За мъжете и костюмите...

  • 5 630
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 PeaceИ аз харесвам мъжете с костюми.

# 46
  • Мнения: 5 622
Ама не мога да обобщавам така  Rolling Eyes То си зависи от структурата, излъчването.....

# 47
темата за костюмите е много относителна... Някои мъже са секси изтупани в костюм, но по мое лично наблюдение... още по-секси е мъж в мед. облекло (аз съм пристрастна, така че... това го оставям на страна)! Simple Smile  и все пак добре подбраните риза, вратовръзка и т.н. пораждат едни такива приятни чувства във всяка мацка мисля... ех   Stuck Out Tongue

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 14:59 от Plami_ek

# 48
  • Мнения: X
етотози мъж с костюм ме кефи, и то най-малко заради костюма Laughing

# 49
според мен излъчването е по-важно. Моят съпруг ходи само с костюми и така ми се иска понякога да го видя с дънки и нещо по-"раздърпано" hahaha

# 50
  • Мнения: 6 992
Няма го моя отговор, падам си по метъли.
Т.е. някакви раздърпани типове Mr. Green, с камуфлажи, черни тениски, или кожени панталони, кожени якета... Laughing Да не говорим за любимата дълга коса.
Така че костюмираните са ми далеч от обкръжението.
Баща ми ходи с костюм - отива му Sunglasses
Мъжът ми дълго време ходеше на работа по камуфлажи и тениски на Блайнд Гардиън.
Сега ходи с едни такива оригинално смачкани ризи и малко по-официален панталон.
Добре изглежда, но не мога да си го представя с нищо по-официално от това.

# 51
Много готина темичка Ади, браво Simple Smile
Ооо да, мъж в костюм ( но не всеки рабира се , само тези, на които им отива) действа някак си, не знам как да го орпеделя, хем е строго, официално, някак си по-забранено и може би това привлича много хора. Много зависи от излъчването на човек, има хора, които са си спортен тип и пак са готини.
С мъже сме говорили пак на тази тема и повечето смятат жена в костюм за мноого секси.

# 52
  • Мнения: 604
Зависи много от излъчването
но определено ми действат приятно! Wink

# 53
  • Мнения: 8 999
Не ми се е случвало облекло да ми въздейства. И нямам любими комбинации. Със сигурност обаче знам какво може да ме отблъсне от един мъж - анцуг /или както се пише/. И плетени обувки жожо с бели чорапи. И мрежест потник.
Също така е важно да е чист и да не смърди на пот.

# 54
  • София
  • Мнения: 708
Не ми се е случвало облекло да ми въздейства. И нямам любими комбинации. Със сигурност обаче знам какво може да ме отблъсне от един мъж - анцуг /или както се пише/. И плетени обувки жожо с бели чорапи. И мрежест потник.
Също така е важно да е чист и да не смърди на пот.

Пропускаш дебелия златен ланец върху потника!  Laughing

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Определено мъж в добре скроен и ушит по поръчка костюм! За конфекция и кофти платове не говорим - те биха могли да развалят и най-добрата визия, ако са със средно качество или с въобще липсващо такова.

# 56
  • Мнения: 3 423
Абе, аз като ви казвам, че не само
физиката е важна, но и химията,
вие ми говорете за труд и творчество.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тя и физиката, и химията е важна. И другите естествени науки са важни. Ама нали по дрехите посрещат...

# 58
  • Мнения: 1 317
Мъжът ми работи с костюм. В началото му беше странно, сега не иска да си носи раздърпаните дънки от преди. Смея да твърдя, че изглежда доста добре  Blush
Аз също нося строго официални костюми доста често и в никакъв случай не се чуствам като в скафандър. Даже напротив - удобно ми е  Peace Въпрос на усещане.
По въпроса - обичам мъже в костюми и в униформи  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 62 595
Костюмът прави мъжа да изглежда добре, ама да не не налага на една жена да се занимава с това. Отдъхнах си в момента, в който мъжът ми престана да ходи на работа с костюм. Бях се побъркала вече с прането и гладенето на ризи (сякаш край нямаха), вечни разходки до химическото за сака и панталони... По-добре със спортно облекло.

Общи условия

Активация на акаунт