На балкан или на море в Карлово и Сопот си е най-добре.

  • 12 642
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 232
Е,браво бе Shocked....Толкова сте писали,че не мога два дена да ви изчета JoyИзпокрихте се като.....  Animal Tropical Fish

ааааааааааааа кой ще черпи а Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 844
Привет и от мен вече съм на работа, тутти за да си спокойна изкарахме си страхотно ..... за първи път не съм изморена от морето дори имам енергия, всяка сутрин се събуждах по часовник в 6.30  #Crazy и си пиех кафето на огромната тераса сред чуруликане на птички....... благодаря ти за офертата и ще черпя. Всички сме много доволни от почивката..... плажа е спокоен, водата кристал абе суперррррр.
Иначе виждам вие сте добре ...... честит рожден ден на малката Дани, колко малки рачета има около големия РАК Grinning

# 227
  • Мнения: 236
Тин,къде почивахте?За почивка ли е офертата,за която става въпрос,ако не е тайна Wink
Как са бебето на темата и мама?Сигурно ги мъчат вече коликите...

# 228
  • Мнения: 844
Да ИН, за Синеморец става въпрос където почиваха и tutti.
А мама и бебе са добре, но коликите наистина ги нападнаха, като се сетя моите момчета доста време имаха колики ...... дано да минат по - лекичко.

# 229
  • Мнения: 236
Тин,или Тути,който има възможност-може ли подробности?

# 230
  • Мнения: 844
Ами една позната звънна да пита за места но до края на август всичко е заето. Иначе ето сега ще ти дам линк към сайта на вилата http://vilazelenika.com/.Но пак можеш да пробваш, може да се е осовбодило нещо.

# 231
  • Мнения: 133
привет и от нас!Честит празник на всички рожденици на патерица-на Дани на Тути,на Нико на Намейка.Я кажете майки на рачета-как е да си отглеждаш раче? GrinningТути всички сме много щастливи,а тати най-много.Мислих си че ще го е страх да я прегръща ,но напротив -занимава се с нея,говори и ,приспива я -понякога ,когато мама е уморена ,изобщо радостта е голяма.Май и коликите ни хванаха,но няма как.Само дано да са леки,защото това 3 месеца как се трае Grinning.Иначе малката расте с всеки изминат ден и ни радва непрекъснато.Най-обичам онези усмивчици на сън и най-искрено се надявам те да са за мен Wink,обичам да я целувам по цялото и телце,което ухае прекрасно,абе обичам всеки сантиметър от нея и всеки прекрасен ден прекаран с това малко чуденце.Да си мама е най-опияняващото чувство на света-понякога толкова опияняващо че заспиваш прав Joy.Емоции,които всяка една от вас е изпитвала и ще продължава да изпитва.  целувки от нас

# 232
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, просълзих се от умиление. Вярно, че сме минали по пътя, но някак си като го чуеш/прочетеш и ти става едно такова мило. Целувки на малката кукла!
И като се прибера ще си организираме срещичка, нали?

# 233
  • Мнения: 3 360
Еееей страхотни сте-така ви харесвам Hug
Тин-добре дошла на земята-и аз се приземих вече,нняма как Sick hahaha
Микки,кога си идваш?Голямо гости направи-сигурно си почиваш там повече,нали?
Бимбичкооо-ще черпя то се знае cheersИ то с удоволствие Heart Eyes
/Mакар че съм чувала ,че за кола,жена и книжка не се черпело,защото по всяко време могат да ти ги отнемат Mr. Green Joy
Ин-питай ,ако имаш въпроси-насреща сме Peace/
Бебешорче,направо ме върна във времето WinkМоите моми  като ги няма сега ми е още по-ревливо като те чета EmbarassedНаслаждавай се на всяка минута-така бързо минава времето,че  чак не  е за вярване Rolling Eyes
Поздрави на всички и спокойна вечер  bouquet

# 234
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
 smile3534 иаз съм тук

# 235
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тутти, аз ли съм слънчасала, ама не разбрах за какво ще черпиш. От тез изброените трите само нова кола ще да е  Wink Идвам си на 20, от понеделник съм на линия. Колкото до почивката, не е точно, защото помагам и на баба ми, която е в инвалидна количка, но пък се срещам със стари приятели.

# 236
  • Мнения: 844
Добро утро форумски майчета  Simple Smile
Аз пак ще излизам в отпуск към средата на август и тогава ще идвам по - често на срещи.

# 237
  • Мнения: 3 360
Тутти, аз ли съм слънчасала, ама не разбрах за какво ще черпиш. От тез изброените трите само нова кола ще да е  Wink Идвам си на 20, от понеделник съм на линия. Колкото до почивката, не е точно, защото помагам и на баба ми, която е в инвалидна количка, но пък се срещам със стари приятели.

Микки,кола е ,да!Рено.Ама не чисто нова ,ами нова за нас Grinning и  то с климатик Peace  bowuu

Тин,браво на теб-като се поосвободиш -свиркай Whistling Laughing

# 238
  • Мнения: 236
Тутка,честита придобивка,аз как съм изпуснала,сега разбирам.
Да я карате безаварйино и много пътешествия да направите с нея!
Ей много бързо растат децата....как минава времето,наистина не е за вярване...тъкмо оная вечер това си говорихме с мъжът ми,като я гледахме малката колко е пораснала и си спи сладко.Наслаждавайте се хора на секи миг от живота си,не само с децата,нали знаете,че нищо не се знае...И както обича да казва мъжо-не ме е страх,че ще остарея,а че може и да не ми се случи.....

# 239
  • Мнения: 133
Тути-честита кола,аз тук като комшйка как не съм разбрала newsm78.Карайте си я с най-голям кеф и много гуми да изтъркате по наши и чужди баири.Микки за кафенце няма проблеми стига да ни съвпаднат режимите,че с това кърмене съм малко вързана,но обикновено 10,30-11,00сме готови,но ще се разберем допълнително.Леле ,колко тъжно плаче моето момиченце с тези колики,направо умирам от мъка и освен да го гушкам нищо друго не мога да направя.Давайте съвети за по -леко преминаване на болките.

Общи условия

Активация на акаунт