падане

  • 1 424
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Успокой се и мисли позитивно. Всичко ще е наред.  Praynig
След прегледа пиши какво е станало.
Лека и спокойна бременност.  Hug

PeaceПадала сьм жестоко в 9-ти месец с малкият ми син,тичайки след баткото.Добре,че десният ми крак пое удара Praynig

# 16
  • Мнения: 959
И аз съм падала, пльоснах се със страшна сила на улицата 2 дни преди да родя. Не родих заради това след два дни, де  Grinning
Така се бях насинила по бедрото и кръста, че в болницата като ме видя в реанимацията една сестра, ме попита от какво са ми синките, от инжекции ли, аз й отговорих, че съм паднала, тя пък реши, че съм паднала от леглото в реанимацията, абе смях, а пък аз оперирана, смея се като дядо Мраз, с хохохо...

Пожелавам ти всичко да е наред!

Да падне човек хич, не е смешно, но Nansen твоя разказ направо ме хвърли в луд смях.  Laughing Hug Hug

Към авторката - спокойно бре, жена. Hug Няма страшно.

# 17
  • Мнения: 110
Здравейте пак дами!
Сега бях при доктора, който ми води ЖК, каза че бебето е добре, плацентата също е била добре и вика щом няма кървене и болки няма проблем. Сега съм по-спокойна.
Дано на нито една бременна не се случи такова нещо, пазете се много.
Лек ден желая на всички ви!

# 18
  • Мнения: 7 201
Ето,виждаш ли! Hug
Радвам се. Grinning Лека бременност ти желая до края със здраво бебче на финал! newsm32

# 19
  • Мнения: 5 026
Радвам се,че си добре  Hug

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Само дето психически се натоварваш.
Радвам се, че сте добре Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
Радвам се, че си добре.  Simple Smile Лека бременност и никакви такива падания вече.  Hug

# 22
  • Мнения: 540
радвам се че си добре лека бременност

# 23
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами не че това е достатъчно успокоение, но аз по същия начин се изтърсих... към 5тия - 6тия месец, ама бях с огромен корем (от съвсем рано), като крава... Нищо му няма на бебчо...

# 24
  • Мнения: 127
Радвам се,че сте добре с бебчето.И аз имах екстремни преживявания през бременността.Веднъж се изтъркалях по стъпалата в болницата ShockedБях в 7 месец,с огромен корем и събрах погледите на лекари и сестри,но на бебо нищо му нямаше.Доктора ми каза,че бебето било като в скафандър,но все пак да си поглеждам краката като ходя.Аз пък му отвърнах,че от тоз корем и да гледам нищо не виждам Laughing

# 25
  • Мнения: 9 973
аз паднах буквално 3ч. преди да родя и ми нямаше нищо.Дано и при теб е така

# 26
  • Мнения: 110
Благодаря ви момичета  Hug   bouquet
Ще се пазя повече, от тук нататък.

Общи условия

Активация на акаунт