С какво се хранихте докато сте бременни?

  • 5 449
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 43
здравейте,аз пък съм  във втория месец и нямам никакъж апетит,еджа ям един път на ден.Това нормално ли е? newsm78  Sad

# 91
  • Мнения: 4 447
Ядях всичко, което ми се прияде. Все пак гледах
да ям по-здравословна храна, защото каквото
си хапваш ти това и хапва и бебчо. Същото ще
е после и когато кърмиш. Повече плодове и зеленчуци! Peace

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 723
Хапвам си от всичко,не изпадам в крайности,гледам да има баланс м/у полезните храни и тези които аз обичам:сладолед,шоколад и т.н.
Нека бебешока от сега да свиква да хапва от всичко,макар и в тумбака ми Mr. Green

# 93
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 365
с всичко което ми се е яло и което обичам  Peace
И аз така.

# 94
  • София
  • Мнения: 978
Аз винаги ядях по два пъти. Първо това, което е полезно за бебето, а после това което ми се ядеше- разбирай макдоналдс, кфц, пици и т.н.

# 95
  • Русе
  • Мнения: 2 354
никакви храни не съм избягвала, хапвах всичко, което исках+

# 96
  • Мнения: 1 712
И аз не съм се ограничавала,всичко си хапвах Peace
Peace

# 97
  • Мнения: 399
Хапвам си когато и каквото ми се прияде-невероятен чревоугодник съм!  Flutter И първата си бременност бях така и случайно или не,дъщеря ми има завиден апетит и яде абсолютно всичко,което съм й предложила...лакома е като мен и като баща си!  Flutter Но все пак не мисля,че това се предава по наследство...може и да има някаква връзка,но няма гаранция,че дететнцето ти ще е злоядо щом ти си! Peace
здравейте,аз пък съм  във втория месец и нямам никакъж апетит,еджа ям един път на ден.Това нормално ли е? newsm78  Sad
Нормално е...после ще наваксаш!  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 3 695
Ами според мен е вярно, но не поради някакви неведоми причини, а чисто и просто защото децата гледат от родителите и подражават, включително и за храната.  Simple Smile
Храни се доколкото можеш здравословно, лека бременност и раждане!  Peace

# 99
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е, не съм яла чак всичко! Наблягах на плодове, пресни зеленчуци, месо, риба, мляко!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт