Отговори
  • Мнения: 957
Как се справят вашите поотраснали бебета ( 8м и нагоре) с газовете?
Мъчат ли ги? Спят ли спокойно, когато кремчето къркори? При синът ми е трагедия #Crazy Първо че трудно ги изкарва, нищо не помага, нито чайчета нито капки, по цяла вечер се мята в леглото, не яде, от корема му се разнасят такива страшни къркорения #Crazy Като все пак успее да се освободи от газовете,то не е просто "пръц" ами "пръъъъъъъъъъъъъъъъц", по-страшно от възрастен.
Гледам да се оригва след като яде и пие, но или не успява да изкара всичкия въздух или понякога не се оригва въобще. Просто е един кошмар, който не е престанал от раждането до сега. 

# 1
  • Мнения: 9 973
и при нас е същата трагедия,вече се отчаях напълно Tired

# 2
  • Мнения: 1 447
 Синът ми е на осем месеца и за сега нямаме такъв проблем.След ядене се оригва и сега като се замисля newsm78 скоро не съм го чувала повече от 1-2 пъти на ден да пръцне.А коремчето не съм чувала да къркори. Дано скоро този проблем при вас изчезне.

# 3
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ние нямама такъв проблем. Надявам се и при вас да отшуми бързо  Hug

# 4
  • Мнения: 1 367
Моето момче имаше чувствителен стомах като бебе и никак не спеше спокойно,когато го мъчеха газове.Отмина от самосебе си.Сега като пусне газ,особено в гърнето,много се смее.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На дъщеря ми не и къркори коремчето,но си пръцка редовно Joy

# 6
  • Мнения: 957
steli76 , при вас кога отмина това от самосебе си?

# 7
  • софия
  • Мнения: 257
Ние сме на 7 и половина месеца и при нас е същото - газове,болки + запек. Какво ли не опитвахме оправия няма.Но най - страшното е ,че и през ноща не се спи Cry

# 8
  • Мнения: 1 155
Ние нямаме такива признаци  ThinkingОригва си се и пръцка в границите на нормалното, но от известно време като пръцне й е много смешно и започва да се смее Grinning

Общи условия

Активация на акаунт