"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 576
  • 317
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 290
 bowuu smile3521
Имаше един лаф от едно детско "Винаги готов картоф!"
Нали затова са приятелите (пък били те и виртуални) - да бъдат с теб в радост и болка!

# 46
  • Мнения: 3 118
Мноу е добра ей!
И върши работа  Joy Joy Joy Joy #2gunfire Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 572
Иле, сетих се за филма "Тайната на водата".
newsm78 какво за този филм, че съм забравила  Embarassed (имам го тоя навик)

# 48
  • Мнения: 86
Привет на всички и от мен, завърнах се.... препоръчвам на всички да отидат до Рим страшно а какви мъже имат ... нямам думи. Що сладолед изядох не е истина но нама поражения искам още малко да сваля  и сега влизам в крак. Джинджи как е морето толкова го обичам .... Поздрави на висички мацки.. ще сме най добрите на плажа

# 49
  • Мнения: 572
за Джинджи... преди време в една от темичките си бяхме писали за домашните маски за коси и бях и казала, че съм си правила рпеди време една и снимка бях обещала
ето това е снимката  http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5772341

# 50
  • Мнения: 3 118
Присетих се за водата, по какъв начин й се отразява молитва... Иле Simple Smile
Ама и аз съм една недоизказваща се...

# 51
  • Мнения: 572
ооо Питче, ти искаш да съм ти в главата и да знам какво мислиш ... няма как да стане  Sunglasses
какво обядвахте, момичета?

# 52
  • Мнения: 290
 newsm78 smile3506
Тая молитва, дето ви я показах, не я четете на водата, моля ви!  newsm12 Да не взем да избухне  smile3503
Иначе благославянето на водата и позитивното мислене, визуализацията мноооооооооого помагат! Аз лично съм го пробвала многократно, когато се прибирам към къщи. Ясно си представям мястото, където ще паркирам, как изглежад колата на това място. И винаги се получава  newsm10
Току що се прибирам от обяд (съвсем на близо има едно семейно заведенийце). Поръчах си зелева салата, с едно пилешко   шишче и 6 маслинки. ММММММ
smile3502 А, как ми се дъвче дъвкааааааа... Просто по навик!

# 53
  • Мнения: 1 218
Здравейте буболинки  Hug  

Борянче направо ме свали от коня с тая "молитва" бе жена  Joy
Много благодаря, че я сподели с всички ни, смятам още днес да я вкарам в употреба и ще отида да покажа среден пръст на една кокошка дето много ме дразни  Mr. Green Whistling
Мерсаж за кайвенцето, преди малко станах и съм точно с чаша мляко с нес пред компЪТ ... А  наздраве !

Ааааа за патладжанеско - не знам , трябва да питаме Оги, когато ми правеше режима ме попита де, ма аз като се сетя само за патладжан и ....  Sick Sick Sick Sick (не само сега, от малка не ги кльопам тия сини домати )
Ааааааааа и да си купиш гоцки цайси ...  искам и аз  Crossing Arms Сега е момента да измуфтя мъжо - както ме е зяпнал влюбено (леле ква съм гадна   Blush)

hayasy рокличката е чудна , чуднаааааааа  Party
Мноу кефи  Peace и много яко ти стои  Peace Отдолу вкарваш едни гоцки обувчици, косицата пооправяш , клепкаш малко гримче за очарование  и лелеееееееееееееееееееееееееее   Whistling

Айде още една мацка с 10 кила в минус - liony  Поздравления за резултата  Hug

iletovp аз съм си изцяло вярваща  Peace

Не ми се отваря снимката за да я видя  Thinking , излиза ми началната страница на снимка.бг  Crossing Arms

Яяяяяяяяяяяяяяя tumpi - то  се е появила  Hug Hug Hug За батковците в Рим определено сме на едно мнение да знаш   Crazy Crazy Crazy има егати пичагите честно - точно такивка ги  харесвам, мургавички , височки с черни маслинови очи лелееееееее мъж ми ако ме види кви ги дрънкам ... (ма са мноу яки  Peace)

Айде идвай на морето, казах му че много го обичаш и то каза, че ще те чака за среща - гореща  Hug
Тук е истински рай и аз го обожавам това море, изкарах неккъв луд късмет , че си взех батко от морето  Party (действай по въпроса и ти  Peace)

Ааааааааайде пак се уля кака ви Джиндж  Blush Blush не ме бийте много ooooh!
Лекичък и хубавичък , с по-малко нерви (ако не ... "молитвата" нали вече я знаете  hahaha) ден  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 3 118
ахмхззззз, отивам аз Ф4ера да си купувам Методът Силва в една книжарница.... и книжарката ми разпраа - ми то не я доставяме вече тая книга, нали у4ените я отричат и аз вече не я поръчвам.... А аз я питам "Е що така" И тя дига рамене и вика "Ми не знам"
И аз ся ровех ф нета за некфи негативни мнения ма повечето са ок! /знаете, че нема на 100% винаги доволни от сичко/. И нещо се триумя да я чета ли... да се увличам ли, и за Кехоу некфи мнения разпраат, че било секта целото движение.... Ама ф крайна сметка сичко тръгна от Оги, а аз до тоя момент само положителни неща съм видела от него и се съмнявам, че ще ни препоръчва някви зарибявки.  newsm78 newsm78
Хм, за така наречената визуализация, още не знам дали действа, но е факт, че самата идея ме изпълва с много желание за промяна в положителна посока. Пък и вие казвате само убави неща по темата...

# 55
  • Мнения: 572
аз чух за учението Силва.. ама не знам какво да ти кажа ... само съм наясно горе долу за какво иде реч Питче
Джинджи, ако вкараш няква твоя регистрация май трябва да ти се отвори newsm78 хич не съм наясно с нещата, да знайш
на хаяси роклята верно много готска ... като я видях как е отслабнала чак се мотивирах  Grinning

# 56
  • Мнения: 1 218
Aaaaaaaaaaaaaaa, видях тееееееее  iletovp   шаляляляля  Peace
Сладките гълъбчета значи  Flutter

Хубава косица и бляскава - бравосТ  Peace
Това с таз маска с тривитаминола ли ?

# 57
  • Мнения: 572
хахаха
вече сме поотделни сладки Гълъбчета, Джинджи
маската е друга: 1 яйце, 1 лъжица зехтин и 1 лъжица мед се смесват (по възможност домашни) и разбъркват и се маца на главата...
аз си завързвах и една найлонова торбичка и седях така колкото ми душа и глава издържи ... и после отмиваш.Косата става много мека и расте бързо ... ама си е мацаница .. не е като за всеки

# 58
  • Мнения: 699
Някой питаше какво ще ядем, аз направих нещо за първи път и не съм го опитала още, но след като вечерям ако става за нещо ще кажа как се готви. Иначе с 2 думи са пълнени тиквички. Стискайте палци да съм ги уцелила.

# 59
  • Мнения: 812
Хилоу! Наминавам да ви видя  running Аз все още не съм влязла в кънекшън с дофтора, но се порових за информация. Това, което прочетох  много ми хареса. Ей, ученото си е учено...  Предпочитам да му се явя лично, защото не са ми по вкуса подобни консултации по скайпа. Не знам кога ще имам път към Софето и ако няма да е скоро, може и да се реша на интернетска визита. Ще видим. Вие постигате чудесни резултати, бравос!

П.П. Ъъъъъ... newsm78 що не ми дава да сложа връзка? Къф спам, кви пет лева?

Общи условия

Активация на акаунт