Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 966
neci съжелявам за резултата от снимката, но все пак е добре, че няма да има оперативни намеси и Мони ще го израсте. Дано да е скоро. Пазете се.  Много Hug Hug Hug от нас.

# 301
  • София
  • Мнения: 9 110
Смут, честито   bouquet . Пожелавам ти много семейно щастие, да се обичате, грижите един за друг и да споделяте всичко, което ви поднася живота.

Рени, честит рожден ден на някоя и друга патерица  Embarassed.

Не мога да сколасам за форума напоследък. Много зор на работа, а и Оги вдигна температура. Педиатърката твърди, че е леко и вирусно и че гърлото на детето било зачервено, но май вчера ми се стори, че ще му излиза единият кучешки зъб и съм почти убедена, че е от това. Всеки път така става със зъбките- с температура около 38 за 1-2 дни.

# 302
  • Мнения: 3 091
Neci, наистина съжалявам и силно се надявам бебчо бързо да израсте проблема с рефлукса!

# 303
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
РАДЕ ЧЕСТИТО

# 304
  • Мнения: 85
Здравейте, първо голяяяямо ГОРЧИВО на Ради и Мартин, пожелавам им да са горди и щастливи родители на пълна къща с деца   bouquet

Да се похвалим-кумата ни вчера роди момченце-3500 кг и 51 см.-перфектен е младежа. Много ми е близка и съм ужасно щастлива, нямам търпение да гушна малкото бебче, ми то в сравнение с него нашата Ани е като мома за женене вече  Crazy

И ние по едно време акахме безпогрешно всяка сутрин на гърне, обаче тия дни нещо сме объркали графика, ето днес за втори път я слагам, но нищо  #Crazy

Пъпа и ние като Мая си го намерихме, ама много отдавна и то не само нейния, ами и моя и на баща и и като си лежим на спалнята тримата голямо ровене пада. Също така ме целува по корема, не знам откъде и идва това, познава си старата квартира ли, знам ли. А понякога се засилва и по краката да ни целува, много е шантава милата, може би понеже ние целуваме нейните краченца и тя връща жеста.

Neci много съжалявам, че новините не са добри и все пак стискаме палци бързо да го израстне. Вие сте толкова готини и положителни хора и вярвам, че ще го преодолеете и всичко ще е 6 накрая.

# 305
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добро утро и от нас!
Честито на smooth!Много щастливи мигове с любимите хора й желая!!!

Neci,искрено ти съчувствам за случилото се.Важното е,че всве пак е по-малкото зло:)и с времето нещата ще се нормализират.Стискам палци това да стане по-скоро.
Варненки,дават времето много хубаво тези дни.Искате ли да се видим????

# 306
  • Мнения: 350
Здравейте мили момичета!

Неци, новините са много неприятни, но хубавото е че са ви дали обнадеждаващи прогнози. Ще си молим с теб по-бързо да го израсте юнака! Praynig

Marjo , целувки на ходещото човече!

Милички, толкова много ме разчувствахте с вашите пожелания, че каквато съм си емоционална хубаво си поревах. Вчера също плаках като осъзнах, че съм омъжена за тоя добър човек..... Мислех си, че разлика няма да има, понеже сме от 9 год.заедно, но определено се усеща някаква завършеност и удовлетворение! Все си представях, че ще ми е смешно словото, но стана точно обратното. Леличката като каза "обявявам ви за съпруг и съпруга" на секундата се просълзих. Направих го и в църквата, когато отчето ни обясняваше накрая как приятелството и разбирането не могат да заменят парите и материалните дадености. Вечерта ходихме на кино и там ревах.....на "Сексът и градът"/представяте ли си/ Много прочувствени моменти имаше в тоя филм и някой дребни фрагменти ужасно ме впечатлиха....Ако щете вярвайте и сега рева.....ще живея дълги години ей......

Тържеството беше много приятно за мен, защото бяхме много спокойни и нямаше излишно напрежение.Всичко премина леко и неусетно. Благодаря на баба и дядо, че бяха неотлъчно до Томи. А също и на Све, която пое фотографирането в църквата и има около 20 % добри кадри /което си е постижение дори и за мен/ Благодарности на всички, които дойдоха да ме поздравят и ми се обадиха...../то стана като на Оскарите/

Снимките се надявам до утре да ги оправя и да ви ги пусна + 1 клипче!

# 307
  • Мнения: 1 981
neci, силно се надявам да успеете да се опазите от бактерии и да преодолеете този проблем по-скоро от очакваното! Hug
smooth, да ти кажа аз пък се просълзих като четох как ти си се разчувствала! Тези хормони са страшна работа, ей! А в гражданското и аз се просълзих и така стисках на Тошето ръката, че после му разтривах пръстите! Чакам снимките с нетърпение! Wink
Marjo, catty_M, честито прохождане и на вашите момченца!
Денисимо, да е живо и здраво бебочето на кумовете!
Ей, мацки, а нова тема?! Къде ни е Патето? Или друга мама, имаща права... Confused
Хубав, слънчев ден,  Heart Eyes

# 308
  • Мнения: 635
smooth Честито , добре дошла в отбара на омъжените жени ! Хубаво е нали ! Пожелаваме ви много щастливи мигове , много деца и  усмивки !  мен успя да просълзиш като те четях, и аз така бях на моята свабта , а си казах никакви сълзи ! Чакаме снимки !

Неси - съжалявам, дано лошото е зад вас !

# 309
  • Мнения: 221
neci,прегръщам ви силно и двамата и се надявам скоро да израсте Мони проблема.Хубаво е все пак,че няма да се оперира. Hug Hug Hug
Смут,радвам се,че всичко е било перфектно и най-важното,че сте били спокойни.Сълзи от радост и аз лея непрекъснато,няма сватба на която да не съм поревала,особено на собствената ни.Сдържах се само като ставахме кумове,така се бях стегнала,че не пророних и сълза от умиление  Laughing
Снощи до късно съм седяла с надеждата да видя снимки,айде чакамеееее. Praynig
Денисимо, да им е  живо и здраво бебчето на кумовете и много да ви радва! Heart Eyes
Хриси,и аз искам среща,но нямаме превоз.В момента сме пеша с Калина,не седи в количката въобще, а триколка не сме купили още.Дано поне там и хареса ,че друго спасение май нямаме в тази ситуация. ooooh!Ако има кой да ни вземе и да ни върне  после,там сме..... Joy
Ей,много отсъстващи има напоследък-пловдивските мами / освен Росита /,Hisa отдавна не е писала,Сиси,Роня...........и още има,къде стеееее!?!

# 310

Общи условия

Активация на акаунт