Вече една година радости и неволи споделя ФЕВРУАРската дружина!

  • 15 825
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Камчо,Евил честити ви рожденници.  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 747
Камчо,Евил, да са ви живи и здрави рождениците! Да са ви радост и гордост Grinning

# 47
  • Мнения: 124
Камчо толкова трогателно си го написала... Децата растат, а ние остаряваме. Като гледам как това малко човече расте до мен, усещам колко бързо времето лети....
Евил, честит ти рожденик   bouquet И седващия път не ни черпи с торти Wink, а със сладкото от череши  hahaha Обожавам го! Заканила съм се, че като си купим къща (надявам се да стане до 2-3 месеца) ще си посадя череша. Какво да направя като толкова обичам този плод Peace
thedragonbg радвам се, че Алекс е оздравяла Hug
Красенце (Изидка) ние нямаме колики, но за това пък с баткото ги влачехме до 6-7 месец...Тогава докторите ми казаха че Боби имал активни черва Sad
Пухи, като гледам какъв ад е при вас с детските градини, дано да не ни спохожда и нас, защото ще ни се "отели вола". Връзки имам само в детската ни градина - първо е срещу нашата кооперация, и второ Боби беше любимец на госпожата. Още не ми е ясно това второто как се получи, след като той беше пълен бяс, но явно тя му беше хванала цаката. Иначе и Алекс смятам рано рано да го социализирам живот и здраве в ясла Peace
Отивам да лягам докато главата ми е поолекнала малко. Алекс нещо стачкува от 1 седмица - буди се нощем към 3ч. да яде. До сега от както се е родил не беше го правил. Какво му става незнам, но така ме изцоква, че за през деня не ми остава нищо в циците Crossing Arms

# 48
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добър вечер мили мами! Честити рожденници на Камчо и Евил да са живи и здрави! Галив да аз съм от Каварна, но не ходих на концерта. Мда трудно е с тинейджърите но да са живи и здрави всичко ще изтърпим. за зеленото ако и аз много се притеснявах но явно като поистинат малко и така става или от колики. Желая ви лека и спокойна нощ!

# 49
  • Мнения: 387
КАМЧО и ЕВИЛ ...  newsm59 честити рожденници ,най-много здраве и щастие им желая и късмет !!!   newsm59
РОСИ БОСИ ..благодаря ти ... newsm03 Пак си забелязала дори и в голямата суматоха и  твоето главоболие  написаното от мен ...Благодаря ти , пожелавам ти вече да не те боли главата ,аз имах нещо като мигрена и след като си извадих мъдреците ...не ме боли  smile3503 Предполагам, че има някаква връзка  Rolling Eyes 
Искам да попитам ..дали като къпете бебетата си във ваничката , пият от водата в нея ... newsm09  И значи ли това , че им е нужна на организма  newsm12 Знам ,че в кърмата има достатъчно,но..аз да попитам все пак   Flutter Благодаря ви предварително...
  Two Hearts Да ви е спокойна нощта ,мили мамчета !!!  Two Hearts


# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Честити рожденници на кам4о и на евил и от мен. Да са ви много здрави и да слушат.
Слави, стискаме палци. Утре ще има по-добри новини, ще видиш.
Лелее, подхванали сте и темата за яслите. Не е ли рано още newsm78
Емо снощи се завъртя по корем докато спи. ЦЪК Преди малко направи същото. Вашите деца правят ли така? Леле, толкова беше спокойствието.
yzida, колики няма отдавна, но като че ли, усещам някои дни, че не му е комфортно на детето и реагира точно като при колики. Може би се обаждат от време на време.
Лека и спокойна нощ   bouquet

# 51
  • Мнения: 8 934
Ками, много хубаво си го написала. Разплаках се! Благодаря ти за най-хубавия подарък. Tи си знаеш!



Роси Благодаря за пожеланията. Всъщност Рожденният ден е утре.

Ето една почерпка от нас:

, , ,
За бебетата това:

и това
,

Пожелавам си за двадесет и седмия си рожден ден, всички февруарчета да са ЖИВИ И ЗДРАВИ. Мамите и татковците, каките и батковците много да се обичат и всички да сме много щастливи.
Пожелавам ви от сърце НАЙ-ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ НА СВЕТА!
БЪДЕТЕ ДОБРИ!


ОБИЧАМ ВИ!


Това е моето щастие!Споделям го с вас!




Хубава вечер!

P.S. Позволих си поста ми да е малко по дълъг. Просто ми се прииска да споделя тази усмивка с вас!

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 23:54 от alina_si

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Дез,искам да ти кажа,че откакто се е научил да се обръща няма сън братче.Постоянно се обръща така,точно както си снимала Емчо.Понякога заспива и така,но като се събуди се плаши от позата ,в която е и почва жално ,жално да плаче и дълго го успокоявам.Дано да е само някакъв период и да му мине ентусиазма от обръщането.
За яслите-аз Крис го записах,когато беше на 2 мес. още.Та дори от едната ясла ни изгониха-нямало места,а в другата квартална пак с връзки стана работата.Та и ние ще сме ученици Mr. Green догодина на есен.Ама какво да си говорим,такава ни е държавата.
Евил ,Камчо да са ви честити рождениците,живи и здрави и много малко да ви ядосват!Камчо,наистина колко хубаво си го написала.
Колики нямаме ,откакто беше на месец и половина.Общо взето леко се разминахме.Слава Богу!
Бубе ние умишлено не пием от водата,може би поглъща малко докато му мия лицето,но пак си я плюе.А бе ,не я признаваме тази вода за течност и това си е Laughing.Аз дори престанах да му нося шише с вода в себе си ( за най-голям ужас на майка ми).
Драгонче,дано скоро всичко да отшуми при вас.
Слави пращам ти много кураж и стиснати палци за малкото юначе Тео!
Лека вечер.

# 53
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Дез,искам да ти кажа,че откакто се е научил да се обръща няма сън братче.Постоянно се обръща така,точно както си снимала Емчо.Понякога заспива и така,но като се събуди се плаши от позата ,в която е и почва жално ,жално да плаче и дълго го успокоявам.Дано да е само някакъв период и да му мине ентусиазма от обръщането.
Емо се обръща по корем от много време, не помня точно от кога. Но докато спи не се беше въртял, или поне не го бях виждала. Мерси за мнението.   :bouquet

Алинка, честит рожден ден. Бъди здрава, бъди удовлетворена, бъди щастлива.

Варна, утре с жаси сме из Морската. Ще бъдем там около 13-13.30 ч., някой ако иска да заповяда.
:

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 00:17 от de3demonka

# 54
  • Мнения: 307
Евил,честито ти рожденик  bigdance2 newsm59 dance
Алинка,много е сладка Ина Heart EyesЧестит рожден ден bouquet  bouquet  bouquetБъди много щастлива и обичана майка и съпруга Hug
Мони още не се обръща сама от гръб по корем,само ако й помогна малко се завърта.А колики не сме имали въобще.
Драгонче,радвам се че сте по-добре вече Peace
Слави Hug Hug
Лека и спокойна вечер на всички Heart Eyes Hugза нас май няма да бъде ,защото Петьо има температура Sad

# 55
  • Мнения: 387
АЛИНА ...честит рожден ден ..пожелавам ти много здраве,любов и щастие , само слънчеви детски усмивки да огряват домът ти...БЪДИ ЩАСТЛИВA

# 56
  • Мнения: 171
Здравейте и от мен  Hug
И аз да се запиша в новата тема.
Ето ни и нас :
http://www.vbox7.com/play:42bf8d80
http://www.zazz.bg/play:b1673b5a
- това го правим от 2 седмици и щом й стане скучно започва с концертите

За обръщането - прави го от доста време, а от скоро се обръща и от корем по гръб
Снощи пък плака на - ам, мам, мам....., което пък значело, че второто дете ще е момиче пак #Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 747
Алина_си, желая ти много, много здраве за теб, за Ина и за близките ти, много щастие, много обич и подкрепа от любимите ти хора  Grinning Желая ти го от сърце Grinning И на мъжа ти честитя рождения ден- да има най-красивите и щастливи съпруга и дъщеря  Grinning ама какво съвпадение  Grinning Много е чаровна усмихнатата Ина Grinning

Наденцето4, големи букли, голямо чудо има твоята сладурана Grinning

Щастливка, а твоята щерка много музикална Grinning

Татко Ган, Мира ти е одрала кожата Grinning

Дездемонка, моят дундьо не се върти в будно състояние, та чакай насън. Много му тежи д-то. Но в скоро време луда ще ме направи с това негово ранно събуждане- тази сутрин се събуди в пет и пет и се започна с едни писъци, крясъци и кръшни извивки на гласа и аз ща не ща го земам и изнасям в хола, че ще събуди другите. Сега тъкмо ще заспи и ще се сабуди другото вампирче Grinning

Ето една снимка от снощи да го видите колко е дебел и плешив Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241527&photo=194

Лек ден от нас.
Дано Тео днес е по-добре!

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 06:26 от tchara

# 58
  • Мнения: 3 020
Алинка, честит рожден ден.Желая ти много здраве, щастие и любов. Да си все така усмихната и добричка. Невероятна жена си. Обичам те.


Честит рожден ден и на Боби, да е винаги до вас и да ви обича много и вие него.   bouquet

# 59
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро мили мами! Еи, аз ли съм най-ранобудната? След чара разбира се. Честит рожден ден Алинка! Желая ти всичко което не се купува с пари и много пари за всичко останало!  bouquet дездемонка исках да ти кажа ,че много се радвам че твоя юнак вече се завърта. Моята мома още не може тежи и дупата. Но и това ще стане. Дано днес Тео да е добре! Желая на всички много щастие през днешния слънчев ден!

Общи условия

Активация на акаунт