Татковцитеее - готвите ли у вас ?

  • 16 987
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Подсетихте ме да попитам готвещите татковци как винаги се получава този феномен - изпържват две яйца, а оставят след себе си десет изцапани съда и пътека от печката до хладилника  Joy

Когато зададох на мъжа ми въпроса - кажи ми, моля те, как правиш така, че решаваш да свършиш едно нещо и оставаш хаос като за десет неща след себе си, той се ухили и простичко отговори: Имам талант Party
Да, ама аз талант за чистене нямам Crossing Arms

аааа айде холан 10 съда,  поименно ги избройте да видим!
тиган
купа за разбъркване
чиния в която сме изсипали яйцата - 2бр
чиния в която да пльоснем мазната бъркалка

всичко на всичко 5 бр .... къде ги видя 10 !

аааа инсинуации

# 31
  • Мнения: 46 492
Подсетихте ме да попитам готвещите татковци как винаги се получава този феномен - изпържват две яйца, а оставят след себе си десет изцапани съда и пътека от печката до хладилника  Joy ...

Няма го при мъжът ми този феномен, много чисто работи, за разлика от мен Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 388
Много рядко, но се справя по-добре от мен. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 591
Да се включа и аз...Simple Smile
Моят също готви, няма много време де, но кагато готви определено се правя много добре Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 759
бива си го и моя в готвенето, но го прави доста рядко, защото е до късно на работа Sad иначе казва, че готви вкусно, защото готви с любов и е така де  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 448
Освен пържени яйца , друго не може да готви.
А и напоследък по неволя се научи да си прави месо от буркан / селско / с ориз в тава, защото аз отказвам да ям проклетите селски мръвки и му се наложи да си ги готви сам.  Mr. Green
Иначе дори и кафето иска аз да му го приготвям, защото "мойто ставало по хубаво" - знам че гледа да се измъкне, ама от мен да мине.  Laughing

# 36
  • Мнения: 60
Не ми е готвил нищо,абсолютно нищо-освен някой път да се завърти около скарата(ако това се брои) .Пуска и кафето на машината по някой път Joy

# 37
  • Мнения: 1 447
Не ми е готвил нищо,абсолютно нищо-освен някой път да се завърти около скарата(ако това се брои) .Пуска и кафето на машината по някой път Joy
Все едно чета за моя мъж.Инъче баща ми и брат ми готвят от време на време,но се справят страхотно. Peace

# 38
  • Мнения: X
Едно от моите хобита е кулинарията,така че не му давам много възможности да се изявява.Но когато го е правил, е било супер.Защо ли и децата казват,че татко готви по-добре?  food002 feeding

# 39
  • Мнения: 2 172
Мъж ми готви и то редовно. Е, имаме си негови и мои специалитети.
В детската градина навремето децата споделяли нещо по темата семейство, другите-мама-пере ,готви, татко- чете вестник. А моята- ми татко готви.... Crazy
Е, сега би додавила- а мама- пред компютъра Blush

# 40
  • Мнения: 25 571
аааа айде холан 10 съда,  поименно ги избройте да видим!
тиган
купа за разбъркване
чиния в която сме изсипали яйцата - 2бр
чиния в която да пльоснем мазната бъркалка

всичко на всичко 5 бр .... къде ги видя 10 !

аааа инсинуации


Можеш ли да броиш?
Купа за разбъркване, втора купа за разбъркване, един тиган, втори тиган, трети тиган, чиния за празните черупки, 4-5 вида прибори - бъркалки, вилици и подобни, 2-3 чинии за сервиране, плюс съответните прибори за хранене, още няколко съда и прибори, изцапани по неведоми причини, плюс оплескани маса, мивка, печка и под...
А, мерси Stop

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Сийке, вече си заподозряна че членуваш в ОЖОМ (Организация на Жените Омаскаряващи Мъжете) ...
Би ли предоставила поне един такъв мацабарник описан в поста ти или да завеждам делото !!!
а истава въпрос за съдове не за прибори  ...

# 42
  • Мнения: 740
Съдове, прибори, все тая - посуда
Не миете, нали?
Аз мога да предоставя минимум два мъжки екземпляра в защита на Сийка  Party

# 43
  • Мнения: 2 172
А аз мога -моя- за образцов мияч Laughing

# 44
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Съдове, прибори, все тая - посуда
Не миете, нали?
Аз мога да предоставя минимум два мъжки екземпляра в защита на Сийка  Party

айде сега още инсинуации, на всеки един който не мие се падат поне 2 които мият ...

Общи условия

Активация на акаунт