КАЗАНЛЪК - 6

  • 28 805
  • 259
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Здравеите момичета!
Ние сме от Варна ,но лятото ще сме в Казанлък,даже малкият ще ходи на ясла там.Имам едно въпросче....Искам да ходя на фитнес,но не знам къде има.Може ли да ми препоръчате някой около раиона на центъра.
Благодаря ви

# 16
  • Мнения: 80
Здравейте, момичета! Нека се запиша и при вас, аз съм бъдеща мама от Казанлък (отскоро), терминът ми е между 01. и 06. Януари 2009 .  Wink 

# 17
  • В събота
  • Мнения: 201
Valcheto, Cyber_Cat,  Hug

За фитнеса - аз преди ходех в този под Военния клуб. Ако някой знае друг в центъра да каже.

# 18
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Valcheto, Cyber_Cat,  Hug (моят поздрав за вас е в началото на темата Wink )


За фитнеса нищо не мога да кажа. Mr. GreenФил ми е самодостатъчен.

# 19
  • Мнения: 817
Благодаря ти Тиквичка!
Не знам къде е Военният клуб,но ще разбера Peace

# 20
  • Мнения: 616
Доколкото ми е известно, фитнес зали има и в двата хотела - Казанлък и Палас; имат и басейни.
Това ми каза Роко, аз лично съм виждала само онзи под военния клуб Simple Smile
Ама живот и здраве и аз скоро ще ги науча къде са Simple Smile скоро-скоро... на есен   Mr. Green

Поздрави от мен! Ние си чакаме тук, няма какво друго да се прави Simple Smile

# 21
  • Мнения: 59
Фитнес в Палас няма,има само спа център,а пък за хотел Казанлък да не говорим,там няма фитнес зала,освен може би някой уред от 80та година край басейна им долу. Хубав фитнес има точно до стадиона,нов е.

# 22
  • Мнения: 817
Благодаря на всички!
Стадиона го знам къде е  Mr. Green
Скоро и ние ще бъдем Казанлъчани,макар и за кратко Grinning

# 23
  • Мнения: 616
Хубав фитнес има точно до стадиона,нов е.
  smile3521 дааа, там тренират волейболистите, когато са в Казанлък ... много е гот Wink

# 24
  • Мнения: 149
Здравейте мацки ,
Аз се бях "по загубила" малко ,но вече си обещавам да работя по-малко.
Супер готина темичка yanac.Да знаеш -загубих си детските......така е като върша хиляда неща по едно и също време....За другите -бях забравила да си подам молба за детски та така се "набутах" с около 170 лв.Щях да се пръсна от яд!Вече го преживях де.
За фитнеса - аз преди да забременея ходих на този до стадиона.Наистина е сравнително нов и на времето бях много доволна.Сега ми казаха,че пак на Стадиона ,в новия хотел на Арсенал също имало доста добър фитнес,но аз не съм ходила.Yanac е права - какъв ти фитнес ,без душа оставам да тичам подир щерка ми.
преглед при стоматолог -добра идея ,но щерка ми със сигурност няма да позволи да и гледат в устата.Миенето на зъбките сутрин и вечер е истинска борба.
Offioly - супер сладка си,напомняш ми на мен самата преди раждането.

# 25
  • Мнения: 166
[
Нооооо, в неделя ще има пак някакво детско шоу пред читалище Искра, ще има и почерпка и подаръци.Като разбера подробности ще пиша.


ох, съвсем забравих да пиша пак  ooooh!
Имаше днес шоу, беше на площада, който е минал го е видял. Беше весело. Много деца си спечелиха подаръци.
Добре дошли на новите мами! Hug
Колкото до фитнеса - наистина този до стадиона е най подходящ. И аз ходих там преди.
Cazo, как така си си изгубила детските? Аз мисля, че по всяко време можеш да подадеш молба?

# 26
  • Мнения: 200
Здравейте мацки  Hug.
Добре дошли на новичките   bouquet.  За фитнеса и аз споделям мнението ви за този до стъадиона,на мен лично мнооого ми харесва,съблекалнята е удобна,душове има даже ако мнооого се припотя  Joy и уредите са разнообразни и готини.
Яна,темата е мнооого хубава,много си се постарала,браво.
offioly,много хубаво коремче  Grinning пу,пу.

# 27
  • Мнения: 149
pepsito-ами така ,трябвало е да подам нова молба през Септември 2007 ,но аз съм пропуснала и се усетих чак през Май 2008.Говорих с шефката на Социалното и тя ми потвърди че няма никакъв начин да ми ги възстановят. SadСега ще ги получавам пак от този месец.

# 28
  • В събота
  • Мнения: 201
Олелеее, а аз си мислех, че вече знаете..... ама аз преди малко се върнах от Пловдив.

Днес в 18.55 offioly е родила бебе Димитър - 3000 г, 51 см.

# 29
  • Мнения: 1 639
Е, честито на щастливата мама и тати!
Дойде на бял сват този чакан Митьо.  Heart Eyes


Сега чакаме снимки.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт