Как подсушавате косата на бебетата си?

  • 3 448
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
само с кърпа, няма зима, няма лято...

# 16
  • Мнения: 5 026
С кърпата, когато е по-студено със сешоар  Peace

# 17
  • Мнения: 2 197
само с кърпа, няма зима, няма лято...
Не искам да използвам сешоар нито за мен, нито за нея. Винаги си е съхнела от само себе си. Но и никога не е лягала веднага след къпане. Гледам да избягвам това, а и тя не е от рано лягащите си и никога не е била.

# 18
  • Мнения: 1 195
С тензухена пелена подсушавам косичката на сина ми.
Сешоар мисля че е много рано да се ползва. Дори и да остане малко влажна  според мен няма проблем тя ще си изсъхне сама Peace

# 19
  • Мнения: 4 753
Последно съм ползвала сешоар през 1997 г.   Whistling 

# 20
  • Мнения: 9 973
нашият калпазан няма грам коса ooooh!

# 21
  • Мнения: 274
До скоро подсушавах косата на малката с кърпа,а сега ползвам и сешоар от време на време,защото косата и е станала по- дълга.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 591
Снощи за пръв път го изсуших със сешоар - за пръв път ми се наложи, де. Мисля, че лятото ще е достатъчно топло, и леко влажна да остане. Обаче... то от скоро започна да се сдобива с коса в истинския смисъл на думата, още е тъничка... така че не знам отговора.

# 23
  • Мнения: 1 763
Аз подсушавам само с кърпа, но не успявам добре и си стои с влажна коса, докато изсъхне сама. Сешоар не смея да ползвам, страх ме е да не му се зачерви главичката, все пак не му е много гъста косата. Но моят сешоар е много силен, ако твоят има по-слаба степен, може да пробваш, но не много отблизо.

# 24
  • Мнения: 1 981
Александър се роди с много коса, но досега съм го подсушавала само с кърпа и дори и да остане малко влажна, докато си легне изсъхва.

# 25
  • Мнения: 1 447
Косите и на двете ми деца са по редки и затова подсушавам само с кърпа.
Сега каката като е по-голяма зимата ползвам сешоар,лятото с кърпа.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 016
Само с кърпа.
Сега е и топло все пак, косата съхне бързо.
Сешуар не бих ползвала.

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз я подсушавам само с кърпа Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 423
Винаги съм подсушавала косата само с кърпа. Дори и да остане леко влажна, докато си легне тя изсъхва.  Peace

# 29
  • Мнения: 610
Подсушаваме я със сешуар за малко,като си слагам ръката на косичката,така че струята да не е директно върху главичката и. Peace

Общи условия

Активация на акаунт