пренебрегната?????

  • 5 868
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 675
Според мен мъжът на авторката е загрижен за здравето на детето, защото то определено зависи от храната, която бременната жена приема, вижте за корема не знам, може би има значение при напреднала бременост.Не знам как бих реагирала при такава забележка от страна на съпруга ми, но мисля че тя е по-скоро доказателство, че проявява загриженост за теб и бебето, отколкото те пренебрегва.

# 106
Как пренебрегната???Няма нищо по-хубаво от това таткото да е загрижен. Моя не прекалява със съветите, но винаги когато е загрижен за нещо ми става много приятно.

# 107
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Никак не се чувствах пренебрегната,напротив забавлявах се. Crazy Mr. Green

# 108
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Никак не се чувствах пренебрегната,напротив забавлявах се. Crazy Mr. Green

Именно, забавляваме се Simple Smile При нас репликата е: "бебо каза да ... се завиеш например". Интересното е, че аз я използвам не по-рядко от него - като кажа "бебо каза да го направиш" - всичко прави Simple Smile

# 109
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Все повече се чудя дали точно думата "пренебрегната" си имала предвид? Прекомерното внимание е точно обратното на пренебрежение и се чудя само аз ли не виждам връзка или  newsm78

# 110
Аз мисля все пак, че авторката е имала предвид, че мъжа и е по-загрижен за бебето отколкото за нейния комфорт, иначе няма логика. Но да не превръщаме темата в литературен анализ   Simple Smile

# 111
  • Мнения: 374
Изказвания от този род са доказателство, че съпругът ти е загрижен за бебчо! Това е неговия начин да изживее твоята бременност!

# 112
  • Мнения: 770
Мъжа ми страшно се притесняваше през цялата бременност, но никога не ми е казвал как и какво да правя или да не правя. Важното беше да се чувствам добре...

# 113
  • Мнения: 4 292
Не се чувствам пренебрегната, даже вниманието ми идва малко в повечко. Но го оценям и не се дразня, би ми било обидно ако липсваше изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт