Режим на Ипо ти почни и мацка за морето стани - 8

  • 25 148
  • 407
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!
Вчера бях режимна,но си пропуснах вечерята или по точно,вечерята ми беше 2 чаши бяло вино,а днес забравих да си купя кисело мляко и сега ям тиквички,малко съм в издънка,но се надявам да не е фатално.

# 46
  • Мнения: 1 014
Много съм сърдита сама на себе си!  #Cussing out Отивам на море след има-няма 10 дена, вместо да се стегна и да сваля още някой грам, аз се отдадох на сладоледите.  Embarassed Ама мъжът ми е виновен, всяка вечер си носи вкъщи кутия, а от мен не може да се вреди да похапне.
Хубаво ми се скарайте, че да се опомня. Тази седмица трябва да съм абсолютно стриктна.
А, разбрах от опит и още нещо. Това похапване само на една единствена хапчица от нещо си, глътка от кока-кола или шейк, или каквото и да е не режимно, се натрупва да знаете и после отива в показанията на кантара.  ooooh!

# 47
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Азира мила, стегни се. Ето виж мен цяла седмица режимна и кантара днес много ме зарадва. Цели 2кг и 200гр надолу съм. Три пъти се качвах и слизах и кантара все едно и също показва, 85,800кг., чак не мога да повярвам. Ето затова ще продължа да съм стиктна и режимна.

# 48
  • Мнения: 1 014
Искам и аз като теб! Ето днес цял ден съм желЕзна. Абсолютно режимна. Ама сега да видим вечерта като си дойде мъжът ми дали ще устискам. Ще се заключа в детската,  Mr. Green докато той вечеря с гадните вкусни неща.

# 49
  • Мнения: 910
Здравейте,момичета!
Снежка,поздравления за свалените килограми,само така.
Аз съм режимна,но нямам никакво време за писане,сутрин с малката сме на разходка,а следобед се опитвам да чета за последния ми изпит, а вечер като си дойде и каката от градина и лудницата е пълна.Искам почивкаааааааааа.

# 50
  • Мнения: 241
ех... 89 кил и нещо си... утре ще имам нов режим... в цикъл съм и не ми се мисли и първи ден работа след седмица почивка хиииич не ми се мисли, забила съм си слушалките в учите, и цикля в компа

днес казах на Ипо как и аз съм във форума и той се смя, казва човека, цял фен клуб си има, и е прав:)

иначе, оплаках се от водата. Той ми каза да не се насилвам да я пия преди ядене, да имам общо около 1,5 литра за ден и преди ядене да пия поне по малко и така... и ще си имам вече Активиа:) по-лежерно да го раздавам, да 'дишам', не да се задушавам с режима. И да следя стриктно всичко... малко по различен начин на виждане трябва си направя

# 51
  • София
  • Мнения: 383
Включвам се, за да дам отчет от 4 седмичния ми режим.
Свалила съм 3.5 кг, което е половината от това, към което се стремя. Стартирах при 53,8 кг, а сега съм 50.3, като целта е 47 кг.
Не съм изпитвала някакви особени затруднения при спазването на режима. Още повече, че за тези 4 седмици бях за 4 дни на Батак на семинар от работата, после 5 дни на Албена на фестивала Медия Микс и за капак на Слънчев бряг пак за 5 дни на All Inclusive. Имах издънки, но явно не са били фатални щом Ипо ме похвали, че вървя много добре.
Аз съм доволна от себе си.

# 52
# 53
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Днес май ще пропусна фитнеса. Нещо не ми се спортува. Иначе съм в режим и нямам издънки.

# 54
  • Мнения: 195
Момичета, добро утро Simple Smile

Вчера мина глупавия изпит, за който се бях побъркала да чета тия дни, че и режима съвсем беше отишъл на кино...Тия дни - а да съм режимна, а да съм, ма не става - до следобяд съм ок, и после...  Embarassed Незнам, някои хора като са изнервени не им се яде, при мен е точно обратното...  Confused
След 5 дни съм при Ипо, а не само че не съм свалила, ами съм и качила Sad Отсега ми се свива сърцето Sad Има ли някой друг, който ще ходи на 24-ти?

zori_ , ти си герой! с цялото това ходене по хотели и мероприятия, как си успяла да се справиш незнам Simple Smile браво!

# 55
  • Мнения: 147
Добро утро и от мен.
zori, незнам как си издържала, аз не бих  Peace
Снежка, браво и на теб за свалените килограми  Hug
Giggerotta, аз съм на 23-ти.
Аз започвам да се депресирам. От 1 седмица кантара не мърда  #Cussing out. Ипо е прав, че не трябва да се мерим, но кантара ми е до леглото и всяка сутрин се качвам с надеждата, че ще ме зарадва. Естествено оставам разочарована, а това ме демотивира.
Иначе съм режимна от понеделник до сега, снощи 1 час танци, а резултат - тцъ  newsm78.

# 56
  • Мнения: 621
Здравейте момичета,
На 8 юли имам назначен час за първи преглед при въпросния диетолог. Препоръча ми го приятелка която е много доволна от режима който и е направил - дано да мога и аз да кажа същото  Praynig След прегледа кацвам при вас в темичката  Grinning

# 57
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ако си спазваш точно и правилно режима, ще останеш и ти доволна. Аз въпреки, че нямам индивидуален режим, а спазвам на момичетата тук, се постига резултат и то добър.

# 58
  • Мнения: 195
Ехо, къде сте всички Simple Smile
Аз тия дни НЕ спазвам режима - нищо ново под слънцето Simple Smile Ама от жегите ли от що ли - не ми се яде...а това за мене е голямо чудо, обикновено имам голям апетит за всичко Simple Smile И затва вече втора вечер ям само диня...и така...вода не пия за сметка на това...и изобщо много объркана история, във вторник ще ходя на преглед, дано ми смени режима, че нещо тоя май ми поомръзна...а вие момичета как сте, как ви понасят жегите? Днеска особено беше аддддд...  ooooh!

# 59
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И при нас е голяма жега, но на мен не ми пука. Стоя в къщи на климатик и прескачам до залата да се изпотя едно хубаво. Днес ми е ден за теглене, че ще видя следобед какво ще покаже кантара.

Общи условия

Активация на акаунт