Идея за онлайн "Арт базар"

  • 23 904
  • 242
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
Здравейте!
 И аз да се запиша в темата и ще я следя с интерес

# 16
  • Мнения: 219
Хайде и аз да се драсна да видим какво ще стане Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 938
Подкрепям!  Peace

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 958
Одобрявам идеята! Дано се осъществи  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 310
Браво много добра идея, подкрепям я с две ръце и с нетъппение чакам да видя развоя на събитията  bouquet Peace

# 20
  • Мнения: 447
Подкрепям  Hug

# 21
  • Мнения: 743
Идеята е прекрасна, дано да се осъществи  Peace

# 22
  • Мнения: 9 903
а всъщност как ще се осъществи?

# 23
  • Мнения: 523
Идеята е страхотна , ще се доуточнят нещата....само разрешение да получим от мама и тати .

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Идеята и на мен ми харесва  Hug, но не ми е ясно как ще се осъществи  newsm78
Някой ще опита ли да обясни как си го представя  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 072
Дамаянти, ето я идеята - http://macorani.com/

Това е сайт на наши съфорумки, нещата, които се продават са ръчно изработени от тях, % от стойността на продукта отива за благотворителност, могат да се поръчват неща от авторите....... вижте сами.

Доколкото разбирам това се е оформило като идея. Ако се направи такъв Арт-базар, под крилото на този форум, ще е страхотно и аз ще участвам.

Забравих да кажа, че автор на горепосочения сайт е Мимито с кирилизация, можете да я потърсите за съвети.

# 26
  • Мнения: 1 287
Подкрепям и бих участвала.

# 27
  • Мнения: 1 608
Подкрепям!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 412
Да, аз също мисля, че идеята е да е нещо като macorani.com или продавалника, но с още повече възможности и добра организация. Едно от основните неща е да се запази общността на майките, защото се познаваме донякъде и имаме по-голямо доверие. Ето, аз не искам да си купя нещо просто онлайн, а от българска майка. Децатат растат и майките трябва да правят нови неща. А също и да е  място, където да се показват красиви работи.

Тази сутрин гледах в "Часът на мама" Жени Живкова, която каза, че докато детето й е било малко, се е захвана с плетенето. А вижте къде е Simple Smile

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 23:59 от TanyaMG

# 29
  • Мнения: 2 818
Страхотна идея, бих се включила и от двете страни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт