Re:Бременна ли съм?

  • 1 791
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Дори и да си бременна, коластра толкова рано не може да се появи. А и три дни закъснение, на практика не е знак за бременност, а имаш и два отрицателни теста. Задължително отиди на лекар. Гинеколог и мамолог.

 Peace 
Цикълът ти точен ли е???  Когато бях на 17 ми идваше в диапазона 22 - 32 дни... А коластра е изключено да ти тече, дори и да си бременна...

# 16
  • Мнения: 417
За течността от гърдите отиди на мамолог Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Е, това е въпрос  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
...Простете за многото въпроси,но сам на 17 и още сам невежа...

Ти да не си доскоро девствената изгора на Нескуик плюс?

Ако си, всички знаем, че си бременна. "Цветно", при това.

Ако не си, отиди на лекар, защото може да се окаже проблем, който не е свързан с бременност.

# 19
  • Мнения: 9 973
на 17т. цикълът ми беше нередовен....

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
За течността от гърдите отиди на мамолог Peace
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 17 591
Отиди на лекар. Не знам на какво е признак, но не е нормално за бременност...

PS Не е изключено просто да си "психясала" от страх. В такъв случай хормоните могат тотално да се объркат. Но при всяко положение - питай чичко доктор.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди на лекар Peace

# 23
  • Мнения: 518
...Простете за многото въпроси,но сам на 17 и още сам невежа...

Ти да не си доскоро девствената изгора на Нескуик плюс?

Ако си, всички знаем, че си бременна. "Цветно", при това.

Ако не си, отиди на лекар, защото може да се окаже проблем, който не е свързан с бременност.
hahaha rotfImao rotfImao rotfImbo Може

# 24
  • Мнения: 7 201
Отиди на лекар. Не знам на какво е признак, но не е нормално за бременност...
Дано не е нещо сериозно. Praynig

# 25
  • Мнения: 71
Отиваш при GP-то си и му казваш какъв ти е проблема и какви оплаквания имаш-той преценява при какъв специалист да те прати(гинеколог,ендокринолог или мамолог).Преди около 6 години и при мен изтичаше течност от гърдите и имах същите симптоми като при бременност,но се оказа аденом на хипофизата-след оперативна намеса всичко се оправи.Недей се плаши и гадай какво е а отиди на лекар Peace.Дано всичко е наред Praynig

# 26
  • Мнения: 518
Задължително иди на лекар. Не вярвам, че си бременна, а дори и да си, е много рано да ти тече коластра. Пиши после какво ти е казал док. Това за Нескуик плюс е шегичка. Laughing

# 27
  • Мнения: 3 092
И аз ще чакам да напишеш какъв е отговора от лекаря.... стискам палци да не е нещо сериозно !  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз ще те посъветвам както всички други да отидеш на лекар. Дано всичко е наред! Peace

# 29
  • Мнения: 2 660
Секрет от гърдата-това е признак на висок пролактин.Пролактинът е хормон,който се отделя от хипофизата.Нужни са изследвания и лекарска намеса.Не е опасно.

 Peace
Подкрепям.
И на мен ми се е случвало. Отиди на мамолог да те види и пусни едни хормонални.

Общи условия

Активация на акаунт