Какъв слънцезащитен крем за дете на 3 год?

  • 3 786
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
Благодаря доста е бял за това взимам 50+ ще взема юсерин пък ще видим как ще  е Hug

# 16
  • Мнения: 3 459
Mustela 30 фактор.
Спрей. Не се разнася лесно като Нивеа, но е изключително добър. Много подходящ за лицето и на мама.
Преди няколко дни го гледах и се чудех дали да не си го купя за мен  Laughing
А подходящ ли е за всекидневна употреба  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 9 973
чико-ф 50

# 18
  • Мнения: 830
Миналото лято бяхме с Чико фактор 50 тази година направо я мажа с моето мляко за тяло Лореал фактор 20 Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Mustela 30 фактор.
Спрей. Не се разнася лесно като Нивеа, но е изключително добър. Много подходящ за лицето и на мама.
Преди няколко дни го гледах и се чудех дали да не си го купя за мен  Laughing
А подходящ ли е за всекидневна употреба  Rolling Eyes
От него бях взела 50 фактор - крем. И 30 фактор спрей.
Казах - трудно се разнася, но не се измива от водата, изключително качествен е и кожата става срахотна.
Аз съм с чувствителна и алергична кожа. Ползвам само скъпа козметика, но тоя си го слагах на лицето и съм много доволна.
Ако искаш да го ползваш в града, пробвай коя консистенция е по-лека и попива по-добре, за да не го разнасяш с мъка. Аз го ползвах и сега, в първите слънчеви дни. Всъщност, това, че трудно се разнася, не означава, че не попива, напротив. Попива добре, не мазнее и не лъщи. Но все пак трябва да пробваш, за да не "лъснеш" в лицето. Mr. Green

Похвалих този крем, защото съм ползвала и много други - Виши, Бюбхен, Нивеа и още няколко, на които не се сещам имената и се разнасят наистина по-лесно. Но този ми се понрави най-много, защото ставаше и за мен и при това за лицето ми, което е наистина с много чувствителна и алергична кожа.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Mиналата година бяхме с Мустела 50,сега взех на Юсерин 40 спрей/попива,не омазнява и много хубаво се разнася/.Надявам се да хване лек тен,защото миналата година си остана бял и след морето.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 853
Миналата година бяхме с Eucerin 40 фактор спрей за морето и Seba med sun cream 30 фактор за разходките в София.
От Eucerin-а на морето въпреки усърдното мазане кожата имаше леко зачервяване като изгаряне и не съм доволна, тази година ще чакам да видя слънцезащитната козметика на Чико (когато бяхме на годинка и четири месеца на морето бяхме с Чико крем 50 фактор и бях много доволна) или ще купя отново Seba med sun cream, тъй като имам странното чувство, че кремчетата създават по-плътен филтър!

# 22
  • Мнения: 1 666
Отново ще заложа на Нивея! От него съм най-доволна. Ползвала съм на сина ми и 30, и 25 фактор, не ми е изгарял, напротив - хваща бавно равномерен тен (значение има, разбира се, че е наследил добър ген от мен и баща си в това отношение). Разнасят се лесно и нито лъщят, нито белеят на кожата, за разлика от разни други, с които съм експериментирала.

Общи условия

Активация на акаунт