На балкан или на море в Карлово и Сопот си е най-добре.

  • 12 646
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
нас ни наваля, ама като ми е толкоз акъла да ходя по центъра в тона време.
гласувайте за ангел, да напомня-в подписа Mr. Green

# 46
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
нас ни наваля, ама като ми е толкоз акъла да ходя по центъра в тона време.
гласувайте за ангел, да напомня-в подписа Mr. Green
гласувахме Laughingа нещо за нас почерпка та онова Laughing като гласувахме
мен ме е яд пък,че се прибрахме Sadто кво валя нищо
привет на новото мамче Hug

# 47
  • Мнения: 844
Здравейте, виждам че отбора се увеличава което е супер. Някой вече се стяга за море Simple Smile Аз пак малко на училище ще ходя и после на едно друго пътешествие, е в България естествено, като се върна ще разказвам. Направих си паспорт и още си чакам чужбината Crossing Arms ха ха .... няма да е скоро.
И аз гласувах за малкия пухчо.

# 48
  • Мнения: 3
И ние си пуснахме гласа за малкото бузунче, голям сладур Hug

# 49
  • Мнения: 3 360
Мики,на мен ми дава грешка-ще пробвам по-късно пак Peace
И нас днес ни заваля-ама то дъжд ли е това  WinkСамо дето се прибрахме рано-рано...
Тин-прекрасно  да си изкараш PeaceИ после всичко цветно ще ни разказваш Hug
jo_ka4eva ,той е почти колкото малката ми дъщеря HugТя е родена на 11.07.2005 Simple SmileАко пооставате тук се обади за среща Hug
dodii ,искрено ти завиждам....Ах,морето.... ooooh!Как е водата сега-пробва ли я? Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 236
jo_ka4eva,добре дошла в отбора HugНезнам как ще ти се отрази преместването в малък град като Сопот,ако винаги си живяла в Пловдив....В смисъл,че града е хубав,направо си е в балкана,красиво е много,въздухът в сравнение с пловдивския е кристален...ти знаеш де какво да ти обяснявам,единствено че скуката ни обхваща чат пат.Да ти кажа аз предпочитам този вариант-като си решиш мяташ се на колата и тръгваш............
Ели,ще чакам отзиви...пожелавам ти времето да се оправи до тогава и едно страхотно изкарване Peace
Микки,гласувах,ама нещо не ми от4ете гласа newsm78

# 51
  • Мнения: 165
Не,не съм се топнала още и незнам дали ще го направя...,за съжаление...
ама го пожелавам на вас...  sport027

# 52
  • Мнения: 3
 Много сте мили всички мами!!! Hug... И аз не знам как ще ми се отрази това преместване, но се надявам, или поне се старая да мисля, че ще е за добро и че ще е начало на по- хубав период от живота ни... Wink- на това му викам оптимизъм...Непременно ще се обадя за среща, когато пооставаме за по-дълго, а през август живот и здраве ще пребиваваме известно време по Балкана, така че.... Grinning ще ми е приятно да се видим.
 За въздуха 2 мнения няма, а скуката се преборва с весела компания, а на мен желание не ми липсва. По-скоро се тревожа как ще се отрази на малкия член на семейството, защото си е доста своенравен и не обича да му е скучно, но и с това ще се оправим.
 Така или иначе имам доста въпроси към вас и се надявам, да не ви досадя Mr. Green
 Дано сега и при вас да се е усмихнало Слънцето и поне днес да не вали цял ден, че прогизнахме вчера !
 Започва съботното щъкане Laughing!
 Приятен week-end! Hug

# 53
  • Мнения: 143
Още не съм се записала в новата тема. Тин-тин, ще чакаме да се похвалиш че си леля. Ако решиш да почерпиш, още по-добре  Laughing Тези дни трябва да се родят и първите тризнаци в Карлово. Някой ако разбере- да пише.

# 54
  • Мнения: 844
Няма проблем ще се похваля ще почерпя ................. само дано да съм тук защото както писах по - горе ще ходя на училище.
А за тризнаците аз знам отдавна но не знаех че е дошъл момента Simple Smile Дано всичко е ок.

# 55
  • Мнения: 1 232
Бимбе,Намейка казахте че в Созопол ще летувате.В кой хотел?Някакви препоръки ?Ние все още се чудим newsm78Гледам и в темата за път,ама и тук да питам.
Иве писах ти и в темата препоръчвам ти хотел Виктория защото е близо и до плажа и до Стария град ,за хотел Хера определено ще се видиш в чудо намира се извън града и разходките до стария град стават самос кола....

# 56
  • Мнения: 1 232
И ние си пуснахме гласа за малкото бузунче, голям сладур Hug
Peaceаз видях конкурса в подписа на микив скайпа и гласувах
jo_ka4eva  Hugдобре дошла мила

# 57
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
Бимбе,Намейка казахте че в Созопол ще летувате.В кой хотел?Някакви препоръки ?Ние все още се чудим newsm78Гледам и в темата за път,ама и тук да питам.
Иве писах ти и в темата препоръчвам ти хотел Виктория защото е близо и до плажа и до Стария град ,за хотел Хера определено ще се видиш в чудо намира се извън града и разходките до стария град стават самос кола....
как не е в града бе Shockedти ме ошашка ooooh!

# 58
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
имам си орхидея  Party
утре ще снимам и ще покажа, стискайте палци да се спавя с отглеждането й

# 59
  • Мнения: 236
Ооооо Бимбе,къде се изгуби?Да не стягате куфарите PartyДа определено ако ще е Созопол Виктория ще е хотелът.Ама взех да се колебая newsm78Несебър на мен си ми е слабост  Crazy
Микки,гласувах пак и ми даде че вече съм гласувала,явно по-късно ми е отчетен гласа.

Общи условия

Активация на акаунт