ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 14

  • 18 980
  • 580
  •   1
Отговори
# 165
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро! Хайде да пием по кафе и днес да сме много режимни! Аз вчера си наруших режима но днес не. Ох и на мен въглехидратите са любима храна. Особенно сладкото. Тони не се притеснявай от една две хапки нищо не става а и си човек все пак.За сега чао и слънчев ден!

# 166
  • Мнения: 1 885
Добро утро финни дами Simple Smile

Решила съм тази седмица заради прегрешението вчера (ама наистина се  натъпках като свиня) да се накажа с 5 безвъглехидратни дни. Пия и витамини, та се надявам да не ми липсват много.
Вече ще си направя и строга програма, предимно що се отнася до количество за въглехидратния ден. Не може така... море ме чака  Laughing

Хайде споделяте как сте с вашите режими и как напредвате... т.е. назадвате с килограмите  Laughing Mr. Green

# 167
  • Мнения: 1 454
Добро утро!

Аз въобще не бях диетична ...от петък вчер та до неделя вечер...
От днес мляко..продължавам моното...

Тони,
страхотна идея с въглехидратите....

Аз сега си имам няколко нови парцалки , а за петък искам да съм с една лепнала рокля и ще се наложи да внимавам и да се ограничавам...и не само с режомни храни, ами и с малко храна...защото искам плоско коремче за тогава...Поздрави на всички
До по-късно

# 168
  • Мнения: 1 885
Аз поне имам плосък шкембак дори и като съм дебела, ама виж г*з дал Господ и Ц... също.
Иначе по дрехите си усещам, че съм свалила нещо ама какво и колко... Гледам да не се вманиачавам в мерки и теглилки. Теглене веднъж седмично е предостатъчно.

Имам една приятелка дето всеки ден си облича банския и застава пред огледалото, за да може да се отврати и да си следва стриктно режима.

Иначе аз си купих маслото на Икаров против стрии (малко гадно мирише ама няма начин), че направо умирам от ужас гадините да не вземат да се появят. От няколко дни започнах да си правя  и масаж с кафе докато си взимам душ. Кожата ми е свежа и съм доволна, че правя нещо за себе си.
Не знам какво да правя с гърдите.. от отслабването нали ще си развалят формата а моите са големи. Обливам със студена вода след баня и мажа с маслото  на икаров, но не знам дали е достатъчно.

# 169
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
ПРИВЕТ!
След два нережимни дни, от днес на линия. Имам много работа, минавам да се запиша, а по-късно ще чета!
Добро утро финни дами Simple Smile

Решила съм тази седмица заради прегрешението вчера (ама наистина се  натъпках като свиня) да се накажа с 5 безвъглехидратни дни.   Laughing Mr. Green
И аз трябва да се самонакажа, че след като прегреших, реших, че така или иначе не съм режимна и на вечерята..... Sick Sick Sick Sick, дори изядох две пържени филийки с мед Sick Sick Sick
Не знам какво да правя с гърдите.. от отслабването нали ще си развалят формата а моите са големи. Обливам със студена вода след баня и мажа с маслото  на икаров, но не знам дали е достатъчно.
Аз нямам този проблем - моите са малки - увисването невъзможно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хубав ден!

# 170
  • Мнения: 1 454
Тони, чак да си развалят формата...не знам...една приятелка отслабна драстично и се промениха, но...тя не е била и дебела преди това...
А все си мисля, преди като си била слаба са си били пак хубави, така че ако са големи по презумпция, пак ще са си ок...но е хубаво че ги мажеш против стрии и даже може с някакъв стягащ лосион...имаше за гърди на Орифлейм или Ейвън за бюст специално...ама има и по-хубави...

Хихих...Айде всички наказани тази седмица Simple Smile
Аз съм гладна, гладна от сега Simple Smile

# 171
  • Мнения: 496
Привет,
Кръвното ми ли падна- не зная- обаче ми е адски лошо. Сутринта за малко да припадна в автобуса. Не мога и да си помисля за ядене Sick

Да сте здрави
Лек ден Hug

# 172
  • Мнения: 1 885
Привет,
Кръвното ми ли падна- не зная- обаче ми е адски лошо. Сутринта за малко да припадна в автобуса. Не мога и да си помисля за ядене Sick

Да сте здрави
Лек ден Hug


Пий течности, може да си обезводнена. Ако е от кръвното айрян със сол ще ти дойде добре Simple Smile

# 173
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз съм си режимна засега. Днес ми е ден за теглене и ще го направя като отида в залата. Вчера пак си направих 1 час кардио, а днес мисля да поработа за краката и дупето. Струва ми се, че съм свалила някой килограм, понеже корема ми спадна, а и дънките взеха сериозно да ми падат. Дано е така. Приятен ден от мен и спазвайте режимите си на хранене.

# 174
  • Мнения: 488
Фръц-фръц - айде пак режимни. Като гледам, не  съм се цепила от колектива - събота и неделя прегреших, както си му е реда. Тая седмица съм си наумила, да изкарам няколко "прочистващи дни" - на вода. То "няколко" звучи добре, ама още от сега ми изглежда неизпълнимо.
Кантара не се е разшавал кой знае колко, някакви си грамове са ми се навъдили по снагата, ама все си мисля, че поне този път ще успея.  Нещо не ми спори водопиенето. И кафе не съм пила от сутринта...
Идеята ми хрумна, като намерих в "Спиралата" книгата на проф.Ангел Ангелов "Гладувайте правилно!" и, нали съм си заплес я изчетох на един дъх. Който иска, да пробва. Аз съм навита, ама още не знам дали ще устискам.
За сега - толкоз. Денят е още в началото...

# 175
  • Мнения: 1 885
Аз съм си режимна засега. Днес ми е ден за теглене и ще го направя като отида в залата. Вчера пак си направих 1 час кардио, а днес мисля да поработа за краката и дупето. Струва ми се, че съм свалила някой килограм, понеже корема ми спадна, а и дънките взеха сериозно да ми падат. Дано е така. Приятен ден от мен и спазвайте режимите си на хранене.

Бравоооо Simple Smile
Абе как издържаш 1 час кардио нон стоп? На един уред ли се потиш или ги сменяш. Аз на кростренажора правя по 20-30 мин и ми писва, а то май точно тогава трябва да продължа...
Аз сериозно се замислям да ходя в зала и всеки път с инструктор, за да ме юрка  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 1 885
Фръц-фръц - айде пак режимни. Като гледам, не  съм се цепила от колектива - събота и неделя прегреших, както си му е реда. Тая седмица съм си наумила, да изкарам няколко "прочистващи дни" - на вода. То "няколко" звучи добре, ама още от сега ми изглежда неизпълнимо.
Кантара не се е разшавал кой знае колко, някакви си грамове са ми се навъдили по снагата, ама все си мисля, че поне този път ще успея.  Нещо не ми спори водопиенето. И кафе не съм пила от сутринта...
Идеята ми хрумна, като намерих в "Спиралата" книгата на проф.Ангел Ангелов "Гладувайте правилно!" и, нали съм си заплес я изчетох на един дъх. Който иска, да пробва. Аз съм навита, ама още не знам дали ще устискам.
За сега - толкоз. Денят е още в началото...

Кво е това гладуване? На вода ли?

# 177
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз съм си режимна засега. Днес ми е ден за теглене и ще го направя като отида в залата. Вчера пак си направих 1 час кардио, а днес мисля да поработа за краката и дупето. Струва ми се, че съм свалила някой килограм, понеже корема ми спадна, а и дънките взеха сериозно да ми падат. Дано е така. Приятен ден от мен и спазвайте режимите си на хранене.

Бравоооо Simple Smile
Абе как издържаш 1 час кардио нон стоп? На един уред ли се потиш или ги сменяш. Аз на кростренажора правя по 20-30 мин и ми писва, а то май точно тогава трябва да продължа...
Аз сериозно се замислям да ходя в зала и всеки път с инструктор, за да ме юрка  Mr. Green
Понякога ги сменям, ама вчера като се заплеснах на колелото и забравих да сляза. Иначе редувам, 20мин. крос тренажор, 20мин. пътека и 20мин. колело. Или 30/30 колело и пътека.

# 178
  • Мнения: 1 885
Аз съм си режимна засега. Днес ми е ден за теглене и ще го направя като отида в залата. Вчера пак си направих 1 час кардио, а днес мисля да поработа за краката и дупето. Струва ми се, че съм свалила някой килограм, понеже корема ми спадна, а и дънките взеха сериозно да ми падат. Дано е така. Приятен ден от мен и спазвайте режимите си на хранене.

Бравоооо Simple Smile
Абе как издържаш 1 час кардио нон стоп? На един уред ли се потиш или ги сменяш. Аз на кростренажора правя по 20-30 мин и ми писва, а то май точно тогава трябва да продължа...
Аз сериозно се замислям да ходя в зала и всеки път с инструктор, за да ме юрка  Mr. Green
Понякога ги сменям, ама вчера като се заплеснах на колелото и забравих да сляза. Иначе редувам, 20мин. крос тренажор, 20мин. пътека и 20мин. колело. Или 30/30 колело и пътека.

Аз на колело не трябва да въртя защото краката ми са много здрави от коденето, а там не се натоварва толкова дупето, където е моя проблем.  Rolling Eyes

Най-обичам на пътеката. Редувам 5 мин бърз ход  с 2 бягане.

# 179
  • Мнения: 496
Взе да ми минава. За сега съм на една дъвка #Crazy
Събота и неделя доста потренирах в къщи и сега съм с мускулна треска, точно където трябва- краката(вътрешната част) и дупето

Общи условия

Активация на акаунт