Въпрос и молба към модераторите.

  • 649
  • 5
  •   1
Отговори
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Ще започна поста си с едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на Tandoori(модератор на Нашият дом),която беше така мила да ми отговори и да ми даде съвет по проблема ,който имам.  bouquet Но все още има неща ,които ме притесняват и имам нужда някой от вас да ми помогне. Heart Eyes
Първо ще започна с нещото ,което ме притеснява и не ми дава мира. Mr. Green

На 1 юни 2008 г. пуснах нова тема:
Давайте цветни идеи за детски стаи -3
Но от 3 юни на обяд,нямам бутони РЕДАКТИРАЙ и ИЗТРИЙ   
Същото важи и за още една тема,която пуснах на 2 юни 2008 :
ПЪЗЕЛИ- 2 
 Допитах се до Tondoori,и тя ми отговори :
 


Yanaс, нищо не си направила, нито сме те наказали  Laughing Откакто съществува форумът, потребителите имат право да редактират постингите си само в рамките на 24 часа, след това корекцията може да бъде направена само от модератор.
Кажи какво ти трябва да редактираш?
Поздрави,
Тандури

И ето тук вече идва парадоксът(а моите мислички също като на Буратино са мънички-мънички,късички-късички,глупавички-глупавички и не ми дават миг покой Mr. Green ):
При предните 3 теми ,които съм пускала:

Казанлък обичаме,все към него тичаме! (период на активност от 30.11.2007 до 16.01.2008)
Всички Казанлъшки мами,на раздумка тук събрани (период на активност от 16.01.2008 до 12.03.08)
Пролет иде!Пчела жужи!Казанлък се множи! (период на активност от 12.03.08 до сега)

през цялото време(периода на активност на темата Grinning) аз съм имала бутони:ЦИТАТ,РЕДАКТИРАЙ,ИЗТРИЙ.
Това  ми е давало възможност да коригирам,ако съм объркала нечия рожденна дата,име,или просто да украся с картинки темата.  Подведена от малкият си опит в пускане на теми ,идеята ми за темата ПЪЗЕЛИ-2 беше да  стане нещо като мини пъзел-каталог. Периодично да вписваме  новата събрана информация,да си направим албум със снимки на наредените от нас пъзели.... И изненадата ми беше голяма,когато видях,че не мога да впиша новата информация. Cry



Yanac, специално за теб Hug

(Имам едно допълнение, ако може да го добавиш в темата - от amazon.fr могат да се купуват пъзели с по-нормална цена на доставката. Шомон беше дала линк в предишната тема и беше споменала, че доставката е 13 евро (не съм сигурна дали беше точно толкова Embarassed)




И за да не е съвсем без нищо - малко допълнение за списъка: Рикорди се намират в Буктрейдинг и книжарницата в Мола на Стамболийски, в детския магазин до нея пък се откриват Равенсбургерски пъзели. В Джъмбо също има някакви пъзели, но не помня марка - по-големите като размери бяха с пейзажи, котки, кучета и т.н.


....................

Дам,много ми е тъжно! Cry Ако някой може да ми обясни как точно седят нещата с пускането на нови теми ,ще съм много благодарна.Искам да съм наясно с колко време разполагам.

До тук приключвам с мрънкането! PeaceСега идва ред на молбата:
Моля, Praynigнякой от вас да сложи линк към старата тема
(Пъзел)
в новата тема(ПЪЗЕЛИ- 2) Пропуснала съм да го направя. Mr. Green
Не открих модератор ,който да отговаря за Хоби. newsm78(що така?)

Имам и още една молба! Mr. Green Embarassed Mr. Green
Дали някой от вас би се навил ,периодично(примерно на 2-3 седмици) да му изпращам лично съобщение,в което да му пиша за новата събрана информация по темата и той да я вписва? Praynig(това разбира се ще е израз на добра воля,и би било много мило. Heart EyesАко никой не се навие,ще чакам до следващата тема,което е тъжно. Cry)


Благодаря Ви предварително,че ще обърнете внимание на моите малки и незначителни  за вас проблеми,но от изключителна важност за мен - малкият потребител.  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 029
В отчетните може да се редактира винаги. В останалите подфоруми може само 24 часа.


"След направена публикация, всеки потребител, в ограничен период от време, може да редактира собствения си постинг.
До 300 секунди (5 минути) след публикацията може да бъде направена редакция, без това да се отразява по някакъв начин в постинга.
Общото време, в което потребителят може да редактира постинга си, е 24 часа, но след изтичане на първите 5 минути, направената редакция се отбелязва с надпис "Последна редакция: *дата и час* от Nickname".
След изтичане на 24 часовия период след публикуването на постинга потребителят няма право да го редактира.

Забраната за редакция не е валидна за отчетните форуми и форума за благотворителни акции, където често се налага допълване на информация в първия постинг на темите."

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0

# 2
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Julie, благодаря ти за отговора!  bouquetЗнаех си ,че съм пропуснала нещо! Embarassed Ще се съобразявам вече с времевите ограничения. Peace
Сега остана само някой от имащите тази власт,да постави линк към старата тема в новата. Praynig

# 3
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Сега остана само някой от имащите тази власт,да постави линк към старата тема в новата. Praynig[/color][/b]

И това е направено.Благодаря!  bouquetНе знам кой го е направил,за да му благодаря поименно.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356

Сега остана само някой от имащите тази власт,да постави линк към старата тема в новата. Praynig[/color][/b]

И това е направено.Благодаря!  bouquetНе знам кой го е направил,за да му благодаря поименно.
Аплодисментите са за Искрица-Надежда Heart Eyes

# 5
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Сега остана само някой от имащите тази власт,да постави линк към старата тема в новата. Praynig[/color][/b]

И това е направено.Благодаря!  bouquetНе знам кой го е направил,за да му благодаря поименно.
Аплодисментите са за Искрица-Надежда Heart Eyes

Много съм тъп! #Cussing outЧак сега видях,че редакцията е нейна! Embarassed

Специални благодарности на Искрица-Надежда! Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт