони от реалните магазини Mr. Green

Да живее интернет пазаруването Laughing

# 21
  • Мнения: 187
Аз също съм доволна от тях. Поръ4ах си телефон преди една година, който засега работи безотказно. Няма как вси4ки да са доволни.

# 22
Хм, тъкмо бях решил да си взема от тях Nokia N 78, ама сега след тая тема... Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 210
Аз съм сред доволните клиенти на гет.бг. Преди няколко месеца си взех телефон оттам с близо 200 лв. по-евтин от тези в магазините. След това купихме още 2 телефона и парфюм оттам. Не сме имали проблеми нито със стоките, нито с доставката.

# 24
  • Мнения: 113
.. подозирам, че този саит зарежда от куфарни търговци - "гаранция" на стоките има само ако се разправяте 2 месеца по телефона и най-накрая отидете с пушка в мизерният им офис.. побеляха ми косите и изхарчих 80 лв. за телефон, за да си оправят бакиите.. Груби, незаинтересовани и некомпетентни служителки, но те са нищо пред "Шефа"...
Тези хора ми развалиха мнението за интернет-търговията.
ПАЗЕТЕ СЕ ОТ GET.BG!

 alert и за да не могат много да ви размотават, когато ви донесат поръчката, поканете куриера на кафе, пред него отворете и проверете стоката. Поне на мен това ми казаха, че е трябвало да направя, когато ми доставиха дефектен телефон.  Shocked  добре, че дефекта е само външен и не пречи телефона да работи добре.... за сега...  Praynig

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Аз /засега/ съм от доволните клиенти. Преди около година си взех телефон от тях, работи безупречно. Предполагам, проблеми биха възникнали, ако се наложи да ползвам гаранцията.  Rolling Eyes
Когато куриера ми достави пакета исках предварително да прегледам телефона, но ми отговориха нервно: "Нямам време да чакам" и беж. Така че, наистина съществува риск.  Thinking

# 26
  • Мнения: 104
НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЯХ!!!!!!!!!!
Присъединявам се към всички недеволни от GET.bg. Не мога да отрека, че са любезни и бързи когато трябва да ти продадат нещо и да ти вземат парите. Но недай си боже да има дефект. Бедна ви е фантазията за какви разправии става дума. От м.юни 2008 г имаме разправии за един дефектен телефон. Две жалби до Комисия за защита на потребителите и без резултат, при все че имам поне 2 основания за връщане на парите и един куп нарушения от страна на GET.bg. Отговорът на КЗП звучи точно като отговор на Управителя на GET.bg., а не като на някакъв независим орган. Shocked  Всички казани от него неща са чиста истина, а всички от мен.... сещате се не са взети под внимание и игнорирани, а някой от тях са толкова очевидни. Sad Всеки трезво мислещ човек се досеща на какви мисли навежда това. Cry А колко е нагъл и безочлив Управителя при съчиняването на лъжи просто немога да ви опиша. В момента сме на фаза да ходим на Помирителна комисия при КЗП, но предвид на всичко досега... Sad  Забравих да спомена,че след като ми върнаха телефона беше видимо амортизиран и със сменена батерия. Връщан им е 3 пъти, престоя в сервиза им месец и половина, но...  Sad
Така нареченото гаранционно обслужване никакво го няма. Вноса им не е от официалните вносители и затова немогат да предявят претенциите си към производителя и естествено ние като потребители понасяме крайния резултат.
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ПО ДОБРЕ ОФОРМЕНАТА ИМ СРАНИЦА!
На доволните от GET.bg. искам да кажа следното: И аз веднъж поръчах парфюм и пристигна на 2я ден. Реших,че тези GET.bg. са супер. Да ама не!!!! С втория поръчан парфюм и телефона нещата бяха коренно различни. Моя съвет е ПОМИСЛЕТЕ СИ ОТНОВО!!! Но ако имате излишни пари за харчене пазарувайте от GET.bg. Аз не съм противник на интернет пазаруването, но GET.bg.  ooooh! Naughty
И за уточнение, скоро имах случай с поръчка по телефона от ТВ рекламите. Смениха ми първо уреда, не се оказа това, което трябва и после ми върнаха и парите-бързо, точно и коректно без никакви шикалкавения и разправии.Точно както си е предвидено в Закона за защита на потребителите. На това му викам аз зачитане на купувача!!!

# 27
А какви са ви мненията за http://shopping.bg/

Дали на тях може да се има повече доверие?  Rolling Eyes

# 28
Здравейте,


относно get.bg нека и аз ви споделя, че след закупуването на телефон останах много доволен. Следващата ми поръчка беше за тестер AQUA DI GIO. Много изгодна цена всичко перфектно и като реших да го тествам, мирише на одеколон. Пълна отврат нищо подобно с оригинала. Поисках да ми го заменят с оригиналния, но мо казаха, че могат да ми върнат само парите и то с  -10% . Нямам думи. Това са абсолютни мошенници. Офисът им прилича на интернет зала, която е по-скоро задимена кръчма! Изключително нелюбезни. Занесох им парфюма, който вече бях платил, те си удържаха 10 % и... А бе аман от аматьори.

# 29
  • Мнения: leet
Няма що, на време видях темата, онзи ден върнах за 3 път в рамките на месец /месец откакто е купен/ gsm. За едно и също нещо!!!! Трети път се отлепя копчето, което служи за джойстик.... И 10 дни не е използван.... Сега чакам отговор какво ще направят, дано да съм от доволните!!!

Общи условия

Активация на акаунт