за размера на фоликулите

  • 1 088
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
здравейте ,искам да попитам следното нещо: имам редовен цикъл овулацията ми е на 14 ден.този месец след стимулация с клостил имам 2 фоликула на 13 ден с размери 13 мм и 14 мм. Лекарката ми каза че ще настъпи по късно защото има 2 който се развиват.Имал ли е някой такъв случай Другото което стимулацията след няколко месеца след спонтанен аборт. Дали това има значение за да се измести самата овулация. Много благодаря на всички ,които отговорят.

# 1
  • Мнения: 11
незнам дали сте ме разбрали искам да попитам дали след самия спонтанен аборт се измества месечния цикъл и дали овулацията може да настъпи по късно а не на 14 ден, защото са още много малки фоликулите.

# 2
  • Мнения: 1 950
miny6a, това си е строго индивидуално Peace.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 302
Може разбира се, успокой се. Може би този цикъл ще по-дълъг от нормалното. Довери се на лекарката. Късмет!

# 4
  • Мнения: 7 716
Много често стимулацията с клостил бегит измества малко овулацията. При мен - не. Индивидиуално е, не се притеснявай. Peace
Обичайте се, другото ще се нареди.

# 5
  • Мнения: 313
недей да гледаш на човешкият организъм като на швейцарски часовник;;;толкова много неща могат да повлияят и да причинят промени, които са повече от нормални.
овулацията не настъпва на определена дата, а когато фоликулите са достатъчно големи. това е много индивидуално - при едни хора става на 9-ти ден, при други на 25 ден от цикъла и в двата случая си забременяват и раждат...мисли положително и успех

# 6
  • Мнения: 11
Благодаря на всички за отговорите , иначе аз от  стимулация с клостил забременях от първия месец , но после във 2 -рия направих спонтанен аборт.

# 7
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета вчера бях на преглед и док вида фоликул -17мм.Вчера ми беше 6 ден от цикъла.Мислите ли че е задържан фоликул(с тези размери)или просто още не се е пукнал?Според док е задържан и ми изписа противозачатъчни. newsm78
Не ги започнах защото днес мисля да посетя и друг лекар.Какво ви е мнението?

Общи условия

Активация на акаунт