Бебета, които спят с отворени очи!

  • 11 919
  • 39
  •   2
Отговори
  • Мнения: 5 539
Моят син /8,5м./ от няколко месеца насам спи с отворени очи Shocked Естествено, не широко отворени, а някъде наполовина. Опасно ли е това? Все забравям да питам педиатърката,а следващата ни консултация е далеч. Има ли и други бебета като него?

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Дъщеря ми доста често спеше с отворени очи( както си го описала). Постепенно това при нея премина, някъде като мина годинката.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 235
И моята дъщеря го е правила. Не чак на половина, но остава една тънка ивичка, колкто да надзърта. Все едно се прави на заспала, но поглежда какво става. Не съм се и сещала да говоря с педиатърката за това. Но наскоро не съм я забелязвала да прави така.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Имаш право да се обадиш на педиатъра и да попиташ, не е нужно да чакаш консултация!

А иначе, спомням си, че брат ми като малък (като момченце, не като бебе) спеше с до някъде отворени очи... Нямам представа защо, но пък сега си е съвсем наред, има си той самия малко момченце...

# 4
  • Мнения: 239
Не мисля, че трябва да се притесняваш. Дъщеря ми също имаше случаи когато спеше с полу отворени очи.Но си премина от само себе си.

Не се притеснявай Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 401
Не мисля, че трябва да се притесняваш. Дъщеря ми също имаше случаи когато спеше с полу отворени очи.Но си премина от само себе си...

 Peace Калоян също спеше дълго време с притворени очи!

# 6
  • Мнения: 750
Спокойно, аз и сега си спя така Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
И сина ми спеше така.Постепенно престана, нямам спомен кога  Rolling Eyes

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мъжът ми понякога спи така - с леко отворени очи /някоко милиметърчета отвор/. Синът ни явно го е наследил от него. И той от време на време спи така. Не съм се притеснявала.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми също понякога спи с притворени очи и никога това не ме е притеснявало. Не виждам с какво би му навредило. Мисля, че с времето този "проблем" ще отшуми, макар, че мъжа ми все още понякога спи така  Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 3 306
Не се притеснявай  Peace  и Дори спи понякога с полу отворени очи  Hug

# 11
  • Мнения: 1 674
Спокойно, аз и сега си спя така Simple Smile
newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 4 573

И аз. Пепа, на какво се чудиш newsm78
И двете ми деца спят така. На мен повече от 30 год ми няма нищо....

# 13
  • София
  • Мнения: 521
И дъщеря ми спи, понякога с отворени, но мнооого малко очи, но не съм се замисляла и съответно не съм питала педката. На следващата консулт. ще питам  Peace

# 14
  • Мнения: 182
Аз спя така, а и синът ми също.

Общи условия

Активация на акаунт