Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,мили майчета.На нас ни никнат кучешки зъбки и досега не сме имали проблеми с това( като температура,разстройство и т.н).От три дни насам,има разстройтво,тоест един ден има,на следващия е по добре...днес отново е така..Мисля че е от зъбките...Какво бих могла да давам,нормално ли е това при никненето?

# 1
Оризова вода,лечебна хумана,картоф,банан.

# 2
  • София
Можеш да дадеш също чай от шипка, компот от дренки, варен морков, ориз, печена ябълка, сухари...

# 3
Давай много вода за да не се дахидратира. Тук има едни прахчета които се разтварят и се дават за да не се дехидратира, незнам как е в БГ.

# 4
Давай много вода за да не се дахидратира. Тук има едни прахчета които се разтварят и се дават за да не се дехидратира, незнам как е в БГ.
И тук ги има,но моят син не ги пие,защото на вкус са гаднички.Дано твоето дете ги пие.

# 5
аз давах смекта

# 6
  • ГОре на черешата...
Хидрасек, Смекта или Ентерол.

# 7
Запичащи храни - морков, лечебна хумана, повече чай от шипка, има и едни прахчета, които се разтварят във вода - Хидратин Алфа. Иначе съм давала само Ентерол или Смекта. Сигурна ли си, че е от зъбите? newsm78 Защо все пак не заведеш детето на лекар?

# 8
Оризова водичка.

# 9
Хидрасект и компот от дренки помагат много, но според мен е най-добре да се консултираш с педиатъра на детето. Никога не бих дала лекарство само по съвет от форума. Винаги се консултирам с педиатъра ни.

# 10
  • София
Много ни помага Ентерол.  Peace

# 11
ОРС на Хипп ,безмлечна оризова каша,банан,ябълка Peace

# 12
  • Толбухин
Хидрасек, Смекта или Ентерол.
  Peace

# 13
Оставяш детето малко на диета-лечебна Хумана,оризова водичка,сокчето на ХИПП- ORS200.
И консултация с педиатъра за лекарствата! Peace

# 14
Когато лежахме с подобен проблем в инфекциозно детско отделение от завеждаш отделението знам, че най- ефикасни  са прахчетата Ентерол  bowuu Можеш да даваш два пъти по едно прахче  Rolling Eyes Дано всичко се нормализира   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт