Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
Съпруга ми беше през целия ден с мен.
Нямах търпение всичко да приключи, заото през цялата бременност се притеснявах да не би да му се случи нещо вътре....голяма параноя ме беше обзела.
За първи път спах наистина спокойно знаейки, че на следващия ден всичко ще приключи.

# 16
  • Мнения: 4 153
В нощта преди второто секцио бях нервна и се притеснявах, но същевременно бях толкова изморена, че заспах без проблеми. Голямото чакане и притеснение при мен беше докато изчаквах да освободят залата - имаше непредвидена операция и се наложи да изчакам 1 или 2 часа. В себе си имах само GSM-a си. И нищо друго. Разхождах се из стаята, подремнах 30 мин. Беше ми и скучно и притеснено.
Пусни си някой филм или прави нещо, което ще те разсее. Всичко ще е наред. Съвсем скоро ще видиш бебенцето ти Simple Smile

# 17
  • България
  • Мнения: 181
Дали пък вече не си заспала?..... Сега ни е лесно да ти кажем спокойно, ама и ти ще го приживееш и утре ше се усмихваш щастливо.
Мен ме приеха два дни по рано в АГ-то, защото бебето беше станало доста едричко и то 10-тина дни преди термина, та така се стигна и до планиране на секцио (не че такива бяха плановете).  Докато ми правеха изследвания, раждаха се бебчета - и времето мина. Нали не трябва да се яде вечерта преди операцията - та на обяд - мъжът ми ме заведе на ресторант - така хубаво си хапнах, че после си и поспах добре. Вечерта няколко телефони разговора и после санитарките ми даваха съвет- наспи се тая вечер, чуе от утре край със съня. Да си призная, дремнах си, събудих се сама в 6 ч. - после манипулациите (които вече са ти известни) и в 09,15 ч се появи Калоян.
УСПЕХ!!!
Да се включиш при първа възможност с добри новини.

# 18
  • Мнения: 4 753
Друсаше ме яко нервата, но не бях с планово секцио, а ми изтекоха водите, но нямаше раждане... Стоях така три дни в болницата, чакам да започне раждането, лекарите ми се смеят, че няма да родя тая година и понеже на третия ден вече нямах околоплодни води, решиха да ме режат... Е, тогава си отдъхнах направо, не ме е страх от операция, ама това чакане да ми се появят контракции и разкритие направо ме ошашкаха...  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 213
ЧуШлИвО ЛюТежелая ти леко и безпроблемно раждане !
Да гушкаш най-сладкото и здраво бебе!  ylinfant

А що се отнася до мен и деня преди секциото Joyаз ходих с мъжа ми на интервю за работа и...
го взеха  Wink
Сега е много доволен и работодателя е доволен от него!
Явно сме му били на късмет с бебката Peace Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 735
Много добре.Чувствах се мн. спокойна,знаех си,че всичко си е наред.Само вечерта ме издразниха посветени,като почнаха да ми звънят и да ми казват да съм спокойна. #Cussing outЗа авторката вече е късно,но един съвет към бъдещите раждащи секцио-ако вечерта не искате да ви досаждат,не казвайте кога е датата на секциото. Wink

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Боже,дори не помня.... ooooh! Crazy
Нищо особено не съм правила,май... Rolling Eyes
Леко раждане и здраво бебе!

# 22
  • Мнения: X
И двата пъти бях щастлива, че най-после всичко свършва. Не съм била кой знае колко притеснена, май втория път ми беше по-страшно, макар че мина в пъти по-леко. Ами леко раждане и здраво бебе!  Grinning

# 23
  • Мнения: 8 917
Хвана ли ви депресията или обратното,нямахте търпение да гушнете бебока?
Моят ден е утре,за втори път ми е но първия не беше планирано и нямах време да се замислям.А днес нещо ....незнам какво да мисля,хем нямам търпение,хем ми е притеснено...Броя часовете до утре Tired
Въпрос на характер и нагласа. Не съм се притеснявала, разговарях с екипа, хилихме се докато ме упоят  и така. Леко раждане ти желая.

# 24
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз бях спокойна, приемах деня нормално, пазех се от излишно вълнение, защото ако бяха ме хванали нервите...Оправих си багажа, чистих разни неща, беше неделя.Вечерта дойде един майстор да сглоби гардероба за бебето...Та така.Нищо особено.И като тръгнахме към болницата бях спокойна.

# 25
  • Мнения: 1 155
Ами ходих по магазините, подреждах вкъщи, ходих на гости на нашите, занимавах се с разни неща за да не мисля. Вечерта направиж опит да заспя но не стана и се преместих в хола, защото се нервирах на мъжа ми, който си легна и заспа като пън Grinning Към 3.30 часа станах, изкъпах се и се  приготвих после събудих мъжа ми и тръгнахме. Беше ме ужасно страх.....и едновременно с това ми беше смешно.
Леко раждане ти желая!  bouquet

# 26
  • Мнения: 707
Аз мислех 4е ще раждам естествено и ве4е си преносвах, и съм си спокойна  Blush
Една приятелка ме награби: ''Отивай, 4е отивай в РО ! Какво е това твоето спокойствие...'' Сутринта с мъжа ми отидохме на кафе и се 4удехме да ходим ли, да не ходим ли да ме видят. Реших да отидем, а и бях сигурна, 4е ще ме върнат, защото ни контракции, ни болки, ни разкритие, а и само 3 дни след термин...
ОБА4Е екипа реагира така smile3556 smile3556 smile3556 , като ми видяха документите, защото имах едни проблеми с таза,кръста,едната тазобедрена става и някакви прищипани нерви, както и една операция. През цялата бременност колкото ортопеди и невролози ме гледаха, казаха ''Няма противопоказания за естествено раждане'', оба4е гинеколога, който ме прие не мислеше така и веднага извика 2 невролози за консулт. След вси4ките прегледи и разпити и преценка на риска, ми казаха буквално: ''Утре ще играе ножа.'' Цял ден и цяла нощ ме пазиха акушерките да не ми изтекат водите и да се наложи по спешност,( защото нали секциото се прави преди термин), а аз  се наспах като хималайска ме4ка... smile3524 ( 4е предната нощ беше понатоварена...)Та,спокойствие и пълен непукист Sunglasses- пратих СМС на вси4ки , 4е утре ще ме режат и заспах . Въобще не ме беше страх ТОГАВА, но ако ЕДИН ДЕН ми се наложи  пак, сън няма да ме хване със сигурност........ wait

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Първия път плаках, втория път още повече Embarassed., защото съм голяма пъзла, а вече знаех какво ме чака ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554
Бях в болницата. Взимаха ми кръв за изследвания. Слушаха тонове. През останалото време спах. Наложих си да бъде максимално спокойна, въпреки че при мен се получи много неприятна ситуация - вечерта почина бебе на една майка при раждането.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 802
ЧуШлИвО ЛюТе, чакаме да се похвалиш  Peace
Бързо възстановяване и те чакаме в редиците си  Hug

Общи условия

Активация на акаунт