Как поддържате петите си?

  • 5 980
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
И аз знам,че не е хубаво да се използва пемза или пила непрекъснато.На мен лично продуктите на Ейван не ми допадат,мисля сега да пробвам крема на Шол.

# 31
  • Мнения: 3 830
Не ги поддържам, все още са ми добре, не са ми сухи и напукани.
Майка ми има специален ексфолиант, разни шпатули, стъргалки, кремове, спрейове...
Peace

# 32
  • Мнения: 4 496
Ексфолиант за крака, веднъж седмично пила. След баня мажа с масло от ши/карите. Никъде не е писано, че става за крака. Но на мен ми харесва ефекта. Омекотява и лекува малките пукнатини , ако има такива.

# 33
  • Мнения: 830
С пила и крем за крака задължително.

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Прочетох всички отговори и стигнах до извода , че ексфоланта , който издирвам от години явно не съществува тук
Купих го преди около 15г. в Италия . Нещо невероятно - намазваш и след десетина минути започваш да търкаш дори с голи ръце - резултата - бебешки пети без всякакво усилие !!!! За съжаление не запазих опаковката от глупава разсеяност  Confused

# 35
  • Мнения: 2 388
Прочетох всички отговори и стигнах до извода , че ексфоланта , който издирвам от години явно не съществува тук
Купих го преди около 15г. в Италия . Нещо невероятно - намазваш и след десетина минути започваш да търкаш дори с голи ръце - резултата - бебешки пети без всякакво усилие !!!! За съжаление не запазих опаковката от глупава разсеяност  Confused
Ей сега пусна мухата тук. Whistling Hug

# 36
  • Мнения: 1 424
2 пъти седмично под душа ги търкам с фина пила и после мажа с крем  Peace Отделно ходя и на педикюр  Peace

# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Прочетох всички отговори и стигнах до извода , че ексфоланта , който издирвам от години явно не съществува тук
Купих го преди около 15г. в Италия . Нещо невероятно - намазваш и след десетина минути започваш да търкаш дори с голи ръце - резултата - бебешки пети без всякакво усилие !!!! За съжаление не запазих опаковката от глупава разсеяност  Confused
Ей сега пусна мухата тук. Whistling Hug

Ми така с общи усилия може да го открие ме - ако се внася тук де  Grinning

# 38
  • Мнения: 830
Марш обратно до Италия да поправиш грешката си Wink Ако има такъв крем ще е направо чудно,мацки някоя да го знае?

# 39
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Марш обратно до Италия да поправиш грешката си Wink Ако има такъв крем ще е направо чудно,мацки някоя да го знае?

Това беше отдавна - купих го от една аптека , опаковката на тубичката беше в светло синьо и бяло , а цената около  10 000 лирети

# 40
  • Мнения: 5 710
Аз освен пилата си използвам Podexine на VICHY  и ексфолиант на непозната марка.
Имам и на  Avon едно нещо с лавандула, много е хубаво.

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз освен пилата си използвам Podexine на VICHY  и ексфолиант на непозната марка.
Имам и на  Avon едно нещо с лавандула, много е хубаво.


 кой е ексфоланта и доволна ли си

# 42
  • Мнения: 2 388
Аз освен пилата си използвам Podexine на VICHY  и ексфолиант на непозната марка.
Имам и на  Avon едно нещо с лавандула, много е хубаво.


 кой е ексфоланта и доволна ли си
Към твоя въпрос добавям - създава ли чувство на прохлада?

# 43
  • Мнения: 5 710
Village Natural Spa ( SUGAR) пише на кутийката на ексфолианта.
Със захар е, стои като захаросан мед,  малко е неудобно за ползване, защото цапа, но е страхотен продукт. Създава по-скоро мекост и гладкост, не прохлада. Подарък ми е, затова не знам точно от къде е, но е кафява кутийка.http://images-cdn01.associatedcontent.com/image/A7526/75269/300_75269.jpg
Лавандулата на АVON  охлажда.
Но за охлаждане мога да ви препоръчам едно кремче на GEHWOL ( fusskraft green)  с разни треви - не мирише много приятно, но е страхотно, особено при умора ефект има веднага.

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 19:00 от 10¢'s caffè&lounge

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Village Natural Spa ( SUGAR) пише на кутийката на ексфолианта.
 Подарък ми е, затова не знам точно от къде е, но е кафява кутийка.

Жалко , можехме да го пробваме  Confused

Общи условия

Активация на акаунт