На цаца и бира, БУРГАС мами събира - 58

  • 12 248
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 280
   Вери  Hug леко раждане и от мен. Ще стискам палци.

# 46
  • Мнения: 1 111
 Тук не съм се разписала още. Sunglasses Какво правиш Ивче? Laughing

# 47
# 48
  • Мнения: 1 280
Тук не съм се разписала още. Sunglasses Какво правиш Ивче? Laughing


      Изтъпявам и се чудя каква простотия да причиня на новия колега  Mr. Green /не мога да го понасям/
     Утре може да те навестя. Обещах на дребния да го водя на количките  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 24
Здравейте!

Пожелавам на Вери бързо и леко раждане!

Иве, сол в кафето поднесено с усмивка няма ли да свърши работа?  Blush

# 50
  • Мнения: 1 280

Иве, сол в кафето поднесено с усмивка няма ли да свърши работа?  Blush


   Прекалееееено е безобидно за него  Twisted Evil  Embarassed
   Лелеее, ако знаете как ме мързи днес и ми е лигаво и не знам как ще издържа цял ден  Tired

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Не съм ви чела 3 дни, вие и новата тема ще пресполовите...
Ще се опитам и аз да дойда на срещата, но не мога да потвърдя още... май ще е по-рядко присъствието този път.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Аз няма да мога да дойда на сбирката, аман от сметки без кръчмар  Outta Joint

# 53
  • Мнения: 24

Иве, сол в кафето поднесено с усмивка няма ли да свърши работа?  Blush


   Прекалееееено е безобидно за него  Twisted Evil  Embarassed
   
Лелее... Много ли е гаден тоя!? newsm78  Wink  Преди време сложих пърдяща възглавница на стола на пряката си началничка. Twisted Evil Ми, к`во!? Нищо страшно не ми се случи. Flutter

Всички ли стават толкова трудно като мен сутрин? Ама хич, хич не ми се "отлепя" от леглото!!!
Дори днес в обедната почивка ходих до вкъщи да ...  wash Съвсем ме е изпрала съчмата ooooh!
Искам отпускаааа...  smile3514

От 21-ви сме на Хисаря.  newsm44 Някой не ще ли да ходи там?

# 54
  • Мнения: 850
        Здравеите мам4ета! Моля за сведения и мнения за детска ясла в града!
Благодаря предварително!
 Желая ви хубав уикенд! Grinning Grinning Grinning

# 55
  • Мнения: 2 577
shushy80 какво по-точно те интересува
ето една тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=9385.0
отдавна е започната, но и нови мнения има

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 675
Шушоната, вече втори път ви виждам в Морската. Първият път се чудех откъде те познавам, днес вече се сетих, но ми беше малко неудобно да те заговоря.

# 57
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Сега ще ти се скара, че не си се обадила  Wink Тя е голяма сладурана нашата Шушона, не се притеснявай да й се обаждаш, ще ти е забавно с нея.
Шушонке, ти какво реши- ще се връщаш ли на работа или ще се засичаме още няколко месеца из алеите?
Ах Не, не каза какво работиш? Да не си в спец. частите, че така се криеш  Mr. Green Я раздуй, докъде стигна с ученето, с работата какво става, гаджето слуша ли те? Внеси малко свеж полъх сред нашите закърнели майчини мозъци   bouquet

# 58
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ах Не, не каза какво работиш? Да не си в спец. частите, че така се криеш  Mr. Green Я раздуй, докъде стигна с ученето, с работата какво става, гаджето слуша ли те? Внеси малко свеж полъх сред нашите закърнели майчини мозъци   bouquet

  Joy hahaha горкото момиче знаеш ли колко време ще и отнеме от младините за да ти отговори  Joy

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
То за връщането ще се връщам на работа, само че не мога да ти кажа още колко време ще си гледаме муцунките в морската  Crazy А по темата защо ви няма на обичайното място по обичайното време  Sad
Бисера виж Рени е познала че ще ти се скарам, що ли тъй познава  Wink
Ах не-то е голямо конспираторка, дойде тука, пусна бомбата и избяга Wink

Общи условия

Активация на акаунт