ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 14

  • 18 971
  • 580
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 454
И понеже бебо обича да мърда като хапнем сладолед...хапнах и едно ескимо Embarassed


Ама, че мило...пу-пу  Hug Hug Hug Hug Hug
Крисенце, спокойно довечера ще хапнеш салатка и плод за десерт да заредите с витаминки... Simple Smile
Може и да те послушам за седмицата, а не 10 дни, защото...и без това уикендите е безкрайно трудно Simple Smile

# 16
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Добър ден, диетуващи момичета. Радвам се, че ме приехте сърдечно. Днес съм си диетична и режимна и няма да изневерявам на себе си. Знам, че ще ги достигна желаните килограми, но дано не е в далечното бъдеще. На 05.07 имам рожден ден и се стремя поне да достигна формата, която бях миналата година по същото време. Ще го направя, каквото и да ми струва.

# 17
  • София
  • Мнения: 38 423
Влизам за пръв път тука.
Гледам да спазвам някаква ниско въглехидратна, а по-точно почти не ям на закуска и обяд.
Пия фибри Кантен и Зарсена.
Ходя дълго пеша, когато мога.
Искам да смъкна 6 кила.

И да се оплача - вчера сутринта се премерих - смъкнала бях кило и половина.
Пийнах един таратор за обяд и излязох.
Навъртях невероятен километраж пеша по задачки.
Вечерта ядох каша коприва.

Днеска сутринта се меря - едно кило плюс.
Е как стана тоя номер, не разбрах! #Cussing out

# 18
  • Мнения: 779
темата много ми допада  bouquet
 та сега по моя въпрос
 отслабнах ве4е с около 7 кг за около 37,38 дни ве4е ..,което видимо ли4и много,но и преди не съм била дебела...сега съм 49,0кг,а бях 56,7кг при ръст около 170см..сутринта показах този рекорд!диета то4но определена не съм спазвала,горе долу знам какво е необходимо на 1 4овек като ядене,и това съм яла .... без нито 1 сладко нещо(отскоро лъжи4ка мед на гладно сутрин),мазно,пържено,хлебни изделия(отскоро на 2,3 дена 2 филийки препе4ен хляб или сухар)..хапвам предимно салатка с малко сиренце,маслинки,зелена,с краставица,може яйце...ябълки,банан отвреме на време,задължително хапвам кисело мляко с мюсли,прясно ...пия кафета,и отскоро запо4нах да дъв4а пове4е дъвки,не съм пуша4...месо отвреме навреме,яйца,..общо взето само полезни храни!тъй като съзнавам,4е се храня доста ограни4ено по4нах да пия центрум ...
 интересното е,4е свикнах с този режим на хранене newsm78
 оба4е се притеснявам да не си навредя нещо на корема,или да се разболея
 искам да продължа така с този на4ин на хранене,но се притеснявам за горните неща
 някои подобен екземпляр тук има ли
 да сподели как да разнообразя яденето си,какво да вмъкна,с какво да внимавам
 

# 19
  • Мнения: 1 454
Дилянка, спокойно...добре дошла първо...и второ - това е ужасно често явление...

ПОне аз съм си свикнала затова избягвам да се меря на кантар...защото винаги ме изкарва различно и винаги се ядосвам..., а като гледам хората като вземат да свалят по някакви 10 килограма за две седмици и просто....това е нереално за моя организъм...аз съм на диета и не свалям килограми...
онзи ден бях 57 - днес сутринта 60...просто....

Но не се отказвай!!!


WOW, ЛаниБарби
...хм...аз определено не съм такъв екземпляр - невероятна си ...37 дни - това е...ужасно много!!! Какво да ти е на корема, като си хапваш салати и все хубави храни....хапвай хляб пълнозърнест един път седмично и не смятам , че ще е проблем! Невероятна си, завиждам ти благородно на волята!!! Продължавай така...По колко пъти на ден се храниш или не следиш?

# 20
  • Мнения: 488
Лелиййй, два дена не съм минавала през форума, а вие сте изписали толкова много!!!

Крисси, злато безценно, благодаря за темичката!!! Я виж колко нови попълнения има.

Та, бързам да кажа - Тони, Снежка, Дилянка - добре дошли!

Питате до къде съм я докарала с диетуването. Ми, ям си, качвам грамчета. После те сами си изчезват... Ама пък не ми пука . Живея с илюзията, че утре, например, ще осъмна с две кила по-малко(това си го фантазирам, докато вечерям обилно). Накупувала съм си едни летни дрешки и много ми се иска да напъхам нещо по-кльощаво в тях - като да се веят около мене, да се увиват и правят интрига за мъжките фантазии...
Чудя се, дали да не махна тая линийка долу. Много е лъжовна. Тъкмо преместя светкавицата по-надясно, взема та кача... Дали, ако я няма, не ще да започна да свалям?! В линийката или в безхаберието ми е причината... newsm78

# 21
  • Мнения: 1 454
Еее, Маце много ми липсваха твоите поетични слова...искам и аз такааа....искам и аз Simple Smile

# 22
  • Мнения: 603
Здравейтеее, леле не може човек да ви изчете  Hug Аз обядвах една салатка - домати,моркови,сирене,орехи и една препечена филийка черен хляб. Сега така ми се яде сладолед,че отивам да си купя и вечерта отивам на фитнес. И няма да вечерям. Знам,че днес менюто ми въобще не е диетично,но ми се яде -пък и ще спортувам. Един ден ще се прежаля  Joy  Joy
Добре дошли на всички нови момичета - Тони, Снежка, Дилянка ,lanibarbi . Желая ви успех.
lanibarbi, страхотно постижение. Хапвай си салатки, пълнозърнест хляб, другите неща,които си изброила, от време на време нещо не диетично и ще си сита и доволна. И аз съм горе-долу като твоя режим.
Дейзи, не е много. Вечерята и аз гледам да я пропускам и от както го правя се чувствам много добре.
Криси, хапвай заради бебчето  Hug  Hug Много се кефя като говориш така, много си сладка   bouquet

# 23
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 156
Здравейте,
много работа имам в началото на месеца и докато влезна във форума ....... нова тема!
Да ни е честита и да реализираме летните си цели!
Криси, мерси за труда и компанията ти!
Виждам, че вече се разшири състава, на всички новодошли  Hug Hug
Маца, браво, щом не качваш, хапвай.
Аз също сега не съм на определен режим искам да се храня балансирано,
 пък и идва лятото, когато се храним предимно със салатки
 (ако успеем да устоим на сладоледа), та......
Продължавам с коремните преси - сутрин в 6 ч. по 60 (почивните дни - пропускам).
Та това е засега.
Хубав ден!

# 24
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Хайде и аз при вас Flutter/ако може де/.

От 2 месеца съм на режима на д-р Ори, с две големи прекъсвания - едното около седмица, другото 3-4 дни.Боря се с 5-6 килограма , които качих след като отказах цигарите.Смъкнах 3 с д-р Ори/ако не бяха прекъсванията можеше и да са повече май newsm78/, остават другите 2-3 килограма.Бавно свалям, може би трябва да сменя режима, чудя се newsm78.Пробвах ВМ НВД , но изкарах само ден и половина - завиждам на момичетата с воля, които не хапват сладко с месеци, аз и един ден не мога без сладичко/ това е една от причините да предпочета режима на доктора Heart Eyes/.В момента кантара показва 64 кг., целта ми е 61-62 кг., висока съм 172 см.
Ще следя темата с интерес, харесва ми как момичета на различни хранителни режими се подкрепят и споделят мнения Hug.

Приятен ден  bouquet.

# 25
  • Мнения: 1 885
Ох, не мога аз  без бисквитки. Все едно не съм яла, ама ще трябва да се огранича, че метаболизма ми още малко ще е такъв и после ще кача изведнъж.

Daisi4kа, кажи кво ше спазваме и да се хващаме двете... На мен ми е все тая само да не е много стриктно  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 552
Добре дошли на Тони, Снежка, Дилянка, Барби и Аелис  Hug
Пожелавам ви успешно отслабване.
Барби, тези 49 кг на 1,70 м. ми се виждат прекалено малко. Предполагам, че в момента вида ти е на болен човек. Аз съм 1,73 и най-добре изглеждам когато съм 59-60 кг, а съм адски кльощава когато съм дори 57 кг. Според мен трябва да внимаваш с манията си за слабост. Не се сърди - просто е притеснително състоянието ти.

# 27
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Какъв е този режим на Ори?

# 28
  • Мнения: 1 599
здравейте сладки,

днес продължавам режимна... на обяд хапнах шунка с краставица а за вечеря си направих шопска салата със сирене...дано утре ме зарадва кантара, че нещо му се ядосвам

Andjy браво за минуса  Grinning

Дилянка , Tony_in_love добре дошли   bouquet

Тони според мен трябва да махнеш сладкото или да си го позволяваш само 1 път седмично... мини на нетлъсти меса (на скара -), плодове и зеленчуци ! Сладкото , тестените работи и бързите закуски не се препоръчват да се хапват.

Дилянка  не пропускай ядене... сутрин хапвай някой плод а на обяд си хапни поне 1 салата  Peace иначе организма ти ще трупа в запас и няма да обработва храната която му дадеш...

lanibarbi  можеш да увеличаваш малко храната и да прибавиш месо (риба, пиле на скара)... сигурно си доста кльощава , но докато не видим снимка мисля , че не можем да коментираме...  Peace

Аелис  добре дошла   bouquet


Снежка  ето малко инфо за Ори

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89170.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135348.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153838.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161170.0






 

# 29
  • Мнения: 1 454
Мацки, не ми се говори , много се ядосах...явно вече ми се яде сладко...пак хапнах сладолед...

малко много  ме е яд, честно казано, така че официално от утре съм само на плодове...така ще си туширам желанието за сладко и ще мога да хапвам сутринта за закуска, за обед и за вечеря и ще е много по-лесно и няма да ми се яде сладко ...защото ще си ям плодове...


съжелявам направо...много съм смотана , но...
Не знам и аз...май това е най-доброто решение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт