Синът ми е на 1м. и има упорита суха кашлица???Защо??

  • 1 461
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Защо искаш съвет от нас тук във форума - ходи на лекар с детето. Направо е безумно да реагираш така в ХХ век. Има си специалисти, които ще ти кажат защо кашля детето и ще му предпишат лечение.

Момичето каза, че е ходило на лекар и той не е видял нищо обезпокоително. Сега може би търси други причини за кашлицата освен настинка. Моето бебе кашляше,но не беше болно. Така и не разбрах от какво. Слава богу този период отмина.

# 16
  • Мнения: 100
Много благодаря на всички ви,утре ще има второ посещение при педи -и ще видим...Тоя път ще й занеса видеозапис на кашлящото ми ангелче,защото точно като сме при нея не се случва,пък дано този път да е по-словоохотлива в диагнозите....
 daniart1,по-скоро твоята реакция  тук -във форума е неразумна за ХХвек!!!!Като не искаш да коментираш темата или просто нямаш мнение никой не те задължава да се включваш,особено пък и като недоразбрала за какво иде реч!!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
baraborka дано записа помогне Hug

# 18
  • Мнения: 4 335
Дано вси4ко е наред и да пишеш какво е казала педи Peace

# 19
  • Мнения: 160
При нас имаше леко хриптене в нослето, водих я при неонатолог и  ми казаха няма страшно, нормално е, но инстинкта ми не ми даде мира и отидох да дам секрет от нос и гърло (по съвет на настоящият ни педиатър след мое настояване) и се оказа бактерия в гърлото и носа  Sad. Лекуваме я и сега сме добре, утре чакам контролното изследване да излезе.

Тоест ако нещо те притеснява дори и да не знаеш какво е настоявай за по-задълбочен преглед защото бебоците са малки и е много важно да се хване навреме всичко. Да не говорим, че сега се започват ваксините и те трябва да са в перфектно здраве за да ги понесат добре.

Пиши като разбереш какво е .

# 20
  • София
  • Мнения: 17 591
Може да има секрети, изтичащи от носа в гърлото, които да му пречат да диша.
може в стаята му да е твърде сух въздуха за него и да изсъхва лигавицата.
А може и да е съвсем друго, така че трябва да обърнеш вниманието на лекаря му.

# 21
  • Мнения: 3 069
Поискай си талон за УНГ обезателно.
Стискам палци да се оправите бързо.

# 22
  • Мнения: 2 149
Дъщеря ми изкара вирус придружен с кашлица реди месец.Все още се събужда от кашлица посреднощ.И аз си мислих,че може да е от сухия въздух,но последно спи на отворено и продължава да кашля.На последната консултация педи ни увери,че е добре.Днес ще я водя пак.Мина ми през ума и алергия някаква,ще видим какво ще ни кажат.Това с видеозаписа е добра идея.Пиши как е минал прегледа Hug

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Какво стана с диагнозата? Добре ли е бебето вече?

Общи условия

Активация на акаунт