ЗА КРЕМА МУУН РАЙЗ НА АКВАСОРС

  • 23 396
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
ЗДРАВЕЙТЕ,НЯКОЙ ПОЛЗВАЛ ЛИ Е КРЕМ МУУН РАЙЗ НА АКВАСОРС И АКО ИМАТЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ-МОЛЯ ДА ГИ СПОДЕЛИТЕ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 1
  • Мнения: 3 830
За пръв път го чувам! Peace

# 2
  • Мнения: 1 259
Аквасорс са едни много качествени продукти, но не са много известни...

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 15:14 от *Poli*

# 3
# 4
  • Мнения: 22
БЛАГОДАРЯ,ИСКАМ МНЕНИЕ НА НЯКОЙ КОЙТО ГО Е ПОЛЗВАЛ.АЗ СЕ ЧУДЯ ДАЛИ Е ДОБРЕ ЗА КИСТОЗНИ ЯЙЧНИЦИ И НИСЪК ПРОГЕСТЕРОН

# 5
  • Мнения: 56
Аз ползвам този крем от 5 месеца заради нисък прогестерон и липса на цикъл. За сега ми е идвало 3 пъти от както го ползвам, но това за мен си е постижение като се имам впредвид, че от много години имам проблеми с цикъла. Около 6години пих противозачатъчни заради поликистозни яйчници и ако знаех по-рано за този крем със сигурност щях да го ползвам и нямаше да се тъпча с тези контрацептиви, които ми объркаха тотално хормоналния баланс. До половин година ми казаха, че ще се нормализира цикъла, но при всеки е индивидуално. Ако предпочиташ да се лекуваш натурално това е решението, но трябва много търпение и постоянство. Grinning

# 6
  • Мнения: 22
много благодаря на деси82 за това което ми е написала и сега си поръчвам крема,защото не ми се пият противозачатъчни от които ефекта не се знае какъв ще бъде.дано това кремче,за което съм чувалал само хубави неща наистина да има ефект.

# 7
  • Мнения: 117
Ползвах го преди години, да. Кремчето ми помогна да си нормализирам цикъла (в съчетание с балансиран хранителен режим и още една-две хранителни добавки). Горещо ми го препоръча д-р Папазова и действително, ефект имаше  Peace Доколкото си спомням, мажеше се по гърдите два пъти дневно, май имаше някакъв хормонален ефект. За прогестерона по всяка вероятност би ти помогнал, за другото вече не съм сигурна, въпреки, че и на мен ми бяха заявили подобен проблем доста отдавна, а в последствие не го откриха повторно. Бях със супер нередовен циъл.. понякога не ми беше идвало по 4-5 месеца, в последствие всичко се регулира, забременях си от раз.. не мога да гарантирам, че е точно от кремчето(поне не и за забременяването  Joy), но ефект със сигурност има! Успех!

# 8

Общи условия

Активация на акаунт