Варицела???

  • 2 235
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 168
А има ли вероятност майката да не е знаела още?
Иначе ми се струва доста безотговорно от нейна страна. Но ако не е знаела, че детето е заразено и още не е имало симптоми и обриви ...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Много безотговорно е постъпила въпросната майка, че е довела болно дете на празненство.
Ментоловия спирт ще облекчи сърбежа и.
напълно съм съгласна.....ужас ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 632
Много безотговорно е постъпила въпросната майка, че е довела болно дете на празненство.
Ментоловия спирт ще облекчи сърбежа и.
Тази майка ако го е направила съзнателно,не бих я погледнала повече,на твое място!Не само бих побесняла,ами не знам.....  #2gunfire
Аз искам да изкарат шарките децата ми,но не през топлите месеци.И все пак някой друг да решава вместо мен  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 953
С Талк, облекчава сърбежите и  подсушава кожата, на мен това ми предписаха като се разболях.

# 19
  • Мнения: 1 986
Знаела е, защото аз научих после от дъщеря ми и като се обадих да предупредя другите майки, се оказа, че те вече са го обсъждали на тържеството, но аз не съм чула, защото бях завела и малката и обикаляхме с нея. Сега малката е с темпертура от вчера. Още няма обрив.

# 20
  • Мнения: 1 168
Бързо оздравяване на детенце! Дано да ви се размине!  bouquet

Аз се чудя за себе си, понеже не съм карала и понеже мен от години болест не ме е тръшкала /независимо колко болни има наоколо/ - да чукна на дърво, ако малката я лепне шарката, мен дали може да ме подмине по-леко, че ако се тръшнем и двете едновременно, таткото ще полудее сигурно!

# 21
  • Мнения: 3 929
Напълно те разбирам, как се чувстваш. Не съм много веща по въпроса, дали наистина е по-добре тази болест да се изкара в ранна детска възраст или това не е от особено значение, но е факт, че често го чувам.
По-миналата зима на нас ни предстоеше пътуване до провинцията за празниците - в интерес на истината, това е едно от изключително малката развлечения, които имах тогава, тъй като никой не ми помагаше с детето. И в яслата, която посещаваше племенникът ми, обявиха карантина заради варицела. Племенникът ми се нашари на връх Коледа, а етърва ми и свекърва ми се опитваха да ме навиват и убеждават, че така било по-добре за детето ми, защото щяло и то да се нашари и понеже е малък, щял да я изкара по-леко. Меко казано, бях бясна от свръх безотговорното им отношение към мен и детето ми, което, между впрочем, е внук на свекърва ми.
Не знам, как му се размина. Беше чудо, че не се нашари при този контакт. Изкарахме си празниците, но не мога да преглътна факта, че съществува такава безотговорност и то от страна на толкова близки хора. А ако бяха провалили празниците ни, сигурно щях да ги  #2gunfire
Може и да са имали право, но за мен дали ще изкараш леко една болест или тежко, зависи от организма ти.

Общи условия

Активация на акаунт