Какво харесвате в България ?

  • 10 855
  • 260
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 154
Планините. Дома си. Това, че ако напсуваш някого например, ще те разбере...  Thinking
Ама и ти ще разбереш, ако те напсуват  Thinking

Поне няма опасност да отговоря с "Благодаря!"  Laughing

# 46
  • Мнения: 502
според мен са различни неща да обичаш и да харесваш! И на мен си ми е мило, кат си ми е родно, ама съвсем друго е да ме възхищава.
 Хора,аз отдавна искам да емигрирам,но все нещо не успявам.Какво да харесвам тук,дето го няма в другите страни?Единствено близките и приятелите,нищо друго,нищо!

# 47
АЗ ОБИЧАМ  РОДИНАТА МИ -БЪЛГАРИЯ
Но , държавата,едва ли си има много фенове,щом масово българите ЕмИгрИраТ Rolling Eyes
И аз съм си стегнала куфарите,само чакам мъжлето да си стъпи на краката в Лондон ,че да ни вземе при себе си Cry
Тъжно,нали?

# 48
  • Мнения: 411
Харесвам й природата!
Ако имам възможност да живея извън нея,не бих го направила.
Единствено АКО всички приятели и семейството ми не са танм където отивам  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 649
не ми харесва това как я предавате! Лорете се за страна си, за по-добро бъдеще, млади сме живота е пред нас! Нека направим нещо за децата си! Най-лесно е така, нищо не ми харесва ще ходя в Чепърляци там е супер. ми то на готово и баба зане, а направете нещо.

# 50
  • Мнения: X
не ми харесва това как я предавате! Лорете се за страна си, за по-добро бъдеще, млади сме живота е пред нас! Нека направим нещо за децата си! Най-лесно е така, нищо не ми харесва ще ходя в Чепърляци там е супер. ми то на готово и баба зане, а направете нещо.
А ти лично какво смяташ да направиш? Аз освен лозунги нищо конкретно не прочетох. Това всеки може да го каже. Ти като упрекваш осатанлите,какво ,собствено си направила за по-доброто бъдеще на родината?

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 16:13 от Анонимен

# 51
  • Мнения: 806
Какво да направим.  Нито имаме глас върху правителството, нито върху хората.  Като ми слушат чалги и допускат туското и циганското повечето хора, то какво остава до другите?  Ето гледах по скат (май беше) предаване което се казва "Второто Потурчване" - еми беснея при такива неща.  Да не се хвърлям в политика, но тези от (дпс) казват, че скоро и Булгаристан ще се казва БГ. 
Еми извинте, хаиде де, изритайте ги от там.  Ама на никой не му стиска. 
Извинете ме за политическата намеса, но от там идва проблема.  Какво друго да харесвам на БГ освен спомените от и исорията когато е била Велика България.  За това да пеят онезя чалгаджийки.

# 52
  • Мнения: 24
не ми харесва това как я предавате! Лорете се за страна си, за по-добро бъдеще, млади сме живота е пред нас! Нека направим нещо за децата си! Най-лесно е така, нищо не ми харесва ще ходя в Чепърляци там е супер. ми то на готово и баба зане, а направете нещо.
А ти лично какво смяташ да направиш?

Ако ВСИЧКИ се борим за бъдещето на държавата ни, мисля че ще има промяна към по-добро. Под всички имам предвид - управляващите и гражданите на България. Само, че това е малко вероятно, даже почти невъзможно. Докато управляващите си пълнят джобовете, а народа бяга далеч, търсейки по - добър живот /всеки има право да търси по-доброто/, това няма как да стане.
Жалко за България!

# 53
  • Мнения: 806
Много Жалко за красивата ни родина!!!! Ако можех само..... ще ме застрелят някъде и до там. 

# 54
  • Мнения: 649
не ми харесва това как я предавате! Лорете се за страна си, за по-добро бъдеще, млади сме живота е пред нас! Нека направим нещо за децата си! Най-лесно е така, нищо не ми харесва ще ходя в Чепърляци там е супер. ми то на готово и баба зане, а направете нещо.
А ти лично какво смяташ да направиш? Аз освен лозунги нищо конкретно не прочетох. Това всеки може да го каже. Ти като упрекваш осатанлите,какво ,собствено си направила за по-доброто бъдеще на родината?
Ами ще остана тук! Ще се боря за по-добро! Жал ми е да видя баба или дядо които седят и си броят стотинките да си купят баничка! Е м..... му няма и аз да си тръгна ще се боря със зъби и нокти. Срамота е болни бебета и деца да умират само щото няма кой да им даде пари и да им помогне. Оказва се, че тия дето имат не дават, а тези които нямат дават. Е аз имам и  ги давам! Дарила съм пари за изграждане на детски площадки също+ насаждане на дървета и цветя около тях, все още не е почнато, но ще стане чудно и ще можете да се радвате на това нещо.  Непрекъснато мисля за родината си и дай боже ако стигна там където трябва и искам ще направя много по-големи неща.

# 55
  • Мнения: 3 826
ами и ние се борим - с говедата , враг на планетата  Grinning

# 56
  • Мнения: 3 826
според мен са различни неща да обичаш и да харесваш! И на мен си ми е мило, кат си ми е родно, ама съвсем друго е да ме възхищава.
абсолютно вярно ,

нито природата , още по-малко историята ни са нещо впечатляващо

# 57
Настръхнах докато ви четях,просълзих се.
Дали ако Тук беше хубаво ,щяха да бягат хората.
Мъжът ми замина,понеже тук не е възможно да работи това ,което умее.Първо,че липсва коректност и второ,че народа не е платежоспособен.Следователно потърси алтернатива навън,обаче никак не се чувства конфортно-толкова далече от нас.
От дуга страна доходите ни са по-добри Rolling Eyes
За жалост 90% от нашите познати и приятели работят на запад и повечето нямат намерение да се връщат.
Това е тъжно и това НЕхаресвам в България-факта ,че обстоятелствата ни принуждават да напускаме.


Подкрепям Албена13 в написаното.

# 58
според мен са различни неща да обичаш и да харесваш! И на мен си ми е мило, кат си ми е родно, ама съвсем друго е да ме възхищава.
абсолютно вярно ,

нито природата , още по-малко историята ни са нещо впечатляващо


quote]

МОЛЯ ТЕ,НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ДА МИСЛИШ ТАКА“????
как ме е яд на такива като теб Sad
Историята не била впечатляваща #Cussing out
как можа да го напишеш.
Вземи и прочети.
Жалко за теб!

# 59
  • Мнения: 649
Настръхнах докато ви четях,просълзих се.
Дали ако Тук беше хубаво ,щяха да бягат хората.
Мъжът ми замина,понеже тук не е възможно да работи това ,което умее.Първо,че липсва коректност и второ,че народа не е платежоспособен.Следователно потърси алтернатива навън,обаче никак не се чувства конфортно-толкова далече от нас.
От дуга страна доходите ни са по-добри Rolling Eyes
За жалост 90% от нашите познати и приятели работят на запад и повечето нямат намерение да се връщат.
Това е тъжно и това НЕхаресвам в България-факта ,че обстоятелствата ни принуждават да напускаме.


Подкрепям Албена13 в написаното.


Да тя е права, но ние ги слушаме тия певачки. Всеки трябва в себе си да направи промяната и после дружно. Аз давам високи заплати и се държа с персонала като с роднини. Питай ги дали ще ме напуснат и ще ходят в чужбина. Аз съм на 22 години и не съм приела от никой помощ до сега. Последния залък ще си дам за хората. Моя приятел само ми се кара, че се раздавам ама ме боли. Още повече ме боли, че говорите така. Прави сте, че тук за момента няма големи възможности, но всичко ще се оправи благодарение на нас!

Общи условия

Активация на акаунт