Какво е за вас духовното здраве на човека?

  • 1 290
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
Ах какъв хубав вапрос... ами това е наи вече вяра в Бог и в това че ни е изпратил на земята за да иа направим по-добра, следваики неговите принципи.

# 16
  • Мнения: 391

Много добре казано. Peace

# 17
За мен здрав духовно е онзи, който черпи духовността си от еинственият духовен извор-Бога !!! Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 17 591
Тема, на която не й е мястото тук. За такива теми си има КЛЮКАРНИК.

# 19
  • Мнения: 2 908
За мен здрав духовно е онзи, който черпи духовността си от еинственият духовен извор-Бога !!! Hug Hug
А това какво трябва да значи?Щях да отговоря като предните потребителки,но сега се оплетох Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 753
За мен здрав духовно е онзи, който черпи духовността си от еинственият духовен извор-Бога !!! Hug Hug

Е, явно аз съм духовно болна...  Crazy  Някакави лекарства препоръчваш ли или само поставяш диагнозите...  Rolling Eyes

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ти да не си от някоя секта,че все такива теми пускаш?
не просто е вярваща Naughty

... ами това е наи вече вяра в Бог и в това че ни е изпратил на земята за да иа направим по-добра, следваики неговите принципи.
мн добро изказване Peace

# 22
  • Мнения: 3 069
Всеки може да се чувства духовно здрав по различни начини, защото всеки е индивидуална личност съответно различни неща биха го довели до това състояние!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
За мен здрав духовно е онзи, който черпи духовността си от еинственият духовен извор-Бога !!! Hug Hug
А такааа...
Дойдохме си на думата.
Въпреки, че бе ясна целта, потребителите направиха жест към темата и започнаха някаква дискусия.
Но това не е важно, трябва да се проповядва.
Е, няма!
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт