Въпрос за коремчета

  • 2 121
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 142
При мен започна видимо да ми личи още в 3-я месец  Rolling Eyes

# 31
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен започна да ми личи в средата на 4тия месец

# 32
  • Мнения: 88
bremenna sym v 5-tiq mesec,ka4ila sym 4kg a koremcheto mi e dosta golqmo:))))))))

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
на мен ми пролича още във 2-я месец

# 34
  • Мнения: 702
и с двете бременности започна да ми личи в 4м

# 35
  • Мнения: 1 006
След 6-тия месец започна да ми личи.

# 36
  • Мнения: 279
При всеки е различно Peace
При мен почна да личи в 4ти месец !

# 37
  • Мнения: 1 131
Със синът ми към 5 месец,а сега преди да разбера,че чакам бебе коремът си ми беше огромен Grinning

# 38
  • Мнения: 3 069
в началото на 5-я месец вече доста си личеше при мен.

# 39
  • Мнения: 571
Края на 5ти началото на 6ти месец започна видимо да се забелязва!Не расте със скороста на светлината както си мислех а и съм качила 3 килограма за сега  bouquetСпоред мен си е страшно индивидуално!!Зависи от структура от килограми преди забременяването както и от темповете с които се качва

# 40
  • Мнения: 27 524
1. Въпросът ми е в кой месец започна видимо да расте коремчето ви и стана явно деликатното ви състояние.
2. Докога по-свободните дрехи могат да прикриват растящото коремче?

1. Точно в 7-ми месец.  Simple Smile

2. Зависи от фигурата и килограмите. Отговорът варира от 4-ти до 9-ти месец  Grinning

# 41
  • Мнения: 780
Около 4 месец имах малко заоблено коремче.

2. Зависи от фигурата и килограмите. Отговорът варира от 4-ти до 9-ти месец  Grinning

 PeaceВъпреки, че в 8-9 месец трудно може да се прикрива.

# 42
  • Мнения: 2 131
Ми, на мен в края на втори месец един почти непознат мъж ми пожела момиченце. Със сигурност нямаше откъде да знае, че съм бременна, така че явно ми е личало, знам ли...

# 43
  • София
  • Мнения: 4 588
В шестия месец вече не можеше да се сбърка. Simple Smile И в петия леко си личеше, но не всички разбираха, че съм бременна. Grinning

# 44
  • Мнения: 191
Аз в 6-ти, 7-ми месец нямах много голям корем, но в 8 и 9 беше пораснал значително, но като цяло не бях качила много килограми, може би и това има значение. Важен също е и ръстът на жената, аз съм 176 и може би заради това не ми личеше толкова време.

Общи условия

Активация на акаунт