сПоделете 67

  • 21 683
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 890
 CrazyПоделете??? Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 891
Поделете си мъжете исках да кажа, но ме досрамя  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
 Grinning Неволно се е получило интересно заглавие.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям, че всичките ми мушкати, латинки, гергини, на скромното ми балконче, с изглед към вентилацията на МОЛ-а, са цъфнали.
Чакаме гости  и хипнотизирам едни салати да се приготвят сами, чувствам, че са лишени от разум  и ще ме принудят да ги нарежа аз.
Дъщеря ни направи масаж на баща си, после го зави и му изпя приспивна песен. Блазе на зет ми.
Толкова засега.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям, че петъчната сватба беше весела, а булката очарователна. Детето дивя на воля и изигра всички пуснати хора Crazy. Аз обаче още реанимирам, защото гордо помагах на младоженеца да се справи с две бутилки уиски в "Тра-ла-ла" до първи петли, танцуваща на бара.
Отивам да си сипя една бира да видим ще пооправи ли положението  Laughing.

# 6
  • Мнения: 604
сПоделям че направих добър тен днес!
Времето е супер за плаж ,но водата още
е студена за къпане!Макар че имаше хора,
които вече я пробваха!Може би остарявям, #Crazy
защото миналата година по това
време и аз се чипках смело! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 585
Споделям, виковете на староанглийски на хора от каменната ера,
строящи Стоунхендж, са идеален фон дьо сън за малкото вълче.

# 8
  • Мнения: 3 405
Намерих скрито писмо от '92 година с печат на плика "ВП" (военна поща). Не посмях да го прочета отново ...

# 9
  • Мнения: 4 585
А для тебя, родная,
есть поща полевая,
прощай, труба завет,
солдаты в поход.

# 10
  • Мнения: 2 792
 Споделям, че гледах за н-ти път "Чарли и шоколадовата фабрика" с едно  прекъсване да изтърча до магазина да купя шоколади  Crazy

# 11
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че се прибрахме от село.
Открихме Европейското в заведение до Чешнигирово и се радвахме заедно с компания от чехи на съседната маса на победата. Малкият беше възнаграден за програмата, която изнесе, с вафла.
Споделям, че мъжът ми отново поема към морето в понеделник ... пак ще се вкисвам цяла седмица.

# 12
  • Мнения: 5 370
Споделям-Витошам окъпана от дъждове и потънала в невероятно-есенни мъгли. Направихме резервация за дребен и баба му през август в една много поддържана хижа.
После-спускане към Ариана и -пляс, пляс педалите, водно колело!!! краката ми са разглобени, но искам пак.
Обявявам всеСподелетско комплексно ходене на Ариана и каране на колела по двойки.
Казвайте дата. Hug

# 13
  • Мнения: 17 546
Споделям размазващо спокоен ден. Чувствам се като мързелива котка, ако не броим двете перални, но в този дом две перални са абсолютно нищо Laughing Довечера мъж ми иска да ме заведе някъде... Не знам дали ми се излиза. Rolling Eyes

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Споделям, че днес ме е обзела меланхолия и тиха тъга. Разделите са трудно нещо. Cry Confused
Дъждовното време спомага.

Общи условия

Активация на акаунт