НОЕМВРИЙЧЕ, я кажи- коя каша най-обичаш ти?

  • 8 590
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 437
За пъпчето изобщо не се сетих - хвърлено е сигурно в коша на болницата - вероятно ще стане гинеколог Joy


Или санитар  Crazy Grinning

Жу, е, чак сега ли разбраха?!? Колко снимки му направиха на рентген? Милото Стеф....дано бързо се оправи и дано са свестни лекарите  Confused Че няма по-лошо от калпав лекар  Confused

Аз съм на ръба на нервите си, чакам с нетърпение мъж ми да си дойде и да поеме голямия лигльо  Crazy
Тази въртележка от непрекъснато ядене, носене, мрънкане и приспиване, без спиране, ме побърка   Crazy Така е, като е лошо времето и тримата се чустваме вързани  Laughing

# 46
  • Мнения: 681
Май ще пиша довечерамче пак голяма мъка.Лелее тия зъби ми разказаха играта,луднах вече ейййй

# 47
  • Мнения: 528
Я да попиша малко, докато Лили все още спи  Laughing

Първо много да благодаря на всички ви за хубавите думи за нас  lovekiss

Приказливке,
имала си основателна причина  smile3521
Простено ти е! Често да ви се случва!

Софи
, много ви мъчат тези зъби, бе  Confused Миличките. Хайде дано скоро се покажат  Praynig Липсваш ни. Напоследък почти не пишеш. Хубаво е поне , че се обаждаш  Hug

Бреййй, Дианче, и аз много трудно си избирам обувки. От 2 години си купувам по принуда, без да ми харесват  Sick

Цеце,
така е! То всичко си е за нас! Дано да е добър бюджетът  Peace

Еххх, това ще е засега  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 33
Роси, да са ти живи и здрави християнчетата и Бог да ги пази!
Много сте хубави на снимките - всичките! Peace

Жу, на теб желая по-бързо да оздравява Стефчо и след  кратко време да сте си вкъщи.

Дианче, мила, много ли си изморена и изнервена? Имаш ли нужда от помощ? Не ти се обаждам за разходки, защото знам, че ти е притеснено, пък и виж какво гадно време - не го знаеш кога ще завали.

Софи, и при нас така се получи, май с тези зъби. И аз не съм спала тази нощ. Всъщност, като се замисля, това ми е най-кошмарната нощ, откакто Наско се е родил. Имах чувството, че ставам през 15 мин. Сутринта, явно сме заспали по някое време, защото не съм усетила детето и Антон кога са излезли. А, ме хвана яд малко, че Антон не ме е събудил, защото Тони го изпратихме на зелено училище на Пампорово и не го видях детето да го изпратя. Но Антон ме е съжалил и ме е оставил да спя.

И аз да поздравя СЕМ за чудният аватар. Няма значение, кой, какво пипнал, важното е, че изглеждаш добре! Peace

Сладурче, я стига си се кахърила. Я, се виж каква си хубава! 

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 20:35 от SAILY2

# 49
  • Мнения: 46
Роси , страхотни сте на снимките  Hug ! Аз ти го казах и преди това  Wink

Вале , плюшените играчки заминават директно в пералнята веднъж месечно  някъде. Не съм засичала период, но като ми кефне и хоп в пералнята  wash . Някой съм чувала, че след това и във фризера ги слагат за пълно умъртвяване на разни микроорганизми в тях, който могат да заживеят след влагата. Аз лично се задоволявам с центрофугата на пералнята и след това хубаво изсъхване на простора. Не мога да си представя да навра играчките на детето във фризера с месото  Naughty.

Гале , защо ти е нервно? Притесняваш се сигурно за утре! Споко душа  Hug Hug Hug . Ние ще сме с теб духом и ще ти даваме кураж fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Ще успееш! Достатъчно е само да повярваш в себе си   love001

Мерги , честита ти нова прическа  4470 . Хайде покажи ни се като мацнеш и боята  newsm03
По този повод да ви се похваля и аз бях на фризура днес reverance Няма да ви се показвам, защото тя е същата.


Днес количката на Мариян беше на автомивка "Катя"  Joy Joy Joy . Тъкмо се бях засилила с четката в банята, когато установих, че цялата тапицерия може да се сваля. Супер се зарадвах за улеснението и направо в пералнята я вкарах.

Ще си до подредя снимките докато спи Александър, че после сме на ръце  Embarassed.Аз най-накрая взех да му правя бебешкия дневник, че то детето ще проходи, а аз му описвам първите дни  Wink.Така ми стана мило като му гледах съвсем бебешките снимки, толкова е различен и грозничък тогава, а пак ми се е струвал най-сладък /ще излезе вярна приказката за гарджето  Laughing/

.... не бе Talyyyyyyy  , просто на снимките не са излезнали добре  Joy Joy Joy Между другото и аз скоро мислих по тоя въпрос Wink[/color]

Милото Насенце, Таничка, Митенце и всички други дечица дето зъбки ги мъчат, хайде по бързо да пробиват и скоро да се похвалят с  newsm47

# 50
  • Мнения: 62
мале мале.тия зъби кофти работа.
.са изкъпах чавето.нахраних го и сега иска да ви пише за пилешкото:ух  зь   м 7 у0гхгиуо0сайххйипиоийъ ъ уъ муъ оъмммммммммммммуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу
уууууууууууууууууууууууууууууууууъъъъъъъъъ,уууйъъъъъъъъъъ
ъъъъъъъъъууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу
ууууууууууж                   бу,йййййййййййй.,иииии                            ййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййуииииииии
ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии
ииииииииииииииииии                               йхххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх
хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххгъхйййййййййййййй
йййййййййййййййййййй
ййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй
йййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй
ййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй
йййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй      ййййй  йййй  ййййй йййййййй йййййййй  йййййййййййй   йййййййййййййййййй  йййййййййййййййййййййййййй йййййййййййййййййййййййййййййййййй      хххххх


превод не ми хареса.отивам да направя салат за драго и да слагам вечерята.да гледате "пей с мен".кой ли 6те спечели?  newsm78 аз съм за десислава и мелинда.
айде ще се опитам да се включа към нощните птици.  Hug

# 51
  • Мнения: 37
Ето ме, ако не пиша и не се поразсея малко с мрънкането си тук, няма да мирясам, ДА много ми е притеснено заради утрешния изпит
(практиката вече пред ДАИ) сериознише изпитише!„днес инструктОрката ми понеже е много "добра" и миличка"  #Cussing out ми каза, докато си шофирах преспокойно,че мога да се явявам "ен" на брой пъти и да не се притеснвам.Аз се очудих защо ми го казва като си карам сравнително спокойно, без грешки и си сменям скоростите/ съобразявам важните неща, да спра на СТОП, да мина на 1-ва, да дам предимство на пешеходците, да пропусна тези , които са на пътя с предимствот и т.н, знам си елементарните правила на пътя, колкото да не застрашавам  хората и сама себе си и тези в колата, Далеч съм от мисълта,че съм Перфектния шофьор, макар че на моменти си карам доста добре.Все пак 31 часа не са достатъчни да се явя на изпит и да подкарам колата като шофьорите със стаж по 15-20г., нали?А и съм жена Simple Smile , не че нещо, ама те изпитващите знаят колко и на какво сме способни, особенно начинаещите и сега искащите да взимат книжки.

Освен това сега следобеда Ники е невъзможен, реве, нервничи в нас, препотен ,врти се в кошарата, на съН се изправя и завърта с главата на долу-под повивалника, това е вече доста често или сече с тялото си вертикално кошарата и така спи, вече не го и местя....
Още кво да измрънкам, а? да се сетя....хммммм............ Sick Shocked Embarassed Rolling Eyes, басии много спек, ужасно се мразя в такива моменти, а съм голяма жена и нервнича като хлапенце, вместо да се стегна, аз рухвам и се вайкам, м**** му и ..........****!!!!!!!!!!!!

бля-бля....бля, освен това днес не завършихме и поканата, а всичко дадох да е само нанесено, пИсна ми вече... Sad
............... утре в 8,30ч ме викат,че докато ме вземат ще сЪм изперкала вече и яе съм на полусъединител Simple Smile хахаха , има сигурно 10 човека още.... Sad ще пиша.....

# 52
  • Мнения: 62
галче стискам ти палци за изпита.споко само.не е хубаво понеделнишки да ти тръгва така кисело и ядосано.

мен пак ме изнерви драго.е тъкмо днес мислех да ви го похваля и той пак я сътвори.сготвила съм 1-2-3 /супа,пиле с ориз и кекс/и салатка а той вика не мога да си тръгна че шефа е тука.а работното му време е до 6.бясна съм.

кате може ли и наща количка на вашата автомивка да дойде?  Grinning

пъпа не сме хвърлили но още обмисляме къде.

айде отивам да мета вода от балкона.то не беше дъжд не беше чудо.

# 53
  • София
  • Мнения: 165
Галенце, я стегни бе душа  Hug . Това ти ли си , нещо не мога да те позная. Някакъв си изпит ли ще те сдуха така? Майната му! Първо съм сигурна, че си много печена и ще го вземеш от раз и  Naughty второ и да не го вземеш да не мислиш, че ще си първата върната. На градско в даречната 96 г и мен ме скъса чичко полицай ( щото един тъпак ме засече - тъпак, ама с мерцедес!), ама ей на от тогава карам при това яко.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 1 546
Добър вечер, милички! Hug

Леле, като си имаме тати целодневно и голямо хайманосване му удряме и нямам време да седна да ви видя. Grinning

Жу, целуваме ви със Стеф! Hug Бързо, бързо оздравяване!

Роска, и друг път съм казвала, че имаш много красиво семейство. И как иначе с тази красива мама и добра мама.    love001

Софи, колко добре те разбирам, душата..и ние сме на пангара с тези зъби  Confused при нас кризичките са на приливи и отливи. Дано скоро да се озъбят всички неозъбили се още бебчовци! Hug

СЕМ, уау не ами УАУ!! thumbsup Хич не ми разправяй - фотошоп-мотошоп. Naughty

Вале, редовно пера плюшките, защото Симона ги изтърва на поразия като сме навън. Пъхам еврибади в пералнята, вече съм много смела в това отношение, онзи ден и активната гимнастика така изпрах. Wink

Дианче, Роска, аз пък съм ебаси "прасето" щом стане дума за обувки. Animal Pig Mr. Green Не подбирам! Обожавам обувки, мога да си купувам по чифт всеки ден. Embarassed Сега в събота отварят в Търново най-големия магазин за обувки в северна България. Стойте та гле'йте кака ви какво ще направи. smile3508

Гале, що ти е притеснено,бе?Аз уж четох ама съм забравила. Айде цунк за всеки случай. Heart EyesАа видях. Бе, я по-ведро! И да те скъсат - майната му, бе!Ти сама казваш, че 31 часа няма да те направят шофьор. Нито пък взет или невзет изпит. А пък съм сигурна, че ще го вземеш. Айде, усмихни се. Hug

За пъпчето - пуу, големи разногласия имаме с мъжО. Crossing Arms И за това още си седи в една кутия. Mr. Green

marusj , омалелите дрешки ги прибира майка ми, мисля да ги пазя за Номер 2  Wink, има неща, които Мона така и не облече.

Таш, дневника на Симона дето й го водя, го пиша толкова "редовно",че тъкмо сега ни изписаха от болницата... Laughing Смятай още колко имам да пиша.... Whistling А пък си толкова права за снимките - имах едни любими на Мона като новородена и все тях разпращах на хората ...сега като ги гледам каква малка маймунка е била... Laughing Heart Eyes Laughing

Ми не помня друго какво имах да казвам... newsm78

Отивам да ям кИфтета. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 46
Гале , не му мисли толкова. Каквото такова  Wink не е болка за умиране. Това да се успокоиш и да се заредиш с ведри мисли е наЙ-хубаво.  Hug За да те успокоя ще ти кажа, че АЗ СЕ ЯВЯВАХ ЧЕТИРИ ПЪТИ за да го взема тъпия изпит и накрая се наложи да си платя за да ме пуснат  Embarassed . То и за това сега съм такъв шофьор-куражлия  Joy Joy Joy . Едно голямо  Hug . Ходи гуши Ники и не му мисли за утрешния ден. Всичко само ще си дойде на мястото . Peace

# 56
  • Мнения: 33
Галакси, аз ти казвах и преди, ама и сега да си кажа - Не го мисли, този изпит, ще го вземеш! След това се става шофьор с много каране, а не от наученото с инструктора. Важното е да си спокойна и да не мислиш, кой, какво ти казва. Разчитай на себе си!
Имаме един познат, който казва, че като го вози жена му и той изтрезнява. Ами, ДА, като милата го вози само, когато са на гости и той пие, как няма да изтрезнее. Надявам се , да не си от тези шофьорки, а да си караш безпроблемно по всяко време.

# 57
  • Мнения: 37
Момичетааа  newsm20!
Ама аз направо обърнах темата и се извинявам, за което!
Споделих тревогата си и То, какво......!Има още колко по-важни неща, това са бели кахъри, ама ми е притеснено, хайде да не го обсъждаме, Simple Smile
Искам да ви кажа, че сте много мили, много голяма подкрепа сте ми, ей Ще ги разбИя утре Бе!Ах тяхната.... Simple Smile  Joy hahaha
 Приятна вечер, дребньо се нагъзи, дано спи,че и той ми е на главата сега..... Отивам да си полега и аз...
До сега си вписвах последния 1 месец какво се е случило с нас и бебо, аз съм много стриктна, както в живота и с дневника на малчо, не пропсукам нищо Simple Smile, докато не ми омръзна де... хахахха!Та нали отпразнувахме 1-я си 1-ви Юни!  Hug Peace

# 58
  • Мнения: 528
Брех да му се невиди  ooooh! Ще трябва да си огранича достъпа до компютъра  Laughing, че нещо много ме боли главата , вие ми се свят  Tired Не виждам от какво друго може да е  Rolling Eyes
Моля се да ме извините, че няма да ви отразя всички, поради тази причина  Praynig  Hug

Галенце,
недей така, бе душко. Била обърнала темата. Ами аз тогава след всеки пост трябва да се извинявам  Crazy Ми така, де. Хайде сега се усмихни и си помисли всъщност колко добре се справяш въпреки само 31 - те часа  Peace Утре ще се справиш блестящо! Малко повече самоувереност и всичко ще бъде наред. Ти как ми казваш??? Аз вярвам в теб! Повярвай и ТИ  Hug Hug Hug Hug Hug

Маруся, така те искам , бе момиче  Hug Какво ми пишеш на 1 седмица 1 пост от 2 реда  Naughty  Laughing Hug

Деска,
Таш,  аз си мислих, че Ицко е много грозно бебе, но за Лилия бях подготвена и си я харесвах още от самото начало  hahaha И до преди месец си мислих, че е била хубаво бебе, обачееееее като и разглежадх бебешорските снимкииииии  Whistling Вярна ще излезне приказката  Joy

Канелка,
Рони май ще е цицоман  Joy

Сонче,
и Насето ли се нареди за зъбки? Милинкото  Heart Eyes
Хайде озъбвайте се вече, че направо ми става гузно да се хваля с нашето поредно  Embarassed Ама пак да си кажа , де - вече успешно конкурираме Лена на Медхен. От днес сме шестзъби  hahaha

Дианче, как си? Хайде да се оправя времето ида хуквате по разходки, че направо не те виждам с тези два юнака вкъщи  Crazy

А одеве моята девойка щеше да си рабие тимбето  ooooh! Решила нашата да драпа по паяка (отвън) . Хванала се за седалката отзад и се набира  ooooh! Тъкмо се изправи на коленца и стъпи с едното краче, когато я видях и подпрях паяка, че взе да се хлъзга напред  ooooh! ooooh! ooooh! Малееее. Вече не можем ги оставим и за секунда без надзор  Crazy

Айде лека ви вечер! Днес смятам да си легна с време. Ще видим , де  Crazy

# 59
  • Мнения: 2 126
Добра вечер,аз набързо ще се оплача и изчезвам,че не ставам за компания Rolling Eyes
Хриска ми прави някакви "представления" преди малко - повърна след банята,после си изпи млякото и заспа.Аз нахраних Вяра ,отивам да я видя и що да видя Shocked горкото цялото наповръщано и спи ли спи Sick Направо откачих,как можах да го допусна.А предположих,че може да се случи ooooh! Очаквах ако има нещо да я чуя,да изплаче,но тя милата е толкова кротка и дискретна,че не е промрънкала даже.Вдигнах я,тя се поразсъни и взе да ми се хили,милото ми детенце....Смених всичко по леглото,нейните дрешки също,върнах я в леглото и си заспа.Оххх ужасно съм притеснена.Утре сме на консултация,така отлаганата хепатитна ваксина да слагаме,незнам вече TiredПри нас е закон това да се разкиснем преди консултация Close А иначе отказва всичко което е с лъжица с изключение на попарата сутринта,от която хапна 3-4 лъжички.Зъби ли са,поредният вирус ли...?Иде ми да се #2gunfire

Гале,едни палци и от мен за утре Peace Пратих ти писъмцето по Еконт пощата,очаквай го тия дни Laughing

Всички съм ви прочела,но нямам сили да пиша повече.Много ви  Hug Hug Hug и ви желая лека и спокойна нощ!

Общи условия

Активация на акаунт