Гларуси и чайки бели-варненчета на разходка сме повели!!!

  • 19 846
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 317
Добро утро и от нас  Hug
За Христинчето скайпа ми е: begbi_dss. чакам снимки от фотосесията Laughing
Мойто диване вчера се изнерви накрая, ама като цяло му хареса компанията Mr. Green. Ще я водя аз по-често да свиква с деца, че сега като почна и работа юли съвсем горкото ще подивее hahaha

# 31
  • Мнения: 1 554
Мъжете не са като хората, не им се вързвайте много. Mr. Green Wink
Ама и вие пък, вземете ги научете тези деца сами да се обуват най-накрая, ааааааааа! Laughing

Морската, почти като съименничка си ми. Беги търси по имената на първа страница. Hug Wink

Който ще ражда, леко да му е, че не искам да се сещам за тези периоди от развитието си.
 Laughing

Трудна работа Crazy

по лесно ще ми е да се разкриеш бе мацко Flutter

# 32
  • Мнения: 29
Gali80 , и двата пъти съм раждала при Скочев. Не се тревожи, щом ти казва така, значи си е време. Отлично си разбира от работата. Пък и най- вероятно до четвъртък ще родиш. За таткото питай пак него, все пак той е шефът там, така че най- добре ще ти каже. Обаче мила, незнам доколко е разумно татито да е там. Много ще се стресира. Представям си как ти звучи, сигурно си викаш все пак аз ще раждам, а не той, от какво пък ще се стресира, ама да знаеш, че за теб ще е по- малко страшно. Отстрани сигурно изглежда кошмарно. Ти си знаеш, ама в този момент има и акушерки до теб, които те успокояват и помагат, честно казано, татито ще си изкара акъла. Моят мъж беше отвън пред вратите на родилна зала да слуша какво става първият път /тогава не можеше таткото да присъства и го пуснаха само до там/ и после беше като болен, изглеждаше ужасен и каза, че като ме чул да викам направо откачил. После не смееше да ме пипне доста време. Помисли и за това, щото ако види това, което виждат акушерките и доктора, хм, как да ти кажа, ще си имаш леки проблеме после. Хубаво е да е съпричастен, ама незнам.... Леко раждане, спокойно не е толкова страшно, пък и си в добри ръце.  Ако искаш поискай си частната стая- плаща се 45 лв. на ден, което включва и храната и татито може да идва по всяко време в стаята и да гушка теб и бебо. Успех и да се похвалиш после. Hug

# 33
  • Мнения: 3 743
Sashy81, благодаря ти за отговора.
Всъщност при нас таткото настоява да присъства, да не разменели бебетата Joy. То това си му е професионална деформация. Той е полицай и вижда конспирация във всичко. Ако му кажа, че ще се стресира, най-много да ми отговори, аз какви неща съм виждал по време на смяна, не вярвам да го разубедя Confused. Разбрах, че се плащало 70 лв да присъства таткото, но го допускали само в родилна зала, а в предродилна не. И се чудех как точно става този номер. Той трябва да чака в коридора да го извикат ли, или как?

На вас, едва ли ви е до моите въпроси в момента, ама мен такива неща ме вълнуват Blush.

Още веднъж благодаря за подкрепата Hug. И живот и здраве, със сигурност ще се похваля.

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Добро утро. То вече добър ден, но ...



Аз кафе не пия, но за вас. Заповядайте!
Gali80 и Благомира, с подробности не мога да ви помогна. Бях с планово секцио. Стискам ви палци и здрави бебчета на финала.

# 35
  • Мнения: 506
toni6a Ние сме в горе-долу този район и сме при д-р Костова, доволна съм от нея.... Peace
Не смея да се похваля, че сме приети в детска градина...толкова деца останаха без и толкова разочаровани родители..ужас..не смея да се зарадвам , дори когато и видях името в списака не посмях! Rolling Eyes
Но искам да пожелая на всички успех с яслите, детските градини и с училищата, че голям зор с тея тъпи приеми...  Peace

# 36
  • Мнения: 36
Добър ден, мами и честита нова тема!

Саши, здраво си се изтормозила вчера, дано днес успееш да релаксираш. Понеже съм фен на хомeопатичните ми стана интересно кои са тези, дето ги няма в аптечната мрежа?

За татковците – темата е безначална и безкрайна. Аз поне ако не си отварям „голямата уста” трудно ще се свърши нещо в къщи. Ето примерно преди месец сменихме едната интериорна врата и докъм края на тази седмица се очертава вече да и сложи (дай Боже) и дръжки. Май няма нужда да споменавам доколко мога да разчитам на помощ в ежедевните домакински задължения... Иначе бебката да я гушка и цунка еша му го няма...  Хем го съжалявам че работи ежедневно без почивка и съм доволна че влизат парички в къщи, хем и на мен ми писва от време навреме. Ухаа, като изплюх малко отрова се почуствах по-добре

Тониша, не знам какво пише в справочника, но моите и джи пи-то и педито са в Окръжна и засега съм доволна и от двамата: GP Д-р Петър Лазаров (според мен е много добър диагностик и е хомеопат), педиатър – Д-р Катя Димова.

Гали, леко раждане! Надявам се скоро да докладваш как е минало и да се похвалиш с малкото си съкровище.

# 37
  • Мнения: 48

от тук присъстващите да кажа че ВЕСЕЛАНКА е най добре с нейния КОТКО Joy Joy


Не че искам да се хваля, ама Моя КОТКО наистина е супер......помага ми във всичко, в памперсите, в домакинските задължения, гледа бебо за да излизам с приятелки, в неделя го гледа за да се наспя и т.н. Моного е мил и добър и постоянно ме изненадва......сега да не вземете да ми го вземете, а?!  newsm78
Пожелавам на всички мъжете да станат такива  Naughty Naughty Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 893
Линче , да се хваща твоя и да направи един тренировъчен курс, да си запишем мъжете при него на обучение  Peace Mr. Green
браво на твоя мъж! стискай си го че такива са рядкост  Peace

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Вирджинийооуу, искаш да го пласираш на обучение твоя, ама специалисти няма. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 48
С най-голямо удовоствие бих ви услужила да го изпозвате (моя КОТКО) да проведе обучение на мъжете ви, ама взимам много скъпо  hahaha....да знайте  Joy Joy..... пък и той горкичкия все работи   Money
Иначе и аз си го коткам.....гледам си го добре......затуй няма право да ми отказва помощ !!!
Трябва да сме мили , момичета с мъжете си....иначе не става......колкото и да крещя и да викам.....кат се заинати нищо не можеш да го накраш да свърши, ама поухажваш ли го малко мъжа и крила му поникват и всичко ще направи!!!! Ей туй му е майката  Laughing - поне аз до тоз извод съм стигнала  newsm78
айде стига съм ви занимавала с моя КОТКО отивам към морската....който иска още съвети или мъжа ми "под наем" там го чакам  bowuu

# 41
# 42
  • Мнения: 535
Добър ден!
Да похваля и аз моя мъж - мноооого ми помага  bowuu Готви предимно той, къпе Велито, помага и във всички дейности около нея, само не може да я приспи  Crazy Но това ще му го простя  Heart Eyes
Мацки, много почнах вече да се притеснявам за яслата - остават ни 10 дена  Rolling Eyes Дали ще плаче, дали ще свикне  Cry От сега ми е ревливо  Confused

# 43
  • Мнения: 617
Мерси на тези, които си дадоха мнение за личен лекар
Моя мъж също помага, ама да си призная за все не съм доволна. Много рядко сменя наакан памперс, от дом. работа само готви от време на време, но пък гледа Калоян и добре се занимават заедно - таткото на компа се заблял, Коко прави бели  Joy
Като се замисля,че можеше да не прави нищо, ама тъй жените все сме недоволни

# 44
  • Мнения: 1 427
Моля,препоръчайте ми добър педиатър за бъдещата ми дъщеричка,в района на кв.Възраждане или Младост Praynig

Общи условия

Активация на акаунт