След извънматочна бременност

  • 850
  • 8
  •   1
Отговори

Анкета

Каква беше следващата ви бременност след извънматочната?

Опции:

  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета.Тъй като тук всички сте преживели много бих искала да споделите как ви протече следващия опит за бебче след преживяна извънматочна бременност-така жадуваната нормална вътрематочна или така съсипващата ни извънматочна?На много места чета различни проценти за шанса да се повтори този кошмар.Затова пуснах тази анкета защото мисля че тук най-точно ще определим процентите,ако се включите.Аз преживях такава преди близо четири месеца и много се надявам в отговорите ви да преобладават истории с щастлив край.Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Елсинор,моята извънматочна беше преди 8 месеца и все още не съм бременна! Cry
Сега чакам,след трансфер съм след инвитро. Praynig

# 2
  • Мнения: 989
Ще следя темата. Засега съм на етап "оправяне на последиците" от извънматочна бременност. Дано да мога да се включа с положителен глас за вътрематочна бременност след 5-6 месеца.

# 3
  • Мнения: 1 699
Елсинор,моята извънматочна беше преди 8 месеца и все още не съм бременна! Cry
Сега чакам,след трансфер съм след инвитро. Praynig
Стискам палци baloni

# 4
  • Мнения: 1 699
Ще следя темата. Засега съм на етап "оправяне на последиците" от извънматочна бременност. Дано да мога да се включа с положителен глас за вътрематочна бременност след 5-6 месеца.
Scarlet мила големи ли са последиците след извънматочната?

# 5
  • Мнения: 3 011
Гласувах, като гледам май съм първа. Повечето знаят, че 6 месеца след извънматочната забременях втори път пак извънматочно!

# 6
  • Мнения: 1 699
Извинявам се ако съм навяла на някой лоши спомени,просто се надявах на малко кураж като видя големи проценти за нормална бременност.
Но явно темата не ви допада за съжаление. newsm45
Все пак благодаря на тези коита се отзоваха.

# 7
  • Мнения: 119
Болката отшумява с времето, поне при мен беше така. Едвам ми спасиха кожицата лекарите, но след това, при първата ми овулация след операцията... ех искааше ми се веднага да започнем да бебеправим..
Сега чакаме да мине цветната снимка (и да ми дойде първо, че много ми закъснява този месец Shocked ) и смятам да се заемем отново, Този път се надявам всичко да си е на мястото  Crazy 

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Elsinor, след моята извънматочна се бях заровила в литература и проценти, все търсех сламка, за която да се хвана. Мисля, че проблемът ми беше психически - толкова се страхувах от ново забременяване, че търсех да се хвана за нещо, да си внуша, че всичко ще е наред. Е, не помогна особено.
Така че те съветвам спри да се ровиш в статистики и числа. Всеки организъм е различен. Не може да се сравняват просто така успял-неуспял, защото при всяка жена е различна причината за извънматочната.

Общи условия

Активация на акаунт