Наистина добър ДЕПИЛАТОАР

  • 20 827
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Знам, че има мн такива теми, но в общи линии се изреждат едни и същи депилатоари, които за съжаление не вършат кой знае каква работа. Чувала съм мисля за тези на Ланком, че са перфектни, но все пак, преди да изсипя маса пари, да съм сигурна. цената няма значение, важното е да върши рабора  Crazy
  bouquet

# 1
  • Мнения: 630
Не мога да препоръчам, но ще следя, защото и мен ме интересува. Не съм привърженичка на кола маската

# 2
  • Мнения: 3 459
Няма такова нещо като добър депилатор!
Всички са едни и същи и не вършат никаква работа!

# 3
  • Мнения: 31
Няма такова нещо като добър депилатор!
Всички са едни и същи и не вършат никаква работа!
Peace

# 4
  • Мнения: 2 386
И мен живо ме интересува съществува ли специален тип, интимен депилатоар? Марка? Няма значение цената.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Нещо не разбирам май-какво трябва да прави един депилатоар за да "върши работа"  newsm78 Този, който ползвам (а и всички доколкото знам) се намазва, престоява се известно време и после се отстранява с шпатула, след което се измива. Резултатът е-липсващи косми, тъй като са разградени и когато започнат да растат след ден-два не "бодат" толкова, колкото ако са бръснати поради по-заобления връх. Вие какви очаквания имате от един депилатоар, защото може би аз не съм запозната  Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз много отдавна не съм купувала, но от скоро все си мисля да си купя.Това, което помня от преди е , че много силно миришеха.Има ли в момента някакъв след който да не трябва да проветрявам цял ден?
И мен живо ме интересува съществува ли специален тип, интимен депилатоар? Марка? Няма значение цената.
Това и мен ме вълнува.

# 7
  • Мнения: 369
Интересна тема.
Да не си скубем космите.Аз съм чула за италианска марка Личия и за още една .....не се сещам newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 563
....Аз съм чула за италианска марка Личия ...

ползвала съм на тази марка за мустачките,но не бях особено доволна.. сега ползвам депилатоар (отново само за мустачките) на Taky и мога да кажа,че определено е по-добър, доволна съм от него  Peace

# 9
  • Мнения: 369
....Аз съм чула за италианска марка Личия ...

ползвала съм на тази марка за мустачките,но не бях особено доволна.. сега ползвам депилатоар (отново само за мустачките) на Taky и мога да кажа,че определено е по-добър, доволна съм от него  Peace

Използването на депилатоар вреди ли на кожата - зачервяване или петна? newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 563
....Аз съм чула за италианска марка Личия ...

ползвала съм на тази марка за мустачките,но не бях особено доволна.. сега ползвам депилатоар (отново само за мустачките) на Taky и мога да кажа,че определено е по-добър, доволна съм от него  Peace

Използването на депилатоар вреди ли на кожата - зачервяване или петна? newsm78

ами да ти кажа аз нямам никакви оплаквания,мн добре ми понася, нито зачервяване,нито петна... но знам ли може на всеки да му влияе различно  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 243
Нещо не разбирам май-какво трябва да прави един депилатоар за да "върши работа"  newsm78 Този, който ползвам (а и всички доколкото знам) се намазва, престоява се известно време и после се отстранява с шпатула, след което се измива. Резултатът е-липсващи косми, тъй като са разградени и когато започнат да растат след ден-два не "бодат" толкова, колкото ако са бръснати поради по-заобления връх. Вие какви очаквания имате от един депилатоар, защото може би аз не съм запозната  Thinking

От няколко човека чувам за някакви депилатоари, с които ефектът е без косми няколко седмици.
Тук във форума някой беше споменал за такъв на Ланком, момичето се намазало и космите и порастнали след доста време. А един познат разказваше как в чужбина на гости на някакви хора си намазал брадата с крем / повече на шега /, кожата му се зачервила...но брадата му не поникнала 1 месец. Става въпрос за мъжка брада ве пак!!!! Закле се в думите си!  Rolling Eyes Но изобщо не се и сети на коя марка е крема естествено!  Crossing Arms

За интимната зона ползвам сега един на Вийт в тубичка, в комплект с гъбичка за почистване на крема. Кожата не ми се зачервява, нямам пъпчици, ако се намаже солиден пласт, повечето косми падат, но и самобръсначка си трябва все пак. А аз това искам да избегна Sad

# 12
  • Мнения: 630
Би било страхотно, депилатоар с 1 месец действие Shocked . Дано някой се сети за името. Дори да е по- скъп си струва. Един месец без досадно обезкосмяване Praynig

# 13
  • Мнения: 3 459
Би било страхотно, депилатоар с 1 месец действие Shocked .
Да бе, да. Един месец действие - трънки  Tired
Тя колата не идържа толкова, та камо ли някъв си депилтоар  Naughty

# 14
  • Мнения: 42
Ползвам един на Дева, който определено е добър.

Общи условия

Активация на акаунт