сърби ли ви от епилатора

  • 2 781
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
Veet  e срещу поява на подкожни косъмчета, но кожата става страхотно мека след употребата му. Досега в областта на бикините ми излизаха пъпчици но сега нямам. Сега гледам че върви някаква реклама по телевизията за VEET за вежди, ако някой има повече информация да пише
Благодаря за инфото  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 459
Току-що си епилирах краката с него ... и съжалих  ooooh!
Освен, че ми накъса всички косми и сега съм цялата на точки  #2gunfire , кожата ми ужасно се зачерви и сега сърби ужасно  #2gunfire

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мен ме сърби, но поне седмица след епилирането. Разбираемо - косъмчетата тръгват пак. Ако тогава успея да се въздържа от чесане, всичко е ОК. Ако не... Sick
и при мен така Peace

# 18
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Сърби ме и то много,освен това краката ми стават на огромни червени пъпки,въпреки че се мажа с овлажняващ крем след епилация.На път съм да се откажа от епилатора. Cry

# 19
  • Мнения: 8 917
Никога не ми се е случвало.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 033
Когато започнах с епилатора и мен ме сърбеше след епилиране, след масец-два този проблем отшумя.

# 21
  • Мнения: 6 301
Споменатият от мен крем VEET не е за епилация,а за след това. Аз го ползвам след епилатор. Под мишниците не съм имала проблеми, но при триъгълника положението беше ужасно.

# 22
  • Мнения: 1 318
Появяват ми се ситни пъпчици, които минават за няколко часа (и без мазане с крем). Но все пак се намазвам с хидратиращ крем, защото ми е суха кожата.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 672
Не, такъв проблем не съм имала. Единствено подкожни косъмчета.

# 24
Мен ме сърби, но едва когато започнат да излизат косъмчетата.

# 25
  • Мнения: 84
БУБА къде във Варна го продават този "body butter"(след епилация се ползва нали  newsm78??)

# 26
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
В началото наистина съреше,но сега вече няма проблем,единствения за съжаление е ,че ми трябва нов,този започна да къса и даже изобщо да не хваща косъмчетата.Предложете ми марка,от която сте доволни,но да не е с пинсети,а с дискове.Благодаря!

# 27
  • Мнения: 67
не ме сърби, след епилация ми се появяват малки червени точици , но това е нормално, отшумяват 2-3 часа след това. след епилация мажа с бадемово масло , успокоява кожата

# 28
  • Мнения: 3 830
Сърби ме половин-един час след епилация. След това няма сърбеж Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 708
Нито ме сърби, нито ме боли  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт