Как да накарам свеки да престане да ми звъни всеки божи ден???

  • 5 808
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Здравейте,значи откакто се е родил бебока свеки звъни всеки божи ден без пропуск.Пробвах какво ли не,изключвах си телефоните за по ден,два,не и вдигам често но звъни до дупка.Днес бях на пазар в Хит-а,поглеждам телефона-7 броя позвънявания,като че е умрел некой #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Писна ми вече тотално и се чуда как да разбере аджеба ,че ми е крайно досадно.всеки ден едно и също говорим:
-Как сте?
-Добре сме.
-Ангел как е?
-Добре е.
-А Боби?
-И той.
После малко дрънакне на общи приказки и тва е.
Аман вече.Звъни и по 10 пъти,докат не и се вдигне,не и ли е неудобно незнам,нито съм нешо длъжна нито нищо.Ааз като не ми вдигнат два пъти и повече ми е неудобно да звъня за каквото и да става въпрос,камо ли за общи лафове.
Вие бихте ли го изтърпели и как бихте по/казали,че не ви е приятно без да я обидите? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Не бих я карала да престане, даже да ми е досадно. Няма нищо лошо в това да се интересува от вас, и да се притеснява, когато не може да се свърже.

Навремето, когато нямахме телефон, аз най-редовно се обаждах на моята свекърва от уличен телефон,  просто да й кажа, че сме добре и всичко е наред. Човещинка  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 15 435
Не е нужно да извърташ, казваш и го направо.Ако искаш можеш да и кажеш удобен за теб час, в който да се обажда.Например:Можеш да ми се обаждаш между 19 и 20 ч,през другото време имам работа и съм заета и не знам дали ще мога да ти вдигна. Не вярвам да не разбере какво и казваш.

# 3
  • Мнения: 2 401
Аз няколко седмици изобщо не вдигах телефона, така отсреща се досетиха..  вече се чуваме рядко.  Пробвай и ти.

# 4
  • Мнения: 756
няма вариант , в който да не я обидиш - или не вдигаш в продължение на две седмици , което може да доведе до среща лице в лице или й казваш , да ти звъни един път и това е

# 5
  • Мнения: 219
axel_chiara,то по веднъж говорим,не повече,но имах предвид,че звъни упорито и нагло, докато не и се вдигне....
Май наистина няма вариант да не се пообиди,ма няма как..
Като вдигна на ентия път казва"Аз звънях преди това ама..." и чака и обяснение да получи защо не и е било вдигнато.. Sick Sick

# 6
  • Мнения: 1 581
Аз демонстрации от проклетия не бих правила. На загрижеността бих отвърнала със загриженост.

Или и ти започваш да звъниш всеки ден, или проявяваш загриженост за сметката й за телефон и се уговаряте да звъни само веднъж седмично, или се разбирате да се виждате по-често, за да не й липсвате толкова.

Приемам свекърва си като майка, майка на мъжа ми, дори на мен, баба на децата ми, днес я изпратих за България и ми е много криво  Sad  Искам да ми се обажда всеки ден пък  Crossing Arms  Но тя няма да го прави, щото ще си мисли, че досажда.

Ако ме разбираш какво искам да кажа... Първата част от поста ми е съвсем сериозно.

# 7
  • Мнения: 756
пак бъди благодарна ,че е по веднъж на ден - ами няма вариант , от личен опит ти го казвам , трябва да й го кажеш и това е - ще се сърди , ама заради внучето и сина си ще трябва да го преглътне. Само не й казвай час , в който ти е удобно да ти звъни , че оттам ще последват едни съждения защо точно тогава и няма да си говорите само веднъж на ден , ами повече Sunglasses Wink. Дано ме разбра какво имама предвид Wink

# 8
  • Мнения: 756
иВарна не мисля , че е от проклетия това ,което обяснява Злата Баница - досадно е да ти звънят всеки ден за едно и също - през ден е ок , ама иначе на мен ми е много досадно и не е от проклетия , съвсем сериозно.

# 9
  • Мнения: 3 036
Аз пък мислех да пусна тема:
Как да накарам свекървата поне веднъж да звъне на седмица.  newsm78

# 10
  • Мнения: 219
иВарна ,изобщо не се защитавам,но хората сме различни,един би го кефило това,мен не ме кефи.Това безсмислено всекидневно дрънкане на едно и също вече толкова месеци ме влудява,Нямам нищо против нея,свестна е,точен човек е,но това ме дразни.Всеки си гледа от неговата камбанария,аз от моята ги виждам така нещата.Толкоз.
desi_minkova дай да ги менкаме? Crazy

# 11
  • Мнения: 3 036
Става!
Но какво даваш в замяна?
Само нея не бих взела  Naughty

# 12
  • Мнения: 25 447
Хм, Зайо пак без шапка...  Thinking

Зла баницо, може да ѝ предложиш друг вариант - да идва у вас всеки ден да ви види. Без предупреждение, естествено, щото се дразниш като ти звънят. Предполагам, че този вариант те устройва напълно, нали?  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Хм, Зайо пак без шапка...  Thinking

Зла баницо, може да ѝ предложиш друг вариант - да идва у вас всеки ден да ви види. Без предупреждение, естествено, щото се дразниш като ти звънят. Предполагам, че този вариант те устройва напълно, нали?  Mr. Green
Разсмях  се!Моята  не  прави  така.Дано...

# 14
  • Мнения: 2 005
Аз имам по-радикална идея: Гледай да я предвариш...  Joy Звъни й ти първа и я засипвай с въпроси как е, какво прави и т.н., след което задължително й давай информация и за това което ежедневно се интересува. Ако не вдига веднага - още по-добре. Звъни й настоятелно, както тя прави... Предполагам, че няма да издържи дълго и ще "се усети", че не е приятно това , което прави в момента. За да не се разсърди, първо й пояснявай, че в момента на обаждането ти е останало малко време от работа и за да не ти се налага по-късно да говориш набързо, се обаждаш сега. Най-малкото, за в бъдеще, ще очаква ти да й се обадиш и може да пропускаш по някой ден.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт