Нека Господ с нас върви и ДЕКЕМВРИ със здрави бебета да ни дари!

  • 9 516
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 22
Pupinka, и аз се задъхвам и уморявам лесно. като казах на лекарката и ме пита искам ли да ме прати на кардиоло (!?). В момнета съм в болнични и съм си въкщи. Аз също съм по принцип много активна, ранобоудна и т.н. Сега съм станала сънлива и бързо уморяваща се.

За гаденото ми бяха казали по една хладка чаша вода сутрин като се събудя. Ама на мен ми става (вече почти не) лошо вечер. та си лежах като умряла и това е.

Вие ходите ли си на работа и как се чувствате? Навън в тия жеги...

Na men po su6tia na4in ako mi stava lo6o to e ve4er! Budq se rano kogato i da si legna. Ne mi se qde sladko i meso, zaduhvam se lesno i mnogo 4esto si poemam dulboko vuzduh...

# 286
  • Мнения: 20
Ехо здравейте и от мен,да се включа за бельото.От край време нося бюстиетата за които говорите,много са удобни,но те не държат гърдите а само ги пристягат и гърдите имат пълната свобода да се тресат на където си искат а именно от това увисват,затова и аз ще потърся някакъв по надежден сутиен. Тъй като нося все прилепнали по тялото дрехи ,сега се оказва че нямам дрехи които да не ми стягат  Shocked ужасна работа,чувствам се безформена и непривлекателна.
Няма отзиви за релаксацията която ви качих ,да разбирам ли че не сте заинтересовани  Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 342
Мацки, някой иска ли да направи новата темичка?

# 288
  • София
  • Мнения: 3
Елмина,
И аз ходих в Майчин дом. на 14 етаж е. бях там към 11.25 и приключих към 12.15. Работното време е от 8.30 до 13.30 без обедна почивка. Може би сутринта ще бъде по-добре, не знам.  И после резултатите са готови на следващия ден, тоест утре мъжът ми ще отиде да ги вземе. Струва 37 лв., но ги плащаш после, след като ти направят изследването и когато отидеш за резултатите ти трябва фактурата, че си платил.
Успех!

А за задъхването, уф, мислех си, че аз нещо не съм наред. Явно си е нормално това дълбоко поемане на дъх Simple Smile
Също не мога да ям месо. Минала съм само на пица без месо, баници, тестени неща, като и Мак доналдс и КФС. Не е много полезно, ама от другото ми се повръща. Пък и засега не съм наддала на килограми. по-нататък ще му мислим.

# 289
  • Мнения: 22
Елмина,
И аз ходих в Майчин дом. на 14 етаж е. бях там към 11.25 и приключих към 12.15. Работното време е от 8.30 до 13.30 без обедна почивка. Може би сутринта ще бъде по-добре, не знам.  И после резултатите са готови на следващия ден, тоест утре мъжът ми ще отиде да ги вземе. Струва 37 лв., но ги плащаш после, след като ти направят изследването и когато отидеш за резултатите ти трябва фактурата, че си платил.
Успех!

А за задъхването, уф, мислех си, че аз нещо не съм наред. Явно си е нормално това дълбоко поемане на дъх Simple Smile
Също не мога да ям месо. Минала съм само на пица без месо, баници, тестени неща, като и Мак доналдс и КФС. Не е много полезно, ама от другото ми се повръща. Пък и засега не съм наддала на килограми. по-нататък ще му мислим.

Ama az sum absolutno po su6tia na4in 1:1! Ni6to drugo ne mi se qde. Mislia da otida rano sutrinta, no na men mi kazaha 4e rabotqqt ot 9h. Dano vsi4ko e nared... Praynig

# 290
  • Мнения: 4 589
За задъхването и аз мога да се включа, няколко крачки да направя и да говоря и вече едвам дишам. Плюс това и на мен не ми се яде чисто месо, колбас и кайма да, но месо не, както и мед, и някои от любимите ми продукти.
Сега и аз наблягам на сандвичи, банички, гевреци, което не е много здравословно, но пък като ми се яде, няма да се дърпам. Гледам да хапвам плодове и зеленчуци.
Към 4ч. сутринта започва да ми се гади от глад и вече си мисля как ще стана и ще ям.

# 291
  • Мнения: 152
Вчера явно съм се объркала,понеже на снимката,която ми дадоха пишеше 10 см.Днес във Фемина д-р Врагалева каза,че е 7 см и е момче.Всичко му е наред и след 5 седмици пак ще ходя там.

# 292
  • Мнения: 342
Мамчета, айде в новата тема!

Набързо я направих, че нета ми е ужасен.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт