Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2005, 14:55 ч.

Предизвикване на цикъл

• 38 043
  • 18
  •   1
Отговори
Моля, кажете ми как да предизвикам по-ранното идване на цикъла си? Не съм бременна, нямам съмнение за това. Причината е прозаична  Rolling Eyes- ще пътувам, а имам болезнен цикъл и не искам да си развалям почивката. Искам да ми дойде поне с една седмица по-рано
Благодаря ви!

# 1
  • София
  Доколкото знам се пият някакви хормонални таблетки(противозачатъчни) , но не си спомням как се казват. Всъщност с тях можеш да забавиш цикъла си, тоест да ти дойде по-късно, аз поне така процедирах за морето. Най-добре попитай гинеколога си.

# 2
# 3
  • София
Аз съм пила Примолут нор, поне три дни( може и повече) и ги спираш три дни преди датата, когато искаш да ти дойде.

Последна редакция: чт, 09 юни 2005, 11:25 от tchara

# 4
  • Пловдив
Постинор върши работа, предизвиква цикъл до 3-4 дни. Пие се само едно хапче.

# 5
И аз съм пила Примолут нор /има и други подобни на него/. Пих го за да забавя идването на мензиса си по същите причини и след консултация с гинаколог. Най-добре е да попиташ гинеколог за това - той ще ти препоръча подходящия препарат. Simple Smile

# 6
  • sofia
Аз също съм пила Примолют- Нор-5 за предизвикване на цикъл Но най-добре да се консултираш с лекар.

# 7
иии ама какъв постинор бе
това е много кофти хапче
в никакъв случай!

# 8
  • Пловдив
иии ама какъв постинор бе
това е много кофти хапче
в никакъв случай!
Вярно, че е кофти, но върши работа за инцидентни ситуации.

# 9
gmsvetla, честно казано и за възможно най-спешен случай не бих пила постинор  Confused
(освен по предназначение разбира се)

# 10
  • София
малко невежество - ща такива чувства към постинор-а

# 11
малко невежество - ща такива чувства към постинор-а
Ами просто си е гадно хапче
може доста неприятно да ти обърка хормоните... и цикъла
не си заслужава просто

# 12
  • София, "Младост 3"
абе гаден не гаден - ако си загазил ти е ЕДИНСТВЕНО спасение до 72часа при това  Wink

# 13
абе гаден не гаден - ако си загазил ти е ЕДИНСТВЕНО спасение до 72часа при това  Wink
е аз затова казах - само по предназначение Simple Smile за морета - не бих го пила Simple Smile

# 14
Здравейте! Аз съм на 22г и съм с тежък месечен цикъл. Два месеца ми идва редовно, един го няма, кръвоизливи и прочие. Всеки път когато отида при доктора ми ми дава да пия Примолут-нор 5, 5 дена по една таблетка. Пак ми закъснява с около един месец. Не сам бременна, но пак не може да ми избие. Дайте ми съвет какво да направя за да ми дойде.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт